Lajme

May 18, 2023

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Më 17 maj 2023, Swintt, një furnizues kryesor i softuerit, njoftoi se po i gjurmonte rrënjët në Kopshtin Duolitos. Është një lojë me temë fermën që i lejon lojtarët të gjenerojnë shpërblime në një veçori të Rrotullimeve Falas, duke shkaktuar në fund të fundit katër jackpot-et fikse. Dhe për t'u dhënë lojtarëve një atmosferë bujqësore, loja është vendosur në një fushë të harlisur dhe qiell të pastër. 

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt
  • Pasi të hapni slotin, do të vini re formimin tradicional të sloteve video 5x3 me 50 linja fikse pagese. 
  • Lojtarët mund të përputhen me të paktën tre simbole letrash; karota, fasule, thasë me plehra dhe misër për të marrë një pagesë. 
  • Për më tepër, simboli i dhelprës me nënshkrimin e Swintt është i disponueshëm, duke luajtur zëvendësuesin e egër që mund të zgjerohet për të përfunduar linjat fituese të pagesës.

Gjatë lojës kryesore, lojtarët mund të gjejnë simbolin e veçantë të shpërndarjes së lulediellit. Kur të paktën gjashtë prej tyre shfaqen në një rrotullim, loja do të teleportojë lojtarët në një grup të ri rrotullash ku Funksioni i rrotullimeve falas fillon. Këtu slot mund të paguajë çmimin e tij më të madh prej 3,000x të shumës së lojtarit. 

Nëse keni luajtur ndonjë slot SwinttPremium në ndonjë aplikacioni i rregulluar i kazinosë celulare, do të dini se si funksionon mekaniku i rrotullimit falas. Në këtë lojë, luledielli shndërrohet në diell me vlera të holla ndërsa lojtarët fitojnë tre rrotullimet fillestare. Pas çdo raundi, numri i ri- rrotullimeve zvogëlohet me një. Megjithatë, nëse shfaqet një simbol tjetër i lulediellit ose ndonjë prej ikonave të tjera speciale të lojës, numërimi do të rivendoset në tre, duke e zgjeruar funksionin.

Gjatë rrotullimeve falas plot ngjarje, lojtarët mund të vërejnë simbole ngjitëse të gjoksit të cilat mbeten të kyçura dhe të hapura pas 10 raundesh. Nëse hapet, një nga katër jackpot-et mund t'ju shpërblejë me 20x deri në 500x të aksioneve tuaja. Interesante, kjo slot në internet u lejon lojtarëve të fitojnë jackpot të shumta, të cilat nuk janë të disponueshme në të gjitha lojërat e kazinosë në internet

David Mann, Kryeshefi Ekzekutiv në Swintt, vërejti: 

"Ndërsa katalogu ynë SwinttPremium është i njohur për respektimin e vlerave themelore të lojës së drejtpërdrejtë dhe veçorive të bonusit të lehtë për t'u aktivizuar, ne nuk mendojmë se këto baza duhet të jenë pengesë për inovacionin dhe ofrimin e një eksperience tërheqëse të përdoruesit. Si e tillë, e reja jonë Vendndodhja e Duolitos Garden përfshin një nga raundet më ambicioze dhe argëtuese të bonusit për t'u paraqitur në një version Premium deri më tani."

Ai shtoi:

"Duke marrë mekanikun tonë popullor "Sun" të Rrotullimeve Falas dhe duke e përmirësuar atë me katër çmime çmim i parë dhe një sërë simbolesh bonusi që përmirësojnë lojën, ne mund të sigurojmë që lojtarët të përfitojnë të gjitha përfitimet e një veçorie argëtuese dhe shpërblyese që mund të paguajnë deri në 3000x aksionet e tyre”

Kjo lojë është padyshim një shtesë e shkëlqyer për bibliotekën gjithnjë në rritje të Swintt. Në mars të këtij viti, Swintt liroi Jade Princess, duke i çuar lojtarët në një udhëtim magjik për të gjetur kafshë të egra ngjitëse dhe rrotullime falas.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme