Lajme

October 24, 2023

Regjistrohu në GSlot Casino për të marrë një bonus depozite prej 50% të martën

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Kur kërkoni për një kazino celulare për t'u bashkuar, është thelbësore të merrni parasysh bonuset e disponueshme të mirëseardhjes dhe promovimet e vazhdueshme. Këto shpërblime ju lejojnë të shijoni kohë lojërash falas në kazino dhe ndoshta të fitoni një pagesë të vërtetë parash. 

Regjistrohu në GSlot Casino për të marrë një bonus depozite prej 50% të martën

Në GSlot Casino, të gjithë lojtarët e regjistruar mund të kërkojnë bonusin e depozitës prej 50% çdo të martë. Por si bonuset e tjera të kazinosë, ky shpërblim vjen me vargje të bashkangjitura. Ju lutemi vazhdoni të lexoni për të ditur gjithçka rreth tij!

Cili është 50% bonusi i depozitës javore?

Siç lë të kuptohet emri, ky është një bonus depozite, që do të thotë se duhet të depozitoni një shumë specifike për ta kërkuar atë. Kjo kazino celulare ju fton të depozitoni të paktën 25 dollarë për të kërkuar një bonus ndeshjeje prej 50%, duke arritur në 100 dollarë. Pra, nëse depozitoni 200 dollarë, do të vendosni menjëherë të gjithë shumën e bonusit. 

Vini re se ky bonus javor është i disponueshëm për t'u kërkuar çdo të martë në çdo kohë. Ju mund ta kërkoni këtë bonus vetëm një herë në javë pasi të keni përdorur kodin e bonusit G2. Kjo kazino nuk specifikon opsionet e pranueshme të pagesës. 

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Deri këtu, ju tashmë keni një ide të përafërt se si funksionon ky bonus. Megjithatë, duke ditur një ose dy gjëra në lidhje me termat dhe kushtet për këtë bonus javor është imperativ. 

Sipas GSlot, lojtarët e kualifikuar mund të tërheqin bonusin dhe fitimet pasi plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë. Pra, nëse merrni një bonus 100$, kushtet përcaktojnë që ju duhet të luani përmes bonusit 40 x 100$ (4000$) përpara se të arkëtoni bonusin. 

Kur plotësoni kërkesat e basteve, merren parasysh 100% e basteve të bëra në lojëra elektronike celulare. Për shembull, nëse vendosni bast 50 dollarë në slotin tuaj të preferuar, e gjithë shuma do të zbritet nga kërkesa e bastit. Bastet në lojëra elektronike klasike, video poker dhe lojëra tavoline kontribuojnë me 5%, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kanë një normë kontributi prej 10%. 

Kushtet e tjera përfshijnë:

  • Shuma maksimale e bastit kur bastni është 3 dollarë.
  • Kjo bonus depozite vlen për 5 ditë.
  • Lojtarët, raporti i tërheqjeve ndaj depozitave të të cilëve tejkalon 70% nuk ​​mund ta pretendojnë këtë bonus ringarkimi.

Pra, a jeni i impresionuar me këtë bonus depozite? Shkoni përpara dhe pretendoni atë pa asnjë kufizim. Mos harroni të vendosni kodin promovues gjatë depozitimit të fondeve dhe të lexoni me kujdes T&C. Argëtohu!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme