Relax Gaming përmirëson bibliotekën e përmbajtjes me Endorfina Partnership

Lajme

2023-08-25

Benard Maumo

Relax Gaming, grumbulluesi i famshëm i iGaming dhe furnizuesi i lojërave elektronike të jashtëzakonshme për celular, ka bashkëpunuar me Endorfina, një ofrues kryesor i sloteve. Në këtë marrëveshje, Endorfina do t'i bashkohet rrjetit popullor të shpërndarjes së përmbajtjes të Powered By Relax të Relax Gaming.

Relax Gaming përmirëson bibliotekën e përmbajtjes me Endorfina Partnership

Rrjeti i shpërndarjes shumë i vlerësuar i Relax Gaming do të ketë akses në argëtimin e Endorfina koleksion i lojërave të kazinosë. Disa nga titujt e disponueshëm përmes programit përfshijnë Joker Ra, Vampires 2 dhe Minotauros. Endorfina do të integrojë gjithashtu titullin e saj krejt të ri Fitorja e natës vonë.

E themeluar në vitin 2012 dhe me qendër në Pragë, Republika Çeke, Endorphina ka ofruar përmbajtje superiore të lojës për operatorët kryesorë në mbarë botën. Partneriteti me Relax Gaming do të përmirësojë shtrirjen e përmbajtjes së tij edhe më tej duke marrë akses të pakufizuar në rrjetin e shpërndarjes së Relax Gaming të Aplikacionet kryesore të kazinosë celulare, duke i lejuar ata të nxjerrin shpejt produktet e tyre në treg.

Endorphina krenohet me prodhimin e saj të lojës me fokus te lojtarët. Kompania krijon lojëra elektronike fantastike vizuale për celularë të mbështetur nga lojëra të thjeshta dhe modele të forta matematikore. Endorphina aktualisht ka më shumë se 100 tituj slot.

Relaksoni lojërat kohët e fundit ka hyrë në partnerë të rinj në studio për të forcuar platformën e saj të grumbullimit të përmbajtjes. Në korrik, kompania nënshkroi një marrëveshje me Realistic Games për të shpërndarë 120+ lojërat e studios në rrjetin e saj Powered by Relax. Para kësaj, Relax Gaming zgjeroi rrjetin e saj të operatorëve pasi nënshkroi një marrëveshje me Softgenius.

Shelley Hannah, shefi i produktit në Relax Gaming, tha se kompania gjithmonë synon të përmirësojë produktet dhe shërbimet e saj dhe marrëveshja me Endorfina përforcon më tej programin e tyre Powered By Relax.

Ajo shtoi:

"Ne jemi të kënaqur të shtojmë Endorfina në listën tonë të studiove të palëve të treta, duke shtuar një portofol të pasur me përmbajtje tërheqëse dhe kreativitet produkti për klientët tanë. Ne mezi presim një partneritet të suksesshëm të ardhshëm."

Sipas Jonathan Martini, Menaxher i Lartë i Shitjeve në Endorphina, partneriteti midis dy të shquarve ofruesit e programeve të kazinosë celulare është një arritje e rëndësishme, duke hapur rrugën për një epokë të re të Lojërave.

Ai vazhdoi:

"Duke bashkuar lojërat vizualisht të këndshme të Endorphina dhe numrin e madh të tregjeve të rregulluara në të cilat ata punojnë me përsosmërinë teknike të Relax Gaming, të dyja kompanitë do të zgjerojnë shtrirjen e tyre globale dhe do të rrisin ofertat e produkteve të tyre."

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme