Një udhëzues fillestar për bonuset dhe promovimet e kazinosë celulare

Lajme

2020-10-07

Bonuset dhe promovimet janë një pikë e madhe e shitjes për kazinotë celulare. Ka shumë oferta, veçanërisht për lojtarët e rinj, me përfitime të ndryshme. Përpjekja për të deshifruar se cilat oferta kanë vlerën më të mirë mund të jetë e vështirë, veçanërisht për fillestarët e kazinove në internet. Artikulli vijues do të përmbledhë disa nga llojet më të zakonshme të bonuseve dhe promovimeve që ka të ngjarë të hasni kur kërkoni për një kazino të re celulare. Informacioni se çfarë përfshin secila ofertë ofrohet për secilën kategori, por çdo kazino është e ndryshme, prandaj sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet e tyre nëse nuk jeni të sigurt.

Një udhëzues fillestar për bonuset dhe promovimet e kazinosë celulare

Bonuset e regjistrimit

Këto janë ndër bonuset më të mira në një faqe kazinoje celulare. Prisni përfitime joshëse nga shumica e faqeve të kazinove celularë ndërsa përpiqen të marrin lojtarë të rinj në bord. Bonuset shpesh përfshijnë rrotullime falas dhe para për të luajtur lojëra. Disa sajte do t'i japin këto bonuse pa kërkuar një depozitë. Në vend të kësaj, do t'ju duhet të hapni një llogari dhe të futni disa informacione personale për të fituar akses në veçoritë e bonusit. Sigurohuni që të kontrolloni gjithmonë legjitimitetin e kazinosë në internet përpara se të regjistroheni.

Bonuset pa depozita

Bonuset pa depozite janë shpesh pjesë e bonuseve të regjistrimit. Ata nuk kërkojnë që ju të vendosni ndonjë informacion pagese dhe ju lejojnë të luani lojëra pa rrezikun e humbjes së parave. Ky është tipari i përsosur i bonusit për lojtarët e rinj dhe u jep atyre mundësinë të përjetojnë lojërat dhe potencialisht të fitojnë para pa rrezik. Kushtojini vëmendje termave dhe kushteve kur bëhet fjalë për bonuset pa depozita. Megjithëse mund të mos keni nevojë të bëni një depozitë për të përdorur bonusin, tërheqja e çdo fitimi ka të ngjarë të duhet të plotësojë një numër minimal të lojërave dhe mund të kërkojë një bast të vogël.

Rifresko Bonuset

Bonuset janë të zbatueshme përtej ofertës së regjistrimit. Ato hyjnë në lojë pasi të keni përdorur depozitën tuaj të parë. Ato veprojnë si një nxitje për fondet tuaja dhe inkurajojnë lojtarët të vazhdojnë të luajnë në faqen e kazinosë celulare. Jo të gjitha kazinotë celulare do ta ofrojnë këtë opsion dhe ky bonus mund të ndryshojë në varësi të kazinosë në internet që po përdorni. Shpërblime të tilla si rrotullimet falas dhe ndeshjet me para janë të zakonshme me këtë lloj bonusi.

Bonusi i përputhur

Ky bonus mund të përfshihet në ofertën e regjistrimit ose mund të jetë i disponueshëm vetëm pas faktit. Shumë kazino online ofrojnë një bonus të përputhur me depozitën tuaj të parë. Kjo do t'ju japë të njëjtën sasi parash të depozituara (deri në një kufi të caktuar) në para të luajtshme. Këto para nuk mund të tërhiqen menjëherë dhe duhet të përdoren në lojëra. Pasi të keni vendosur një sasi të caktuar bastesh ose të keni tejkaluar një prag të caktuar, këto para janë të disponueshme për t'u tërhequr në llogarinë tuaj bankare. Këto lloj bonusesh ndonjëherë shpërndahen nëpër depozita të shumta me përqindje të ndryshme të përputhjes. Depozita e parë zakonisht përputhet 100%, që do të thotë nëse bëni një depozitë prej 20 £, do të merrni 20 £ shtesë për të luajtur. Përqindjet më pas do të ndryshojnë pas depozitimit të parë. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për klientët e rinj.

Bonuset VIP

Faqet më të njohura të lojërave të fatit në internet do të ofrojnë një formë bonusi VIP ose skeme besnikërie për lojtarët e tyre. Këto skema funksionojnë për të shpërblyer lojtarët që depozitojnë shpesh dhe luajnë rregullisht. Zakonisht, ata do të punojnë në skema pikësh me nivele të shumta shpërblimesh në varësi të aktivitetit. Çdo faqe kazino në internet do të ketë rregulla të ndryshme, prandaj sigurohuni që t'i kontrolloni ato paraprakisht. Disa faqe kazino celulare do të kenë skema VIP që nuk reklamohen. Ato ofrojnë shpërblime më të mëdha dhe shpërblimet janë të rezervuara për rollers besnikë të lartë. Nëse dëshironi të më kontaktoni me email në fabio.p.duarte@outlook.com, mund të diskutojmë bashkëpunimin afatgjatë.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme