Lajme

November 15, 2023

Qasje e pakufizuar në përmbajtjen ligjore premium për avokatët dhe ekipet ligjore

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Abonim Premium

Me Abonimin Premium, do të keni akses të pakufizuar në përmbajtje premium me cilësi të lartë, në internet, sipas kërkesës nga fakulteti i respektuar në industrinë ligjore. Ky abonim është ideal për avokatët e licencuar në juridiksione të shumta ose ata që kanë përmbushur kërkesat e tyre për CLE, por ende kanë nevojë për akses në informacione të vlefshme për fushat e tyre të praktikës.

Qasje e pakufizuar në përmbajtjen ligjore premium për avokatët dhe ekipet ligjore

Shiko Tani

Llogaritë e ekipit

Shërbimi ynë i abonimit në llogarinë e ekipit është krijuar për ekipet ligjore që përbëhen nga katër ose më shumë avokatë. Çdo avokat në ekip do të gëzojë akses të pakufizuar në përmbajtje premium me cilësi të lartë, sipas kërkesës nga fakulteti i respektuar në industrinë ligjore. Për më tepër, anëtarët e ekipit do të kenë qasje administrative për të menaxhuar lehtësisht CLE për të gjithë ekipin.

Shiko Tani

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme