Pse duhet të filloni të luani lojëra kazino me fitime të menjëhershme

Lajme

2021-03-12

Të fitosh në çast tingëllon fantastike. Por ka më shumë për të fituar kazino të menjëhershme lojëra se çfarë mund të shohin sytë me qafë. Pra, çfarë janë saktësisht lojërat e kazinosë me fitore të menjëhershme? A ia vlen të luash këto lojëra, për të filluar? Për përgjigje për këto dhe shumë pyetje të tjera që mund të keni, vazhdoni të lexoni deri në fund.

Pse duhet të filloni të luani lojëra kazino me fitime të menjëhershme

Cilat janë lojërat e kazinosë me fitore të menjëhershme?

Siç lë të kuptohet emri, lojërat e kazinosë me fitim të menjëhershëm janë tituj ku zbuloni nëse keni fituar apo jo menjëherë. Me fjalë të tjera, një lojtar thjesht klikon një buton për të zbuluar rezultatin e bastit. Këto lojëra janë kryesisht të bazuara te fati dhe janë të disponueshme në shumicën në internet dhe kazinove celulare. Në përgjithësi, këto lojëra janë të shpejta, të thjeshta dhe shumë argëtuese për t'u luajtur.

Si funksionojnë lojërat e kazinosë me fitore të menjëhershme?

Shumë njerëz i dinë procedurat e të luajturit të titujve të fitimit të menjëhershëm në jetën reale. Ju vizitoni një pikë karburanti ose dyqan, blini një kartë gërvishtëse dhe zbuloni nëse jeni me fat apo jo. E njëjta gjë është e vërtetë kur luani online. Sidoqoftë, në këtë rast, së pari duhet të regjistroni një llogari kazino falas, të bëni një depozitë dhe të filloni të luani në celularin, tabletin ose kompjuterin tuaj.

Gjatë lojës, do t'ju duhet të përfundoni një detyrë të thjeshtë. Kjo mund të jetë:

 • Gërvishni për të zbuluar numra ose simbole.

 • Hidhni monedha.

 • Hidhni zare.

 • Zgjidhni objekte ose simbole (zakonisht tre).

 • Parashikoni nëse numri tjetër (i lartë apo më i ulët).

  Lojëra të njohura të kazinosë me fitore të menjëhershme

  Kartat gërvishtëse

  Kartat gërvishtëse janë padyshim lojërat më të njohura të kazinosë në këtë kategori. Ashtu si kur luani me një kartë gërvishtëse fizike, kartat gërvishtëse në internet luhen shpejt dhe lehtë. Thjesht zgjidhni një simbol, gërvishteni duke përdorur gishtat për pajisjet me prekje ose përdorni miun për desktopin tuaj.

Megjithatë, shumica e fitimeve të kartave gërvishtëse janë relativisht të vogla. Por kjo lojë e kompenson atë me bonuse të shumta si bonusi pa depozitim. Kostoja mund të variojë nga 1 deri në 5 dollarë në varësi të madhësisë së çmimit përfundimtar të kartave.

Rrota tjerrëse

Ju ndoshta keni parë lojtarë me fat që fitojnë një fitore të madhe në TV thjesht duke rrotulluar një rrotë. Epo, pikërisht kështu funksionon versioni online i kësaj loje. Një lojtar shtyp një buton për të rrotulluar timonin dhe për të fituar një çmim në varësi të vendit ku ulet treguesi. Ashtu si kartat gërvishtëse, shpërblimet këtu janë të vogla, megjithëse rrotullimet falas mund t'ju japin një mundësi për fitimin e xhekpotit.

Keno

Keno është shumë e ngjashme me bingo, lotari ose tombola. Këtu, lojtari zgjedh një numër (a) dhe nëse është tërhequr, ai ose ajo fiton një çmim. Shpërblimi është më domethënës për ata që mund të parashikojnë saktë më shumë numra. Lojtarët mund të fillojnë të luajnë keno me aq pak sa $1.

Pse të luani lojëra kazino me fitore të menjëhershme

Sigurisht që po humbisni një kohë të madhe nëse nuk keni përjetuar eksitimin dhe emocionin e fitimit të menjëhershëm. Siç u tha më parë, këto lojëra janë argëtuese, të lehta për t'u kuptuar dhe u ofrojnë lojtarëve një shans për të fituar një shumë të mirë. Disa lojëra kazino me fitim të menjëhershëm shfaqin jackpote të mëdha që arrijnë miliona dollarë. Lojëra të shumta fituese të menjëhershme ofrojnë gjithashtu fitore të lehta prej 250,000 dollarë ose 100,000 dollarë.

Një veçori tjetër e shkëlqyer e këtyre lojërave është se lojtarët mund të bëjnë baste me aq pak sa një dollar. Ju as nuk keni nevojë të bëni një depozitë fillestare përpara se të filloni të luani. Dhe mbi të gjitha, këto lojëra do të thotë "i menjëhershëm", që do të thotë se paratë shpërndahen në llogarinë tuaj të kazinosë në momentin që fitoni. Nuk ka akumulim këtu!

konkluzioni

Lojërat me fitore të menjëhershme janë perfekte nëse nuk jeni tipi i pacientit. Dhe megjithëse loja është e shkurtër dhe fitimet janë të vogla, ato ofrojnë emocion dhe komoditet të pakrahasueshëm. Për më tepër, ju duhet shumë pak kuptim për të luajtur këto lojëra. Vetëm mos harroni se rezultatet e lojës janë krejtësisht të rastësishme. Kënaquni!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme