Microgaming publikon 20 tituj të rinj në shkurt

Lajme

2021-02-17

Microgaming është padyshim zhvilluesi kryesor i softuerit për kazinotë në internet dhe celular. Kjo kompani e vlerësuar me çmime furnizon lojëra me lojë zhytëse, grafikë të shkëlqyer dhe pagesa të bukura. Vetëm këtë muaj, kompania planifikon të nxjerrë 20 lojëra të reja, gjysma nga studiot e saj të pavarura dhe gjysma tjetër nga partnerët e saj të përmbajtjes. Kush tha që dimri juaj mund të jetë i zymtë?

Microgaming publikon 20 tituj të rinj në shkurt

Partneriteti me kompanitë

Në fillim të muajit, kompania në partneritet me PearFiction Studios lançoi mafiozin e lavdishëm të filmave vizatimorë, Chicago Gold. Kjo video me 5 rrotulla dhe 20 linja pagese slot përmban bandat e krimit të organizuar të drejtuara nga "Big Boss" në përpjekjen e tyre për të kontrolluar rrugët. Lojtarët mund të përputhen me tre simbole për të fituar një nga katër jackpotet.

Më pas, kompania bashkëpunoi me Just For The Win për të lëshuar Juicy Joker Mega Moolah. Është vazhdimi i fundit i kazinove online jackpoti më i popullarizuar në botë i sloteve video. Siç pritej, loja ka të bëjë kryesisht me rrotullimin e rrotës së çmimit të parë dhe fitimin e katër grupeve të çmimit të parë.

Menjëherë pas kësaj, kompania në partneritet me All41 Studios lançoi 6 Tokens of Gold. Loja është një kopje e shkëlqyer e një makinerie klasike frutash, vetëm se kjo ka një bojë freskuese. Ajo përmban një brez të Rrotullime falas raunde dhe Respins.

Në vijim është video slot-i i Triple Edge Studios me temë pirate – Adventures of Doubloon Island. Loja përmban një grup piratësh që ndjekin rrotullat. Për të fituar 2, 15 ose 100 herë të aksioneve totale, ju duhet të arrini më shumë se tre shpërndarje. Ju gjithashtu mund të aktivizoni veçorinë HyperHold duke vendosur më shumë se gjashtë simbole HyperHold.

Ende në një gjueti thesari, Microgaming në bashkëpunim me Gacha Games lansuan aventurën Incan. Në këtë lojë kazino në internet të stilit arcade, lojtarët shpojnë nëpër blloqe për të zhbllokuar bizhuteritë dhe arin e humbur.

Shufrat e Cai Shen nga All41 Studios ndoqën shpejt. Kjo lojë premton 243 mënyra për të fituar dhe deri në katër jackpot magjepsëse. Dhe atmosfera e çmimit të parë është çuar deri në Jackpot Carnaval nga Pulse 8 Studios. Ky slot i bukur video ka të bëjë kryesisht me jackpot Respins.

Më vonë në muajin e Shën Valentinit, kompania dhe Old Skool Studios ju çojnë në një udhëtim aventuresk në Hawaii me Maui Mischief. Është një slot video me paqëndrueshmëri të lartë plot me të egra në bobina. Pastaj vjen Pinball 3 Devils nga askush tjetër përveç Crazy Tooth Studio.

Më pas, Microgaming lëviz për të festuar "Ditën meksikane të të vdekurve" duke lançuar Skulls Heap të zhvilluar nga Gong Gaming Technologies. Sapo lojtarët të fillojnë të ndjejnë festivalin, Microgaming do t'ju teleportojë në një ishull tropikal përmes Tropical Wilds.

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, do të shijoni përmbajtje të shumta partnere të shkëlqyera nga Microgaming që do të godasin kazinotë më të mira celulare. Së pari, është punëtoria Blirix nga Iron Dog Studio. Është një video slot i pazakontë me 5 rrotulla dhe 15 linja pagese që ju prezanton me një personazh shkencëtar të çmendur, Blirix. Pastaj vjen Real Lucky King Megaways nga Inspired. Do të keni gjithashtu një mundësi për të luajtur Bar Slot nga Golden Rock Studios.

Më në fund, mbajini sytë hapur për Temple of Light nga Inspired dhe Real Diamonds nga 1X2gaming. Yola Beroccal nga MGA është gjithashtu gati të prezantojë bibliotekën tuaj të preferuar të kazinosë celulare më vonë gjatë muajit, ndërsa Cosmic Gems nga 2By2 ju çon në një gjueti aventureske. Microgaming përfundon muajin e ngarkuar me Opal Fruits nga Big Time Gaming dhe Fruity Bonanza Scatter Drops nga, sërish, Inspired. Këto dy lojëra të frymëzuara nga frutat me siguri do të përfundojnë një muaj me lëng.

Pra, çfarë po prisni akoma? Mbushni telefonin tuaj celular dhe filloni t'i luani këto lojëra menjëherë. Shkurti nuk mund të ishte më i mirë!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme