Lajme

September 22, 2023

Playson nënshkruan marrëveshje shumëkombëshe për grumbullimin e përmbajtjes me platformën e veshit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Playson, një ofrues me rritje të shpejtë të lojërave të kazinove celularë, ka zgjeruar partneritetin e tij me The Ear Platform (TEP), një grumbullues shumëkombësh i certifikuar me rritje të shpejtë. Në këtë marrëveshje të re, lojërat e kazinove të Playson do të nisin në rrjetin e kazinove të TEP.

Playson nënshkruan marrëveshje shumëkombëshe për grumbullimin e përmbajtjes me platformën e veshit

Sipas deklaratës zyrtare, Playson planifikon të lançojë lojërat e tij më të mira Hold and Win për celularë në platformë. Disa nga titujt e përmendur përfshijnë:

  • 3 Pots Pasuri: Mbaj dhe Fito
  • Goditja e monedhës: Mbaj dhe Fito
  • Monedhat e Energjisë: Mbaj dhe Fito

Marrëveshja me TEP mbulon gjithashtu gamën e gjerë të mjeteve argëtuese promovuese të Playson dhe bonuse. Playson thotë se lansimi i këtyre veçorive u jep operatorëve dhe lojtarëve një shans unik për të eksploruar mekanikën e tij kryesore.

TEP, e themeluar në vitin 2014 dhe me seli në Milano, Itali, shpërndan të reja lojra kazino celulare me grafikë magjepsëse dhe mekanikë të avancuar. Marrëveshja me Playson do t'i shtojë më tej cilësi përzgjedhjes së saj tashmë të mirëpritur lojëra elektronike dhe lojëra në tryezë.

Playson kohët e fundit ka qenë i zënë me lëshimin e lojërave elektronike të reja dhe nënshkrimin e marrëveshjeve të partneritetit me operatorët kryesorë të kazinove. Muajin e kaluar, kompania publikoi Toka e Ujkut Mbaje dhe Fito, një vend i caktuar me temë kafshësh 5x4 që tashmë është i preferuari i fansave në mbarë botën. Më pas, në fillim të këtij muaji, furnizuesi i softuerit të kazinosë celulare njoftoi një përvojë elektrizuese në Monedhat e Energjisë Mbaj dhe Fito.

Duke komentuar partneritetin më të ri të kompanisë, Vsevolod Lapin, Drejtor Kryesor Operativ në Playson, tha:

"Agregatori API i Platformës Ear është me performancë të lartë dhe po zgjerohet me shpejtësi, dhe ne jemi të lumtur të bashkëpunojmë me një kompani kaq fleksibël me perspektiva gjithnjë e më të gjera rritjeje. Ky partneritet përfaqëson një mundësi të shkëlqyer për Playson që të arrijë edhe më shumë përdorues dhe partnerë."

Andrei Siomlea, Drejtor Tregtar në The Ear Platform, shtoi se Playson është një markë lider në hapësirën globale të iGaming dhe është zgjedhja e preferuar për kazino të çertifikuara celulare.

"Lojërat e Playson pëlqehen nga miliona përdorues në të gjithë botën, kjo është arsyeja pse nuk ka asnjë projekt iGaming që nuk e përfshin Playson në ofertën e ofruesve të saj dhe Platforma Ear është krenare që tregton titujt e saj të rëndësishëm," vazhdoi zyrtari.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme