Play Pragmatic Launch The Brand of Re The Hand of Midas

Lajme

2021-02-27

Nëse jeni gjithmonë në kërkim të diçkaje krejt të re për të shijuar, Lojë pragmatike ka shpinën me Dorën e Midës. E lëshuar më 12 shkurt 2021, kjo lojë ju teleporton në botën e lashtë greke ku mund të kënaqeni dhe të fitoni shumë. Më poshtë është një përmbledhje e shpejtë!

Play Pragmatic Launch The Brand of Re The Hand of Midas

Loja e lojës

Hand of Midas është një video slot me 5 rrotulla dhe 3 rreshta që ofron deri në 20 linja pagese. Në lojë, Mbreti Midas i kërkon zotit Dionis t'i plotësojë një nga dëshirat e tij për tre dashuritë e çmuara të jetës së tij: arin, vajzën e tij dhe kopshtin e tij me trëndafila.

Fatkeqësisht, ai e kishte larë vajzën e tij me gjithçka që ajo mund të dëshironte, duke e bërë të kotë të kërkonte diçka tjetër për të. Sa për kopshtin e tij me trëndafila, ai kishte lulet më të bukura në të gjithë mbretërinë. Kështu, mbreti legjendar iu drejtua dashurisë së tij të fundit: arit. Ai i kërkoi zotit Dionis një prekje të artë.

Pasi iu plotësua dëshira, mbreti Midas e ktheu aksidentalisht vajzën e tij të dashur në ar, pasi e përqafoi atë më vonë gjatë ditës. Pra, a jeni gati të ndihmoni mbretin të thyejë magjinë dhe të kthejë vajzën e tij?

Si të luani lojën

Siç u tha më herët, kjo video slot ndodh në 5 rrotulla dhe 3 rreshta me 20 linja pagese të arta. Ajo vjen me paqëndrueshmëri shumë të lartë dhe një RTP të favorshme 96,54%. Ju mund të filloni Rrotullime falas rrumbullakët me një numër të pakufizuar ritrigues për t'i kthyer fitimet tuaja në ar.

Më poshtë janë simbolet kryesore të lojës:

 • Mbreti Midas - paguan 20 herë bastin tuaj.

 • Zoti Dionis - paguan 15 herë bast tuaj.

 • Vajza e Artë - paguan 12,5 herë bast tuaj.

 • Thesar ari - paguan 10 herë bast tuaj.

 • Kupa e artë - paguan 5 herë bast tuaj.

 • Kartat King dhe Ace - secila paguan 2,5 herë bast tuaj.

 • Jack, Queen dhe 10 letra loje – çdo kartë paguan 1,25 herë bast tuaj.

  Veçoria e rrotullimit falas

  Për të aktivizuar Rrotullime Falas, një lojtar duhet të vendosë të paktën 3 simbole shpërndarjeje. Por përpara se të fillojë raundi i bonusit, shpërndarjet e shkaktuara bien poshtë ekranit dhe zëvendësohen nga tre mini-mbështjellje. Këto mini bobina përmbajnë numra 1, 2 dhe 3 me çdo shifër që përfaqëson numrin e lojërave falas që do të luani. Pas zbrazjes së mini rrotullave, rrotullimet Falas shtohen për të gjetur shumën totale.

Gjithashtu, veçoria e bonusit ka një shumëzues të përgjithshëm për çdo fitore rrotullimi. Sidoqoftë, lojtarët duhet të vendosin simbolin Wild për ta rritur atë me 3x, 2x dhe 1x. Wilds mbeten atje derisa të përfundojë raundi. Plus, ju mund të merrni 30 herë bast tuaj për të aktivizuar raundin me 5 shpërndarje.

Opsioni për të blerë rrotullime falas

Në varësi të juridiksionit tuaj, kjo lojë vjen me një veçori emocionuese për të blerë Rrotullime Falas. Opsioni për të blerë rrotullime falas mund t'ju japë deri në 5 shpërndarje në bobina. Për shembull, 5 shpërndarje përfaqësojnë deri në 300 herë borxhin total. Nga ana tjetër, 4 shpërndarje sjellin deri në 200 herë borxhin total. Dhe së fundi, 3 shpërndarje përfaqësojnë 100 herë borxhin total.

Bastet dhe fitimet minimale

Për t'u bashkuar me mbretin madhështor në kërkimin e tij, një lojtar duhet të vë bast një minimum prej 0,20 €. Ju gjithashtu mund të vendosni shumën më të lartë prej 125 € duke rregulluar numrin e monedhave për rresht. Ndërkohë, mbreti mund të ndryshojë gjithçka në ar, thjesht duke i prekur ato. Kjo mund të arrijë 5000 herë bast. Për fat të mirë, ky çmim është i arritshëm si në raundin e Rrotullimeve Falas ashtu edhe në lojën bazë.

Vendimi përfundimtar

The Hand of Midas është një lojë e bukur slot që u premton lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse të lojës plot me potenciale fituese. Mbani mend, çmimi më i lartë që mund të merrni është 5000 herë basti maksimal. Kjo lojë është menjëherë e disponueshme në kazinotë më të mira celulare. Patjetër që ia vlen të provohet!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme