Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Lajme

2023-04-28

Benard Maumo

Lojëra me refleks, një ofrues i lojërave kazino dhe automateve nga Newark-On-Trent, ka hyrë në një partneritet strategjik me 4Lojtari, një zhvillues i titujve të fundit të lojërave. Bashkëpunimi do të sjellë lojërat më të suksesshme të 4ThePlayer.com në kazinotë tokësore.

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Në vitin 2004, Reflex Gaming u shfaq si një shpërndarës i përmbajtjes së lojërave të fatit të nivelit më të lartë në industri me makinat e saj novatore të lotarisë në klubet private të anëtarëve. Kjo përfundimisht çoi në prezantimin e makinës së kategorisë B3A. Sot, Reflex Gaming luan një rol kritik në tregun e lojrave, duke ofruar shërbime të lojërave të fatit për arkadat, klubet dhe baret në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar. 

Nga ana tjetër, 4ThePlayer.com ka bërë përparime në industrinë e lojërave duke ofruar një qasje krijuese për lojërat e kazinosë. Titujt e tyre, 4 Fantastic Fish dhe 9k Yeti, kanë fituar një reputacion të shkëlqyer mes lojtarëve në aplikacionet më të mira të kazinosë në botë

Mat Ingram, shefi i produktit në Reflex Gaming, dha mendimet e tij për bashkëpunimin. Ai tha se kompania është e emocionuar për partneritetin me 4ThePlayer për të sjellë lojërat e saj të njohura të kazinosë celulare në skenën e shitjes me pakicë. Ingram komentoi se skena e lojërave po ndryshon me shpejtësi dhe kompania është e emocionuar t'u ofrojë lojtarëve të saj një dimension të ri lojrash. Ai e përfundoi duke thënë se partneriteti me 4ThePlayer i lejon kompanisë t'u ofrojë lojtarëve të saj lojëra të reja dhe emocionuese. 

Nga ana e tyre, Henry McLean, Bashkëthemelues dhe Drejtor Tregtar dhe Marketing i 4ThePlayer.com, shprehu entuziazmin e tij për bashkëpunimin me Reflex Gaming. Ai tha se kompania është e etur për të sjellë lojërat e saj të suksesshme në internet në tregun e shitjes me pakicë, duke lejuar më shumë njerëz të përjetojnë 4ThePlayer.com.

McLean shtoi:

"Me ekspertizën e Reflex Gaming në lojërat tokësore dhe titujt e njohur të 4ThePlayer.com, lojtarët mund të presin me padurim një epokë të re të përvojave emocionuese dhe tërheqëse të lojërave".

Të rejat e fundit

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë