Lajme

October 26, 2023

Shijoni një ekspeditë të pasur në xhungël në Snake's Gold Dream Drop nga Relax Gaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Relax Gaming, një grumbullues iGaming dhe ofrues i përmbajtjes së veçantë, po i fton lojtarët të hyjnë brenda banesës së gjarprit Snake's Gold Dream Drop. Ky slot ofron një sërë elementesh dhe mekanizmash shtesë fitimprurës, të tilla si rrotullat e egra dhe rrotullimet falas. Lojtarët duhet të luftojnë të gjitha pengesat për të përparuar drejt një koleksioni thesari të vjedhur.

Shijoni një ekspeditë të pasur në xhungël në Snake's Gold Dream Drop nga Relax Gaming

Dy monedha të dallueshme mund të zbresin dhe të provokojnë gjarprin, duke rezultuar që sytë e tij të ndizen dhe më pas të çojnë në aktivizimin e një rrotullimi të plotë të egër. Aktivizimi i bonusit të Rrotullimeve Falas dhe i mbështjelljeve të fiksuara të egra varet nga zbritja e tre ose më shumë rrotullave bonus, duke intensifikuar kështu përvojën e lojës. Kjo ndodh pas mbledhjes së dy monedhave, duke avancuar lojtarët në ndjekjen e thesarit.

Gjatë një rrotullimi të rastësishëm, mund të ndodhin rrotullime jackpot, gjatë të cilave rrotullat mund të shfaqin vetëm boshllëqe dhe simbole Dream Drop. Aktivizimi i bonusit Dream Drop fillon nga ndodhja e njëkohshme e pesë simboleve DD që goditen.

Simbolet e bllokut eliminohen pas çdo rrotullimi, por simbolet e Dream Drop zbresin në pozicionin më të ulët dhe vazhdojnë në lojë. Lëvizja rrotulluese vazhdon derisa njëra prej rrotullave të mbushet me simbolet e Dream Drop, duke dhënë pagesën e jackpot-it të lidhur.

Snake's Gold Dream Drop është shtimi më i fundit nga zhvilluesi i softuerit në koleksionin e tij të nderuar Dream Drop të lojërave elektronike për celular. Kjo lojë ndjek lëshimet e tjera të suksesshme të fundit, duke përfshirë Treni i parave 4 dhe Titan Strike. 

Shelley Hannah, Shef i Produktit në Relaksoni lojërat, tha: 

"Sazimi ynë i titujve Dream Drop thjesht shkon nga forca në fuqi me çdo lëshim, dhe Snake's Gold padyshim do të jetë një tjetër shtesë fantastike në portofolin tonë. Kjo aventurë e mbushur me gjarpër sigurisht që do të ofrojë një përvojë të mbushur me adrenalinë ndërsa lojtarët shkojnë në kërkim. e fitoreve të mëdha. Nuk mund të isha më i lumtur me ekipet tona që kanë prodhuar një tjetër titull tërheqës pasi portofoli ynë Dream Drop vazhdon të udhëheqë rrugën në industri." 

Ofruesi i shquar B2B i lojra kazino celulare u nderua së fundmi me prestigjiozin GGA's Product Launch of the Year në shkurt 2023 për jackpot-in e tij inovativ Dream Drop. Kjo veçori në lojë e kurorëzoi atë milioneri i dhjetë në korrik të këtij viti në një nga liderët kazinove celulare në Europë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme