Lojëra të reja Jackpot Microgaming 2021

Lajme

2021-01-21

Të dy operatorët e kazinosë dhe lojtarët marrin parasysh Microgaming si e fundit kazino online furnizuesi i softuerit. Kompania ka lindur në vitin 1994 dhe që atëherë ka dhënë më shumë se 1.3 miliardë euro në fitime jackpot. Këtë vit, kompania po kërkon të forcojë apelin e saj të çmimit të parë me tituj krejt të rinj për Mega Moolah, WowPot dhe premium të tjerë lojëra elektronike. Le t'i hedhim një sy.

Lojëra të reja Jackpot Microgaming 2021

Libri i Atem: WowPot

WowPot është një çmim i parë i Microgaming me katër nivele që aktualisht është 11.5 milionë euro. Ky çmim i parë progresiv u lançua në shkurt 2020 me një vlerë fillestare prej 2 milion €. The Wheel of Wishes ishte titulli i parë, me Librin e Atem-it që vijon më 1 shtator. Është një lojë slot me paqëndrueshmëri të lartë me 10 linja pagese dhe 5 x 3 rrotulla. Loja vjen me karakteristika të shumta emocionuese, të tilla si rrotullime falas me simbole të zgjeruara.

Motrat e Oz: WowPot

Nuk iu desh as një javë që Microgaming t'i shtonte një tjetër titull çmimit të parë të WowPot progresiv. The Sisters of Oz u prezantua më 7 shtator dhe aktualisht është një nga titujt më të njohur të lojërave elektronike. Ky jackpot progresiv me 5 x 4 rrotulla dhe 20 linja pagese është i mbushur me aventura, magji dhe fantazi. Lojtarët kënaqen rrotullime falas me Jumbo Blocks në çdo rrotullim. Dhe nëse një lojtar vendos monedhën Golden Oz, ai do të aktivizojë rrotën e bonusit të çmimit të parë për të hyrë në një nga progresistët e disponueshëm.

Fortunium Gold: Mega Moolah

Në gusht 2020, një lojtar suedez shkaktoi xhekpotin progresiv të Mega Moolah prej 14.2 milionë euro. Kjo është një nga fitimet më të larta për çdo lojtar të kazinosë celulare. Dhe me mend çfarë? Fituesi do të marrë shpërblimin si një shumë e përgjithshme. Microgaming më pas prezantoi Fortunium Gold më 22 shtator. Në këtë slot jackpot me 5x5 rrotullime dhe 40 linja pagese, Maximillian dhe Victoria (eksploruesi ekspert) bëjnë një kthim triumfues. Loja përmban rrotullime falas, përforcues fitimi dhe simbole të misterit.

Absolutisht i çmendur: Mega Moolah

Absolootly Mad është një nga titujt më të fundit të çmimit të parë nga Mega Moolah ikonë. Ky slot video online me paqëndrueshmëri mesatare, me 5 rrotulla dhe 243 mënyra, i çon lojtarët në një aventurë emocionuese me vrima lepuri. Loja përmban një kolonë zanore të çuditshme, vepra arti të gjalla dhe rrotullime falas me shumëfishues. Gjithashtu, lojtarët do të kenë qasje në simbole të shumta, duke përfshirë një lepur të bardhë, filxhanë çaji, një orë xhepi dhe një flutur. Lojtarët mund të mbushin çajnikun me monedha ari dhe të rrotullojnë Rrotën e Bonusit të Jackpot. Nuk bëhet më mirë!

Qielli fisnik

Noble Sky bëri fluturimin e tij të parë më 29 shtator 2020. Komploti i lojës ka të bëjë me një aventurë të lartë të kërkimit të famës dhe pasurisë. Është një vend i paqëndrueshmërisë mesatare-të ulët dhe përmban deri në 25 linja pagese. Ky çmim i ri i Microgaming ka gjithashtu një "Airship Wild Respins" emocionues që ka një shteg shumëzues 10x. Lojtarët mund të kërkojnë gjithashtu një Bonus Vault që mund të shkojë deri në 5000 herë nga jackpoti i madh. Në përgjithësi, loja ofron një përvojë shumë argëtuese.

Miliona të mëdha

Major Millions renditet në mesin e progresistëve më të paguar të kazinosë online aktualisht. Kjo lojë zbavitëse është e disponueshme në variantet me 5 ose 3 rrotulla, me variantin me 5 rrotullime që ofron deri në 15 linja pagese. Disa simbole fitimprurëse për t'u kujdesur në këtë lojë përfshijnë logon Major Million që mund të shumëfishojë fitimet deri në 3x. Vlera fillestare e farës është 250,000 €, duke e bërë Major Millions një nga jackpot-et më fitimprurëse në internet ndonjëherë.

konkluzioni

Microgaming është gjithmonë duke punuar për të diversifikuar gamën e produkteve të saj të çmimeve të çmimeve duke shtuar tituj krejt të rinj. Përveç titujve të mësipërm, lojtarët mund të shijojnë tituj të rinj fitimprurës si One Million Megaways, Magic Merlin Megaways dhe Cubes. Vetëm sigurohuni që të luani në rregull celular kazinotë që garantojnë lirimin e çdo fitoreje që mund të merrni gjatë procesit. Ju uroj fat!

Lajmi i fundit

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare
2023-03-14

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare

Lajme