Lajme

July 4, 2023

Rrotulloni rrotullat e lojërave elektronike të Playson në Haz Casino për të fituar një çmim të madh

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

A ju pëlqen të luani titujt e njohur të Playson si Buffalo Power, Coin Strike, Book of Gold dhe më shumë? Haz Casino ofron një bibliotekë të mbushur me lojëra me pothuajse të gjithë titujt e lojërave elektronike nga zhvilluesi i lojës. Dhe me mend çfarë? Ju mund të luani lojëra elektronike të njohura të Playson për një shans për të fituar një pjesë të grupit të çmimeve prej 2.3 milion €. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth turneut Non-Stop Drop.

Rrotulloni rrotullat e lojërave elektronike të Playson në Haz Casino për të fituar një çmim të madh

Çfarë është Turneu Non-Stop Drop i Playson?

Në fund të muajit të kaluar, Playson njoftoi kthimi i promovimit Non-Stop Drop and Races. Promovimi i ri tani është më i madh dhe më i mirë, me vetëm Non-Stop Drop që shpërndan një grup çmimesh prej 2.3 milion €. Është një turne njëvjeçar që zgjat nga 1 korriku 2023 deri më 30 qershor 2024.

Lojtarët duhet vetëm të luajnë ndonjë nga Slotet e Playson për të marrë pjesë në këtë turne emocionues. Çmimi Cash Blast i zhvilluesit rrit shanset e lojtarëve për të fituar çmime në para në çdo moment gjatë periudhës së referencës. Mos harroni të konfirmoni kualifikimin lojra kazino për turneun çdo muaj. 

Ashtu si turnetë fillestare nga zhvilluesi, ky promovim zhvillohet në faza me një grup çmimesh mujore prej 275,000 €. Për shembull, nga korriku deri në nëntor, ka deri në nëntë faza javore me një grup të përgjithshëm çmimesh prej 43,750 €. Playson do t'u japë lojtarëve më shumë se 550 çmime gjatë kësaj periudhe. Pra, mos humbni kohë!

Kushtet dhe kushtet e lëshimit pa ndalim të Playson

Duke qenë një promovim në rrjet nga Playson, ju do të konkurroni kundër lojtarëve nga të tjerët aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare për një pjesë të çmimeve. Për t'u kualifikuar, ju duhet të luani çdo lojë të zgjedhur me një bast minimal prej 0,20 €. Ju gjithashtu mund të përdorni monedha të tjera ekuivalente.

Ndërsa luani lojërat kualifikuese, çdo rrotullim me para reale mund të shkaktojë çmimin e rastësishëm Cash Blast. Mos harroni se mund të fitoni çmime të shumta Cash Blast gjatë periudhës promocionale.

Më poshtë janë kushte të tjera të rëndësishme për t'u marrë parasysh përpara se të bashkoheni në këtë turne:

  • Turneu është i disponueshëm vetëm për lojëra me para reale.
  • Lojtarët me fat do të marrin çmimin në para sapo të aktivizojnë çmimin Cash Blast.
  • Kufijtë e basteve dhe grupet e çmimeve në këtë turne janë në Euro ose ekuivalente.
  • Kazino Haz ofron norma të konvertimit të monedhës 72 orë përpara fillimit të promovimit.

Është gjithashtu jetike të theksohet se të gjitha fitimet nga promovimi nuk i nënshtrohen asnjë kërkese bastesh. Me fjalë të tjera, paratë janë tuajat për të mbajtur!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme