Lajme

October 19, 2023

Ndjeni nxitimin e adrenalinës së Halloween me Big Scary Fortune nga Inspired Entertainment

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Inspired Entertainment, një zhvillues i lojërave elektronike magjepsëse për celularë, u ka bërë thirrje lojtarëve të përgatiten për një sezon të paprecedentë të Halloween me slotin e tij të shumëpritur Big Scary Fortune. Ky slot magjepsës me temën e Halloween-it i çon lojtarët në një udhëtim drithërues, i pajisur me një strukturë 5×3 rrotullash, 10 linja fitimi dhe një raund bonus elektrizues për të shijuar rrotullime falas të pakufizuara.

Ndjeni nxitimin e adrenalinës së Halloween me Big Scary Fortune nga Inspired Entertainment

Të luash Big Scary Fortune është e drejtpërdrejtë dhe emocionuese. Lojtarët do të marrin një shpërblim nëse 3-5 ikona përputhen në një linjë pagese. Ka përfitime shtesë për simbolet e kungujve, me 3, 4 ose 5 prej tyre që fitojnë lojtarët përkatësisht 1, 5 dollarë ose 20 dollarë. Simboli wild, i përshkruar si një dordolec, mund të zëvendësojë të gjitha ikonat e vlerave, përveç ikonës së bonusit.

Lojtarët duhet të kenë kujdes për simbolin e bonusit në çdo mbështjellje, pasi tre ose më shumë do të aktivizojnë bonusin e madh të frikshëm. Por para se bonus rrotullime falas fillon, lojtarët do të përfshihen në ndeshjen e tretë. Sasia e ikonave të bonusit që aktivizuan rrotullimet Falas vendos numrin e pllakave të dukshme si më poshtë:

  • 12 pllaka për tre simbole bonus
  • 9 pllaka për katër simbole bonus
  • 6 pllaka për pesë simbole bonus

Ndërkohë, përputhja e 3 pllakave do të zbulojë vlerën e fituesit të madh, duke filluar një rrotullim të pafund bonusi gjatë Bonusit të Madh të Frikshëm derisa të jepet Vlera e Fituesit të Madh. Jini në vëzhgim gjatë bonusit për simbolet e dordolecit dhe kungullit. Kjo slot celular mund të paguajnë vlerat e kungujve dhe nëse shfaqen dordolecë të shumtë, lojtarët do të marrin edhe një herë vlerën e secilit kungull.  

Pas plotësimit të të 15 pikave me Fituesin e Madh, lojtarët në kazinove celulare do të kërkojë të gjitha vlerat e kungujve dhe raundi i bonusit përfundon.

Inspired Entertainment kohët e fundit ka forcuar koleksionin e saj të lojërave me tituj të rinj novatorë. Muajin e kaluar, kompania publikoi dy lojëra elektronike për celular, Mbledhësi me miliardë shufra ari dhe Big Piggy Bank. Ende në shtator, kompania nënshkroi një merreni me një operator kryesor në Shtetet e Bashkuara dhe Ontario, Kanada. 

Duke folur për automatin me temë Halloween, Richard Terry, Drejtor i Produkteve në Mbretërinë e Bashkuar në Argëtim i frymëzuar, tha:

"Ne jemi të kënaqur që po lançojmë një titull tjetër sezonal në pronat tona të shitjes me pakicë B3. Big Scary Fortune është testament i linjës së provuar të përmbajtjes sezonale të Inspired me veçorinë emocionuese "Big Fortune" që është bërë një preferuar i lojtarëve që nga publikimi në 2020. Tani, lojtarët mund të shijoni lojën e tyre të preferuar, me një bonus emocionues të rrotullimeve të pakufizuara falas dhe kumar inovativ për të shfaqur funksionalitet të gjitha me një kthesë drithëruese!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme