Lajme

November 3, 2020

Lojërat më të mira celulare Android Nëntor 2020

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Sigurisht që nuk ka mungesë të cilësisë së lartë kazinove celulare për t'u regjistruar sot. Ndërsa kjo do të thotë se dhimbja e kokës suaj në përzgjedhje ka mbaruar, kjo gjithashtu nënkupton që tani do të kënaqeni më shumë bonus promovime dhe lojëra falas. Me lojëra falas, ju mund të shijoni seanca të pakufizuara pa kryer asnjë monedhë nga paratë tuaja reale. Pra, le të fillojmë biznesin dhe të identifikojmë lojërat më të mira celulare Android për t'u luajtur falas në 2020.

Lojërat më të mira celulare Android Nëntor 2020

Roulette Royale

Nëse jeni një ruletë tifoz, ju mund të mprehni aftësitë tuaja duke përdorur këtë lojë tavoline falas dhe miqësore. Pas instalimit të aplikacionit, do të merrni menjëherë çipa bonus për t'i përdorur gjatë lojës. Ju mund të luani ruletë amerikane dhe evropiane jashtë linje dhe të kaloni lehtësisht midis zeros së dyfishtë dhe zeros së vetme. Lojtarët gjithashtu mund të bashkohen me tavolinat e drejtpërdrejta me shumë lojtarë dhe ta përballojnë atë kundër lojtarëve globalë.

Lojëra elektronike klasike

Classic Slots do t'ju japë emocionet e qendrës së Las Vegasit pikërisht brenda smartfonit tuaj. Lojtarët e rinj mund të rrotullojnë rrotullat me deri në 100,000 monedha bonus. Jo vetëm kaq, por lojtarët gjithashtu mund të shijojnë rrotullimin e më shumë se 100 automateve dhe të ndajnë monedhat e tyre falas me miqtë e Facebook. Oh, që të mos harroj bonuset ditore pa ndërprerje.

Kazino 25-në-1

Kazino 25-në-1 është një aplikacion kazino gjithë-në-një për Android që ju lejon të shijoni emocionet e një aplikacioni celular me para të vërteta. Ai përmban shumë lojëra kazino, të tilla si Blackjack, Roulette, slot machines, Baccarat, Keno dhe më shumë. Çuditërisht, tifozët e librave sportiv mund të bastojnë në lojëra sportive. Megjithatë, ka disa reklama të bezdisshme.

GSN Grand Casino

GSN Grand Casino është një tjetër aplikacion falas i kazinosë celulare që lejon lojtarët të mprehin aftësitë e tyre të kazinosë përpara se të dalin drejtpërdrejt. Kjo kazino ofron kryesisht lojëra elektronike, video bingo dhe lojëra video pokeri. Ju mund të shfaqni aftësitë tuaja në poker në kazino në lojëra të tilla si Classic Video Poker, Deuces Wild dhe Outlaw Video Poker. Mos harroni shumëllojshmërinë e bonuseve ditore.

Seria Botërore e Pokerit

Nëse jeni duke kërkuar për një ton të poker online konkurse me lojtarë aktivë, kjo është loja për t'u instaluar. Loja krenohet me turne të vërteta Texas Hold'em ku mund të fitoni bonuse të shumta dhe duar falas në poker. Kështu që shkarkoni aplikacionin dhe merrni 250,000 patate të skuqura pokeri!

Lucky Win Casino

Përveç titujve të shumtë të sloteve, lojtarët gjithashtu mund të mprehin aftësitë e tyre me turnetë e shpeshta të aplikacionit. Ju mund të luani Texas Hold'em Poker, Blackjack, Slots dhe më shumë. Lojtarët e rinj do të marrin gjithashtu 650,000 çipa bonus dhe rrotullime ditore falas. Është interesante se veçoria e ndërveprimit social i lejon lojtarët të bisedojnë midis raundeve dhe të shkëmbejnë çipat.

Blackjack 21 HD

Blackjack 21 HD është padyshim loja më e njohur Blackjack në Google Play Store. Kjo lojë u ofron lojtarëve një mundësi falas për të përmirësuar strategjitë e tyre të blackjack-it të kazinosë në temat mahnitëse të kazinosë Vegas. Ju gjithashtu mund të vendosni rregullat tuaja të personalizuara për t'iu përshtatur strategjisë suaj.

Frenzy kazino

Siç sugjeron emri, ky aplikacion falas i kazinosë Android ofron lojëra elektronike të shumta dhe lojëra video poker për të luajtur falas. Do të merrni gjithashtu bonuse për orë, paketa VIP dhe do të kërkoni 50,000 rrotullime falas duke ftuar thjesht miqtë në Facebook. Në përgjithësi, Casino Frenzy ofron koleksionin më të mirë të bonuseve virtuale në këtë listë.

Kazino Full House

Më në fund, ju mund të instaloni Full House Casino dhe të shijoni një shumëllojshmëri të shkëlqyer të titujve të lojërave elektronike. Ju gjithashtu mund të luani lojëra tavoline si Blackjack, Roulette, Bingo, Texas Hold'em, dhe më shumë. Dhe për t'i bërë gjërat më të këndshme, Sistemi i Shlyerjes ofron bonuse virtuale të kthimit të parave pasi të keni arritur qëllime specifike.

Në fund të fundit

Këto janë nëntë lojërat kryesore Android që mund t'i përdorni për të mprehur aftësitë tuaja në kazino. Vini re se asnjë nga këto lojëra nuk ofron pagesa me para të vërteta dhe ato janë të gjitha falas për t'u shkarkuar. Pra, instaloni një në telefonin tuaj Android dhe shijoni përvojën!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme