Play Pragmatic Rolls Out Jackpot Play në të gjitha lojërat e tij elektronike në internet

Lajme

2023-06-19

Benard Maumo

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i përmbajtjes iGaming, ka shtuar një artikull të ri stimulues në të jackpotet e kazinosë celulare pas lëshimit të Jackpot Play. Ky rrjet progresiv jackpot synon të tërheqë dhe të mbajë lojtarët duke ofruar çmime kolosale parash në përzgjedhjen me cilësi të lartë të lojërave elektronike të zhvilluesit.

Play Pragmatic Rolls Out Jackpot Play në të gjitha lojërat e tij elektronike në internet

Zhvilluesi thotë se operatorët mund të konfigurojnë dhe personalizojnë veçorinë "Jackpot Play" në të gjithë aplikacionet e kazinosë celulare për të ofruar një përvojë të lokalizuar jackpot progresive. Rrjeti i çmimit të parë do të lidhet me atë të zhvilluesit lojërat më të mira të kazinosë, duke përfshirë tituj me performancë më të mirë si:

  • Sugar Rush
  • Portat e Olimpit
  • Bonanza e ëmbël
  • Big Bass Bonanza
  • Shtëpia e Qenit

Pragmatic Play ka premtuar të shtojë edhe më shumë lojëra elektronike në rrjetin e jackpot-it. Disa nga lojërat elektronike më të fundit nga kompania përfshijnë Big Bass Amazon Xtreme, një tjetër këst në serinë Big Bass, dhe Panda e shëndoshë, një automat me frymëzim aziatik.

Lojtarët mund të aktivizojnë në mënyrë të rastësishme funksionin e jackpot-it në çdo moment ndërsa luajnë lojëra elektronike të lidhura. Lojë pragmatike do të paketojë Jackpot-in në një mini-lojë që zhvillohet në një rrjet 4×3. Lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet e ndryshme për të zbuluar fitoret e tyre.

Ndërkohë, veçoria Jackpot Play ofron katër nivele, duke përfshirë:

  • Të mitur
  • I madh
  • Mega
  • Madhështore

Këto nivele jackpot-i u ofrojnë lojtarëve shanse të ndryshme për të fituar dhe fara jackpot-i. Lojtarët me fat mund të marrin çmimet e tyre në të holla pa probleme përmes një transaksioni në portofol ose transferimit të bilancit.

Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, ishte e emocionuar të njoftonte debutimin e Jackpot Play. Ajo deklaroi me entuziazëm:

"Kam kënaqësinë të njoftoj shtimin e "Jackpot Play" në portofolin tonë në rritje të jackpot-it, pas lançimit të komunitetit unik "Power Jackpot" në fund të vitit të kaluar. E disponueshme në një përzgjedhje gjithnjë në zgjerim të lojërave premium Pragmatike Slots, "Jackpot Play" lejon operatorët të krijojnë tërheqëse përvoja progresive jackpot për lojtarët nëpër markat e tyre të kazinove."

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme