Lajme

September 3, 2023

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Relax Gaming, një ofrues kryesor i përmbajtjes iGaming kohët e fundit festoi milionerin e saj të ri Megapays, i cili fitoi 1,460,843,89 €. Lojtari me fat po luante Danger High Voltage Megapays nga Big Time Gaming kur fati trokiti.

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Sipas zhvilluesit, jackpot-i u shkaktua nga një klient i Unibet në Mbretërinë e Bashkuar. Zhvilluesi thotë se lojtari përdorte 80c për rrotullim.

Tensioni i lartë i rrezikut është i vitit 2022 slot celular me paqëndrueshmëri të lartë dhe një pagesë të lartë prej 39,000 herë aksioneve. Vendi ka gjithashtu një normë miqësore RTP (kthimi te lojtari) prej 96,39%. Është një lojë kazino me temë disko ku lojtarëve u duhet vetëm të përputhen me të paktën tre ikona për të fituar një shpërblim. Lojëra në kohë të mëdha e bëri slotin edhe më shpërblyes me veçori si Multiplier Wilds, Stacked Wilds dhe Rrotullime Falas. Xhekpoti i Megapays është qershia mbi tortë.

Në vitin 2021, Relax Gaming dhe Big Time Gaming u bashkuan për të prezantuar Sistemi global i jackpot-it Megapays. Kjo arritje është vetëm një nga shumë sukseset në koleksionin e çmimeve progresive të Relax. Kohët e fundit, zhvilluesi i lojërave të kazinosë celulare festoi atë milioneri i dhjetë në Jackpot Dream Drop me performancë më të mirë.

Simon Hammon, CEO i Relax Gaming, shprehu gëzimin e tij për fitoren më të fundit të xhekpotit, duke vënë në dukje:

"Së pari dhe më e rëndësishmja, dua të përgëzoj milionerin e fundit të krijuar nga çmimi i parë i Megapays! Është gjithmonë jashtëzakonisht kënaqësi të shohësh lojtarë të përfshihen në lojërat tona dhe në fund të fitojnë shuma të mëdha parash. Është gjithashtu fantastike të shohësh se fitorja vjen përmes Danger High Voltage Megapays, loja origjinale është legjendare dhe çmimi i parë i Megapays është një shtesë fantastike që me të vërtetë e shton eksitimin e lojës."

Gareth Jennings, Drejtues i Kazinosë në Unibet, shpalli se i gjithë ekipi në kazino celulare e rregulluar është e emocionuar që ka pasur mundësinë për të sjellë këtë fitore të jashtëzakonshme të çmimit të parë, dhe kompania është e kënaqur për lojtarin me fat. Ai i uroi fituesit në shpenzimin e fitimeve.

Nik Robinson, CEO i Big Time Gaming, gjithashtu kishte për të thënë këtë:

"Kur morëm klasikun kult "Danger High Voltage" dhe e vendosëm atë në mbingarkesë me përfshirjen e mekanikës Megapays, ne hapëm DHV për t'u ofruar lojtarëve mundësinë për të fituar një xhekpot një herë në jetë dhe ky lojtar e ka bërë këtë duke fituar një shumë marramendëse! DHV Megapays ka atë magji për të sjellë një përvojë vërtet epike për lojtarët e saj."

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme