Lajme

May 30, 2023

Përpiquni të fitoni një TV krejt të ri LG në turneun javor të Slottica

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Shumë turne kazino celularë i lejojnë lojtarët të fitojnë çmime në para dhe bonuse të tjera. Por në shumicën e rasteve, kazinotë do t'u kërkonin lojtarëve të plotësonin kërkesat e rikthimit përpara se të merrnin para. Por gjërat janë të ndryshme me turneun 5000 euro të Slottica-s. Ky promovim ju lejon të merrni në shtëpi një televizor krejt të ri LG dhe bonuset e rrotullimit falas. Lexoni për të mësuar se si funksionon turneu!

Përpiquni të fitoni një TV krejt të ri LG në turneun javor të Slottica

Çfarë është Turneu Javor i Slottica?

Turneu javor në Slottica është një ngjarje e hapur për të gjithë anëtarët e regjistruar për t'u bashkuar nga 29 maji deri më 04 qershor 2023. Ngjarja ka një grup çmimesh totale prej 5,000 € dhe lojtarët duhet të vënë një bast me para të vërteta kur turneu është i hapur për të fituar pikë në tabelën e liderëve. Megjithatë, lojtarët duhet të vendosin sasinë maksimale të basteve gjatë lojës.

Thënë kështu, lojtari që mbledh më shumë pikë në tabelën e liderëve aplikacioni i kazinosë celulare para mbylljes së turneut do të shpërblehet me një TV LG. Kjo do të lërë 299 vende për t'u rrëmbyer. Më poshtë është se si u jepen shpërblimet lojtarëve në pozicionet nga 2 deri në 300:

  • Pozicioni nga 2 në 19: Rrotullime falas në lojëra elektronike si Fortune Multiplier, Dragon's Secret, Banana Bar, etj. 
  • Pozicioni nga 20 në 300: Rrotullime falas në Guardians of Valhalla, Gold Mania, Buffalo Coin: Hold and Win, etj.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Si të tjerat bonuset e kazinosë celulare, Turneu Javor i Slottica ka kushte dhe kushte të shumta që lojtarët duhet të plotësojnë për të fituar një çmim. Rrotullimet falas të shpërblyera për lojtarët në pozicionet nga 2 deri në 19 nuk tërheqin asnjë kërkesë për bast. Kjo është e mrekullueshme, duke pasur parasysh se mund të luani bonusin e rrotullimeve falas në cilindo prej tyre automatet e listuara dhe fitoni një pagesë pa asnjë kufizim. 

Lojtarët që përfundojnë në pozicionet nga 20 në 300 duhet të plotësojnë një kusht 45x të bastit përpara se të arkëtojnë. Gjithashtu, kazinoja lejon fituesit nga Rusia të marrin dhuratat e tyre në para. Me fjalë të tjera, ju mund ta konvertoni televizorin tuaj LG në një shumë të barabartë me të dhe kazinoja do ta kreditojë menjëherë shumën në llogarinë tuaj. Mbani mend, nuk ka vargje të bashkangjitura. Thjesht kërkoni një pagesë duke përdorur opsionet e disponueshme të pagesës dhe shijoni fitoren tuaj. 

Në përgjithësi, është një turne i shkëlqyer për t'u bashkuar dhe për të fituar një pagesë. Gjatë shkrimit të këtij rishikimi, pozicioni i parë kishte grumbulluar pikë me vlerë 1,750 €, me pozicionin e dytë që kualifikohej për 100 rrotullime falas. Mos e nënvlerësoni bonusin e rrotullimeve falas, pasi një rrotullim i vetëm mund t'ju fitojë një jackpot që t'ju ndryshojë jetën.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme