Lajme

June 19, 2023

Play Pragmatic Rolls Out Jackpot Play në të gjitha lojërat e tij elektronike në internet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i përmbajtjes iGaming, ka shtuar një artikull të ri stimulues në të jackpotet e kazinosë celulare pas lëshimit të Jackpot Play. Ky rrjet progresiv jackpot synon të tërheqë dhe të mbajë lojtarët duke ofruar çmime kolosale parash në përzgjedhjen me cilësi të lartë të lojërave elektronike të zhvilluesit.

Play Pragmatic Rolls Out Jackpot Play në të gjitha lojërat e tij elektronike në internet

Zhvilluesi thotë se operatorët mund të konfigurojnë dhe personalizojnë veçorinë "Jackpot Play" në të gjithë aplikacionet e kazinosë celulare për të ofruar një përvojë të lokalizuar jackpot progresive. Rrjeti i çmimit të parë do të lidhet me atë të zhvilluesit lojërat më të mira të kazinosë, duke përfshirë tituj me performancë më të mirë si:

  • Sugar Rush
  • Portat e Olimpit
  • Bonanza e ëmbël
  • Big Bass Bonanza
  • Shtëpia e Qenit

Pragmatic Play ka premtuar të shtojë edhe më shumë lojëra elektronike në rrjetin e jackpot-it. Disa nga lojërat elektronike më të fundit nga kompania përfshijnë Big Bass Amazon Xtreme, një tjetër këst në serinë Big Bass, dhe Panda e shëndoshë, një automat me frymëzim aziatik.

Lojtarët mund të aktivizojnë në mënyrë të rastësishme funksionin e jackpot-it në çdo moment ndërsa luajnë lojëra elektronike të lidhura. Lojë pragmatike do të paketojë Jackpot-in në një mini-lojë që zhvillohet në një rrjet 4×3. Lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet e ndryshme për të zbuluar fitoret e tyre.

Ndërkohë, veçoria Jackpot Play ofron katër nivele, duke përfshirë:

  • Të mitur
  • I madh
  • Mega
  • Madhështore

Këto nivele jackpot-i u ofrojnë lojtarëve shanse të ndryshme për të fituar dhe fara jackpot-i. Lojtarët me fat mund të marrin çmimet e tyre në të holla pa probleme përmes një transaksioni në portofol ose transferimit të bilancit.

Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, ishte e emocionuar të njoftonte debutimin e Jackpot Play. Ajo deklaroi me entuziazëm:

"Kam kënaqësinë të njoftoj shtimin e "Jackpot Play" në portofolin tonë në rritje të jackpot-it, pas lançimit të komunitetit unik "Power Jackpot" në fund të vitit të kaluar. E disponueshme në një përzgjedhje gjithnjë në zgjerim të lojërave premium Pragmatike Slots, "Jackpot Play" lejon operatorët të krijojnë tërheqëse përvoja progresive jackpot për lojtarët nëpër markat e tyre të kazinove."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme