Lajme

October 5, 2023

Play'n GO mirëpret përsëri legjendën në kthimin e kalorësit të gjelbër

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Play'n GO, një furnizues i lojërave elektronike inovative për celular, ka kënaqësinë të njoftojë slotin e Kthimit të Green Knight. Zhvilluesi u bën thirrje të gjithë kalorësve aspirantë që të provojnë veten kundër personazhit fantastik në këtë slot.

Play'n GO mirëpret përsëri legjendën në kthimin e kalorësit të gjelbër

Kjo lojë ndjek historinë legjendare të Mbretit Arthur, e cila është plot nder, këmbëngulje dhe shkëlqim. Por tani që luftëtari trim është rikthyer, është koha për të gjetur se kush ka forcën për ta marrë atë në një vrapim, ashtu siç bëri Sir Gawain shumë vite më parë. Bëni një rrotullim dhe lëreni betejën spektakolare të fillojë!

Gjatë çdo rrotullimi në rrotullat, shumëzuesit e egër mund të aktivizohen përpara se të zgjidhet një shumëzues i rastësishëm i egër dhe t'u shtohet të gjitha Wild-eve në rrotulla. Nëse një ose më shumë shumëzues Wild zëvendësojnë një simbol tjetër si pjesë e një kombinimi fitues, linja aktive e pagesës do të shumëzohet me vlerën e shumëzuesve Wild. Kjo mund të jetë 2x, 5x, 10x, 25x ose 100x.

Luaj'n GO shton se lojtarët mund të aktivizojnë funksionin e Rrotullimeve Falas duke mbledhur tre simbole Scatter në çdo rrotull. Kjo do t'u japë atyre pesë Rrotullime Falas dhe mundësinë për të hyrë në raundin e Rrotullimeve Shield nëse shfaqen dy Scatter gjatë raundeve të bonusit. Gjithashtu, vlera e shumëzuesit për çdo rrotullim falas do të rritet, duke filluar nga 2x dhe duke arritur në 100x në rrotullimin e pestë.

Kjo slot celular vjen gjithashtu me funksionin Shield Spins, i cili do të pezullojë bonus rrotullime falas nëse lojtarët e aktivizojnë atë. Për më tepër, vlera e shumëzuesit të egër nga rrotullimi aktivizues do të bëhet ngjitëse për të gjithë kohëzgjatjen e rrotullimeve të Mburojës. Për më tepër, të gjitha Wilds që shfaqen gjatë raundit janë të kyçur në vend për pjesën e mbetur të rrotullimit.

Kthimi i shumëpritur i Kalorësit të Gjelbër është titulli më i fundit në serinë Arthurian Legend të Play'n GO, i cili ka qenë në trend në kazinove celulare kohët e fundit. Seria filloi me Lord Marlin & The Lady of the Lake përpara se kompania të forconte bibliotekën e saj të lojërave Kalorësi i Gjelbër në mars 2021.

Gjatë lëshimit të slotit, Play'n GO gjithashtu njoftoi një merreni me BeyondPlay për të përqafuar potencialin e lojërave me shumë lojtarë në të lojra kazino. BeyondPlay gjithashtu ka nënshkruar marrëveshje të ngjashme me zhvilluesit kryesorë të softuerit si Big Time Gaming dhe Relax Gaming.

Ambasadori i Lojërave të Play'n GO, Magnus Wallentin, deklaroi:

"Ne jemi jashtëzakonisht të emocionuar për të rikthyer luftëtarin e frikshëm te fansat në Return of the Green Knight. Titujt e Legjendës Arthurian gjithmonë rezultojnë të jenë shtesa popullore në bibliotekën tonë të gjerë të lojërave, si për lojtarët ashtu edhe për vetë projektuesit tanë të lojërave! Me veçori të tilla si bonusi Shield Spins, lojtarët kanë mundësinë të fitojnë disa fitore të mëdha potenciale.

"Me ngritjen e pritjeve gjatë raundit të Rrotullimeve Falas, pasi lojtarët shpresojnë të vendosin rrotullimet e Mburojës me një shumëzues sa më të lartë që të jetë e mundur, atmosfera është një atmosferë me intensitet dhe emocione, e ngjashme me një duel me vetë Kalorësin e Gjelbër legjendar."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme