Merrni bonusin e depozitës tuaj nga e hëna në të mërkurë në CasinoIn

Lajme

2023-07-11

Benard Maumo

Fillimi i javës mund të paraqesë disa sfida për lojtarët e kazinove celularë. Zakonisht, lojtarët shpenzonin pjesën më të madhe të parave të tyre gjatë fundjavës, duke i lënë ata pa asgjë për të filluar javën. Një kazino që e kupton këtë situatë është CasinoIn. Ky aplikacion kazino ka një bonus ringarkimi që zgjat nga e hëna në të mërkurë. Artikulli hedh një vështrim në këtë promovim dhe pse duhet të nxitoni dhe ta kërkoni atë.

Merrni bonusin e depozitës tuaj nga e hëna në të mërkurë në CasinoIn

Cili është bonusi i rifreskimit të CasinoIn nga e hëna deri të mërkurën?

A Bonusi i rimbushjes së kazinosë celulare është një bonus depozite ku kazinoja do të kthejë një pjesë të shumës që depozitoni gjatë periudhës së caktuar. Në KazinoIn, do të merrni një bonus ringarkimi 50% nga e hëna 00:00 deri të mërkurën 23:59 UTC. Dhe po, ky bonus është i disponueshëm për t'u kërkuar çdo javë.

Për shembull, mund të depozitoni 100 € të hënën. Në atë rast, kazino celulare e rregulluar do t'ju shpërblejë me 50 € në para të bonusit që nuk mund të tërhiqen. Në thelb është një rimbursim i gjysmës së shumës tuaj të depozitës nga e hëna në të mërkurë.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Leximi i termave dhe kushteve të bonuset e kazinosë celulare është jetike për të shmangur pretendimin e një bonusi me klauzola joreale. Si fillim, depozita minimale kualifikuese për këtë bonus është 20 €. Ju duhet ta bëni këtë depozitë brenda 24 orëve pasi të konfirmoni pjesëmarrjen tuaj në promovim.

Përveç kësaj, lojtarët mund të fitojnë një shumë maksimale bonus prej 200 € ose ekuivalentin e saj në monedhën e tyre vendase. Pra, nëse depozitoni 1000 € nga e hëna në të mërkurë, bonusi maksimal që do të merrni është 200 € në vend të 500 €.

Ndërkohë, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 30 herë përpara se të arkëtojnë fitimet e bonusit. Për shembull, nëse bonusi është 100 €, duhet të luani me 3,000 € përpara se të kërkoni të tërhiqni fitimet e grumbulluara nga luajtja e bonusit. Vini re se shumica e kazinove kanë të paktën një kërkesë bastesh 40x për bonuset e tyre.

Kushte të tjera për këtë bonus javor përfshijnë:

  • Makinat e fatit kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
  • Bonusi i depozitës bëhet i pavlefshëm nëse nuk vihet bast brenda 72 orëve.
  • Kufiri maksimal për bast individual është 5 €.
  • CasinoIn do të kreditojë bonusin në llogarinë tuaj menjëherë pas duke bërë një depozitë.

Drejtohuni në CasinoIn dhe merrni këtë bonus emocionues javor. Mos harroni se ju mund ta kërkoni atë vetëm një herë midis të hënës dhe të mërkurës, pas së cilës bonusi do të rivendoset javën e ardhshme. Mos humb kohë!

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme