Makinat më të mira të lojërave elektronike kineze për të luajtur 2021

Lajme

2021-03-05

Si shumë njerëz në mbarë botën, kinezët festojnë Vitin e Ri, të quajtur edhe Viti i Ri Hënor. Është një festival 15-ditor që fillon pas zbulimit të hënës së re diku midis janarit dhe shkurtit. Këtë vit festimet e Vitit të Ri kinez do të nisin më 12 shkurt. Por ka një problem. Shumica e njerëzve kanë frikë të dalin jashtë dhe të festojnë Vitin e Ri Kinez për shkak të COVID-19. Pra, pse të mos shënoni Vitin e Ri Kinez duke luajtur disa lojëra elektronike argëtuese kineze në ambiente të mbyllura? Më poshtë janë disa zgjedhje kryesore!

Makinat më të mira të lojërave elektronike kineze për të luajtur 2021

Panda gjigante e pazbutur

E sjellë tek ju nga Microgaming e besuar, Untamed Giant Panda është padyshim një e vjetër por e mirë. Ky slot me 5 rrotulla u ofron lojtarëve 243 mënyra për të fituar ose linja pagese me veçori bonus për të përmirësuar bankrollin e tyre në një çast. Të fitosh këtu është shumë e lehtë, pasi ju duhet vetëm të përputhni tre simbole në bobinat ngjitur. Edhe pse kjo lojë shumë argëtuese nuk ka një veçori bonusi, lojtarët mund të marrin rrotullime falas pasi të kenë vendosur 4 simbole Panda të pazbutura. Për më tepër, ju mund të ulni 3 sy Panda në bobina dhe të shijoni 10 rrotullime falas.

9 Luanët

Mundësuar nga Wazdan Games, 9 Lions është një cilësi e lartë slot makinë me grafikë të bukur dhe kolona zanore të shkëlqyera. Por kjo lojë nuk është automati juaj i zakonshëm. Kjo sepse përmban zero linja fikse pagese dhe 9 rrotulla. Lojtarët duhet të vendosin më shumë se katër simbole që përputhen në rrjet për të formuar një kombinim fitues. Gjithashtu, ai përmban një Bonus Luani për dhënien e lojtarëve 9 rrotullime falas. Çuditërisht, lojtarët mund të rregullojnë paqëndrueshmërinë e lojës për t'iu përshtatur preferencave dhe stileve të tyre të lojës.

Dragon Chase

Një tjetër automat me temë kineze për t'u provuar gjatë festimeve të Vitit të Ox është Dragon Chase. Mundësuar nga Quickspin, Dragon Chase është një lojëra elektronike me 5 rrotulla, me 20 linja pagese. Në fakt, është slot-i i parë i jackpot-it nga zhvilluesi. Duke folur për jackpot-et, ai përmban katër pishina të ndryshme, ku Jackpoti i Madh është progresiv. Siç pritej, ai vjen me veçori jetike të bonusit, si simbolet Wildfire, një veçori Pearl Respin dhe rrotullime falas. Mbledhja e ikonave Dragon Pearl në veçorinë Pearl Respin mund t'ju fitojë një çmim të parë.

Muri i Madh

I lëshuar në vitin 2019, The Great Wall është lehtësisht i disponueshëm në kazinotë celulare që mbështesin softuerin iSoftBet. Ajo vjen me një avantazh relativisht të favorshëm të shtëpisë prej 96.2% dhe përmban 5 rrotulla dhe 25 linja pagese. Sa herë që një lojtar rrotullon rrotullat, një simbol i ri shfaqet mbi rrotullat. Lojtarët mund të aktivizojnë simbolin e ulur mbi bobinën në të cilën perandori ulet për të fituar diçka, sado e vogël qoftë. Më tej, fillimi i veçorive të Rrotullimeve Falas ju shpërblen me deri në 10 rrotullime shtesë.

Legjenda e Shangri-La – Cluster Pays

Zhvilluar nga NetEnt në 2017, The Legend of Shangri-La – Cluster Pays është një titull slot i frymëzuar nga romani "Lost Horizon" nga James Hilton. Loja do t'ju teleportojë në botën paqësore dhe të bukur të Shangri-La. Ai përmban një rrjet 6 x 5, të dekoruar bukur dhe të mbështetur nga muzika dhe tingujt e natyrës për t'ju ndihmuar të meditoni ndërsa rrotulloni bobinat. Ashtu si sloti 9 Lions, kjo lojë nuk ka një numër specifik linjash pagese. Në vend të kësaj, ai ka shumë simbole fitimprurëse si Rrotullime Falas dhe Ri-Rrotullime. Dhe po, norma RTP është një nga më të mirat në 96.59%.

Përmbledhja

Pra, në vend që të dilni për të festuar festën e Vitit të Ri Kinez gjatë këtyre kohërave të distancimit social, qëndroni në ambiente të mbyllura dhe argëtohuni me këto lojëra elektronike video. Por së pari, gjeni kazinonë më të mirë celular. Shikoni veçoritë thelbësore si biblioteka e lojërave dhe rregullorja sepse disa kazino mund të mos ofrojnë këta tituj. Gëzuar vitin e ri!

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme