Lajme

June 29, 2023

Pragmatike Play prezanton një lojë të re Wisdom of Athena Slot

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Pragmatic Play, ofruesi i lojërave elektronike fituese të çmimeve për celular, ka njoftuar një udhëtim të guximshëm në mbretërinë e mitologjisë së lashtë greke në versionin e tij më të ri, Wisdom of Athena. Është një automat me pagesë kudo që strehon një bollëk funksionesh të fuqishme.

Pragmatike Play prezanton një lojë të re Wisdom of Athena Slot

Për të marrë një pagesë në Wisdom of Athena, lojtarët duhet të përputhen me të paktën tetë simbole kudo në tabelën e lojës 5x6. Do të gjeni simbole të tilla si monedha e Meduzës, një helmetë, rrotulla dhe bizhuteri të mbuluara me ar. Këto simbole mund t'ju shpërblejnë me çdo gjë nga 0,25x deri në 50x të shumës.

Lojë pragmatike shtoi gjithashtu funksionin e bie për të bërë lojën tuaj në aplikacionet më të mira të kazinosë më shpërblyese. Kjo veçori heq të gjitha kombinimet fituese nga bobinat, me ikona të reja që bien për t'i zëvendësuar ato. Sigurisht, kjo do të ndalet vetëm kur nuk keni një kombinim fitues. Për më tepër, loja mund të zbulojë një mbështjellje shtesë me çdo rënie, duke rritur shanset e suksesit.

Ndërsa vazhdon, simbolet e shpërndarjes që shfaqen në lojën bazë do të mbeten në rrotulla deri në përfundimin e rrotullimit. Nëse shfaqen katër ose më shumë shpërndarje, rrotullime falas do të fillojë, me lojtarët që marrin 10 rrotullime bonus. Vini re se ikona e shpërndarjes gjithashtu vjen me një pagesë që arrin 10x.

Ndërkohë, simbolet me shumëzues të veçantë mund të shfaqen si në lojën kryesore ashtu edhe në raundin e rrotullimit falas. Këto simbole mund t'i shpërblejnë lojtarët me një vlerë të rastësishme midis 2x dhe 500x, me vlerat e të gjithë shumëzuesve të shtuar, më pas të aplikuara për fitoren totale të rrotullimit aktual pas çdo rënieje.

Kjo është loja më e fundit nga Pragmatic Play, duke u bashkuar me të tjerat me tendencë më të mirë greke lojra kazino celulare, veçanërisht Portat e Olimpit. Kohët e fundit, zhvilluesi i lojës njoftoi gjithashtu një luftë midis dy perëndive të njohura të lashta greke Zeus vs Hades - Zotat e Luftës, me lojtarë që mbledhin plaçkën e kësaj lufte shpirtërore.

Irina Cornides, COO i Pragmatic Play, deklaroi:

"Ne vazhdojmë t'i zhysim lojtarët në mitologjinë magjepsëse greke në Pragmatic Play. Formacioni ynë i titujve është dëshmuar triumfues, me titujt tanë shumë të mirënjohur Gates of Olympus dhe hitin tonë të fundit, Zeus vs Hades - Zotat e Luftës që mbretërojnë si të preferuarat e fansave. Tani , ne po prezantojmë një heroinë të frikshme për të vazhduar rrëfimin që lojtarët e njohin dhe e duan si pjesë e këtij universi. Lojtarët do të magjepsen nga një sërë veçorish të fuqishme në Wisdom of Athena, nga rrëzimet, një raund bonusi i rrotullimeve falas dhe shumëzuesit e mëdhenj që ofroni shumë mundësi për të siguruar një fitore, duke përzier veprime, pritje dhe potencial fitues për të siguruar që çdo rrotullim të jetë po aq argëtues sa tjetri."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme