Lajme

April 28, 2023

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Lojëra me refleks, një ofrues i lojërave kazino dhe automateve nga Newark-On-Trent, ka hyrë në një partneritet strategjik me 4Lojtari, një zhvillues i titujve të fundit të lojërave. Bashkëpunimi do të sjellë lojërat më të suksesshme të 4ThePlayer.com në kazinotë tokësore.

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Në vitin 2004, Reflex Gaming u shfaq si një shpërndarës i përmbajtjes së lojërave të fatit të nivelit më të lartë në industri me makinat e saj novatore të lotarisë në klubet private të anëtarëve. Kjo përfundimisht çoi në prezantimin e makinës së kategorisë B3A. Sot, Reflex Gaming luan një rol kritik në tregun e lojrave, duke ofruar shërbime të lojërave të fatit për arkadat, klubet dhe baret në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar. 

Nga ana tjetër, 4ThePlayer.com ka bërë përparime në industrinë e lojërave duke ofruar një qasje krijuese për lojërat e kazinosë. Titujt e tyre, 4 Fantastic Fish dhe 9k Yeti, kanë fituar një reputacion të shkëlqyer mes lojtarëve në aplikacionet më të mira të kazinosë në botë

Mat Ingram, shefi i produktit në Reflex Gaming, dha mendimet e tij për bashkëpunimin. Ai tha se kompania është e emocionuar për partneritetin me 4ThePlayer për të sjellë lojërat e saj të njohura të kazinosë celulare në skenën e shitjes me pakicë. Ingram komentoi se skena e lojërave po ndryshon me shpejtësi dhe kompania është e emocionuar t'u ofrojë lojtarëve të saj një dimension të ri lojrash. Ai e përfundoi duke thënë se partneriteti me 4ThePlayer i lejon kompanisë t'u ofrojë lojtarëve të saj lojëra të reja dhe emocionuese. 

Nga ana e tyre, Henry McLean, Bashkëthemelues dhe Drejtor Tregtar dhe Marketing i 4ThePlayer.com, shprehu entuziazmin e tij për bashkëpunimin me Reflex Gaming. Ai tha se kompania është e etur për të sjellë lojërat e saj të suksesshme në internet në tregun e shitjes me pakicë, duke lejuar më shumë njerëz të përjetojnë 4ThePlayer.com.

McLean shtoi:

"Me ekspertizën e Reflex Gaming në lojërat tokësore dhe titujt e njohur të 4ThePlayer.com, lojtarët mund të presin me padurim një epokë të re të përvojave emocionuese dhe tërheqëse të lojërave".

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme