Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Lajme

2021-01-01

2020 ka qenë një vit i trazuar për shkak të pandemisë COVID-19. Por për kazino online zhvilluesit e lojërave, ka qenë një vit me më shumë ulje sesa ulje. Kete vit, Luaj'n GO ka lëshuar goditje të fortë slot tituj. Dhe ndërsa viti përfundon, kompania tashmë po pozicionohet me lojëra elektronike të reja video. Pra, le të hedhim një vështrim në disa lojëra elektronike të reja të shkëlqyera video Play'n GO që mund të luani gjatë këtij sezoni festash.

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Osiris i artë

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

I lëshuar në dhjetor 2017, Golden Osiris është 'baby' më i ri i Play'n GO në qytet. Golden Osiris përmban një format kaskadë të slotit të rrjetës me temën ndoshta më të dashur - Egjiptin e lashtë. Loja ka të bëjë me një legjendë të lashtë egjiptiane që i ktheu rrezet e arta të diellit në ar të vërtetë dhe i fshehu ato thellë brenda një varri. Pra, a jeni gati për të zbuluar thesarin dhe për ta mbajtur atë për veten tuaj?

Gurë Kristali të ngrira

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Frozen Gems është një nga publikimet përfundimtare për Play'n GO në 2020. Në këtë slot video 5 x 3, do të bëheni një eksplorues i guximshëm në një mision për të zbuluar gurë të çmuar të fshehur në ligatinën e akullt. Lojtarët mund të zhbllokojnë më shumë 8000 pagesa duke rrotulluar rrotullën speciale të bonusit. Përveç kësaj, ai ka një shumëzues kaskadë të pakufizuar, duke ju dhënë potencial të madh për të përfunduar në një vit të lartë, atë që ka qenë një vit zhgënjyes për shumë njerëz.

Xhoker i akullit

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Ice Joker është një shtesë tjetër e shkëlqyer në koleksionin e lojërave slot me 3 rrotulla të Play'n GO. Loja sjell argëtim të klasit të parë, falë historisë gjithëpërfshirëse me personazhe dhe botë të pasura. Ai sheh prezantimin e një personazhi të ri shakaxhi të quajtur Iceilia, i cili përdor aftësitë e saj të akullta për të ngrirë bobinat. Është interesante se do të merrni një ngarkesë termometri për të ngrohur pak gjërat. Një tjetër gjë, adhuruesit e lojërave falas do të marrin rrotullime falas.

Pasuritë e Vitit të Ri

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Play'n GO tashmë po shikonte drejt vitit 2021 që në nëntor pas publikimit të Riches të Vitit të Ri. Me këtë slot video argëtuese me 5 rrotulla, Play'n GO ka forcuar vendin e tij si një nga zhvilluesit më të respektuar të softuerit. Siç pritej, tema e lojës është festimi i Vitit të Ri. Do të teleportoni në disa nga qytetet më të njohura globale dhe do të kapni rrotullime falas me shumëzues x20. Në përgjithësi, kjo lojë argëtuese slot krenohet me një temë të fortë për të nisur në mënyrë perfekte 2021.

Dragon 24K

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Play'n GO nuk ofron pagesa të rregullta, por kur ato ofrojnë, ajo vjen në formën e titujve të mëdhenj si 24K Dragon. Kjo lojë përmban rritje të pagesave deri në 8,192, duke zgjeruar kështu rrotullat duke rritur faktorin emocionues. Përveç se u ofron lojtarëve një format fantastik pagese, kjo lojë ofron gjithashtu një përvojë të jashtëzakonshme lojrash me animacione 3D. Bëhuni gati të përballeni me dragoin dhe të kapni turmën e dragoit!

Shpirtrat e festave

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Po kërkoni diçka për t'ju sjellë në humorin e festave? Luaj Spirits për pushime! Tema e lojës ka të bëjë me romanin e Charlie Dicken - The Christmas Carol, dhe dallon personazhe të njohura, si Jacob Marley, Ebenezer Scrooge dhe Fantazmat e trefishta të Krishtlindjeve. Ashtu si Scrooge në histori, ju do të udhëtoni nëpër kohë dhe do të zbuloni pasuri të fshehura.

Diamonds Disco

Play'n GO Roar në 2021 me tituj krejt të rinj të lojërave elektronike

Nëse dëshironi të shijoni tingujt argëtues të muzikës gjatë rrotullimit të bobinave në celularin ose desktopin tuaj këtë sezon festash, luani Disco Diamonds. Kjo lojë slot me 5 rrotulla e kthen kohën në epokën 'e artë' të disko-ve të viteve '80. Ai përmban dizajne 3D të ndritshme dhe të guximshme me kolona zanore të këndshme. Dhe thjeshtësia e tij është një manifestim i vërtetë i shkathtësisë së Play'n GO.

konkluzioni

Me këta tituj argëtues të lojërave elektronike Play'n GO, me siguri do të kaloni në vitin 2021 me argëtim maksimal. Dhe nëse jeni me fat, mund të fitoni disa monedha këtu dhe atje. Vetëm sigurohuni që të luani në mënyrë të rregulluar dhe të besueshme kazinove celulare. Argëtohu!

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme