Lajme

June 22, 2023

Le të fillojnë emocionet me Big Bass Amazon Xtreme të Pragmatic Play

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Pragmatic Play, një ofrues i njohur i lojërave elektronike fituese të çmimeve, ka njoftuar debutimin e Big Bass Amazon Xtreme. Ky është kësti më i ri i serisë Big Bass me performancën më të mirë të zhvilluesit.

Le të fillojnë emocionet me Big Bass Amazon Xtreme të Pragmatic Play

Loja ruan traditën e saj të angazhimit të lojtarëve në një ekspeditë argëtuese peshkimi. Lojtarët do të gjejnë simbole të njohura si simbolet e peshkatarit, lundruesit, shufrave të peshkimit dhe parave të peshkut. Megjithatë, kjo lojë shton një seri simbolesh dhe mekanike të reja në tabelën e lojës 5x3 me deri në 10 linja bastesh.

  • Në këtë lojë, lojtarët në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare mund të marrin shpërblime deri në 1000x kur dallojnë simbolet e parave të peshkut në ekran gjatë lojës bazë. 
  • Për më tepër, loja mund të shtojë një shumëzues të rastësishëm deri në 40x në fitoret tuaja, duke rritur mundësinë e një fitoreje masive në çdo rrotullim.

Përveç kësaj, mund të gjeni 3+ shpërndarje peshku gjatë lojës së rregullt për të aktivizuar funksionin e rrotullimeve falas. Lojë pragmatike rrit këtë raund bonusi përmes modifikuesve të ndryshëm, si opsioni i rrotullime shtesë falas ose duke hequr qafe simbolet e peshkut me pagesë të ulët në bobina.

Siç pritej, peshkatari me mjekër është përsëri simboli i egër i lojës. Sa herë që ai shfaqet, ai do të grumbullojë të gjitha vlerat e simboleve të parave të peshkut në bobina dhe do t'i japë ato për ju. Përveç kësaj, çdo e katërta e egër do të riaktivizojë raundin e bonusit, duke dhënë 10 rrotullime shtesë falas dhe duke shtuar një shumëzues në rritje progresive në vlerat e simboleve të parave.

Tipari Ante, i zakonshëm në shumicën e kohëve të fundit të zhvilluesit lojërat e kazinosë në internet, është i pranishëm në Big Bass Amazon Xtreme. Kjo veçori i lejon lojtarët të rrisin shumëzuesit e tyre të basteve deri në 15x për të shfaqur më shumë shpërndarje peshqish në bobina, duke rritur shanset për të shkaktuar rrotullime falas.

Në përgjithësi, sloti Big Bass Amazon Xtreme nga Pragmatic Play është një shtesë e denjë për ekskluzivitetin popullor Big Bass. Ai ruan të njëjtën temë si paraardhësit e tij, ndërsa ofron shanse shtesë për të fituar me veçori shtesë. Kthehu në Mars 2023, zhvilluesi njoftoi lançimin e Big Bass Hold & Spinner, duke përfshirë mundësi dhe mekanikë të rinj.

Duke komentuar publikimin, Irina Cornides, Drejtoreshë Operative e Pragmatic Play, tha:

"Ekstrakti ynë i Big Bass ka parë sukses të jashtëzakonshëm me lojtarët, kështu që ne jemi të ngazëllyer për të rritur fillimin me shtimin e Big Bass Amazon Xtreme në portofolin gjithnjë në zgjerim të sloteve të Pragmatic Play. Modifikuesit specialë në raundin e rrotullimeve falas shtojnë një element të ri emocionues në lojën e njohur që lojtarët e njohin dhe e duan, së bashku me shanset për të fituar çmime të rastësishme me simbolet e parave në lojën bazë për të krijuar skenën për një kapje të madhe."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme