Lajme

March 20, 2023

Play'n GO ofron bandolier të egër me aksion gjuajtjeje që kafshon gozhdë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Për vite me radhë, kaubojët dhe armët kanë qenë yjet në Perëndimin e Egër me përballjet e tyre emocionuese. Kjo ide është jehonë në Wild Bandolier nga Luaj'n GO. Më 23 mars 2023, furnizuesi i përmbajtjes njoftoi një aventurë emocionuese Wild West me slotin e tij më të fundit në internet, Wild Bandolier. Loja fton lojtarë të guximshëm në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare për të rrëmbyer sa më shumë plaçkë.

Play'n GO ofron bandolier të egër me aksion gjuajtjeje që kafshon gozhdë

Por ndërsa lojtarët gjuajnë plaçkën, ata duhet të shmangin Sherifin me një armë të besueshme dhe gjuajtje të saktë në këtë lojë slot të pasur me karakteristika. Loja thjesht nuk është për të jashtëligjshmit me zemër të dobët!

Pas një rrotullimi, lojtarët do të gjuajnë plumba Wild mbi bobinat përmes një diapazoni të synuar, duke kombinuar mekanikën e gjuajtjes dhe tregimin në vend. Nëse nuk ka simbol Sherif, lojtarët do të mbledhin Wilds, duke filluar një përballje nervore.

Veçoria Smoke & Mirror do të aktivizohet gjithashtu sa herë që lojtarët mbledhin dy shpërndarje. Kjo i lejon lojtarët të Ri-Spin dhe të marrin Scatter-in e tretë, duke zhbllokuar kështu rrotullimet Falas. Kur aktivizohet, lojtarët marrin 10 rrotullime falas dhe ata mund të zgjedhin një poster të kërkuar për t'u bashkuar me kulturën e kaubojve dhe për të marrë disa Egra të Garantuara.

Adhuruesit e Wild West të Play'n GO sigurisht që nuk janë të rinj në këtë temë. Përpara Wild Bandolier, kompania kishte vende të tilla si Golden Colts të 2019, Gunslinger Reloaded të 2018, Wild Trigger të 2022 dhe post-apokaliptike The Last Sundown e 2021.

George Olekszy, Shefi i Ruajtjes së Lojërave të Play'n GO, tha se kompania shkoi më shumë për Wild Bandolier për shkak të performancës së saj të fortë si një vend i caktuar perëndimor. 

"Funksioni Smoke & Mirror është fantastik. Duke ditur se mund të plotësoni një linjë pagese me një Scatter shtesë, me të vërtetë e ngre këtë vend në nivelin tjetër, duke krijuar më shumë mënyra për të fituar. Gjithashtu, lidhja e funksionit të xhirimit me Sherriff pothuajse e bën lojën dhe historinë një dhe e njëjta gjë, duke shtuar atë shtresë shtesë të tensionit thumbues në çdo raund." tha Olekszy.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme