Shijoni një milion Megaways në Lojërat Shkencore Invaders Megaways

Lajme

2021-10-16

Katrin Becker

Më 10 qershor 2021, Lojëra shkencore Korporata njoftoi lëshimin e saj kryesor për 2021 - Invaders Megaways. Nisur ekskluzivisht në 888 kazino, një kazino popullore celulare, kjo lojë krenohet me një temë të lëmuar hapësinore me një përvojë Uni-Cow.

Shijoni një milion Megaways në Lojërat Shkencore Invaders Megaways

Pra, çfarë rezervon ky slot i nxehtë i verës në internet për lojtarët e kazinove celularë? Ka vetëm një mënyrë për ta zbuluar!

Përmbledhje e Invaders Megaways

Invaders Megaways është një automat që luhet në 6 rrotulla nga 2 deri në 7 rreshta. Loja përdor mekanikun ikonik Megaways nga Big Time Gaming për të ofruar deri në 1,000,000 mënyra fitimi.

Thënë kështu, loja ka simbole të shumta që zbresin në të gjashtë rrotullat, duke ndryshuar me çdo rrotullim. Në këtë rast, zbarkimi i më shumë simboleve aktivizon më shumë Megaways. Ikonat standarde janë A-9, lopa fluturuese, shkencëtari i çmendur, njeriu i vogël jeshil dhe armët me rreze.

Nga ana tjetër, shenja e pushtuesve është simboli premium. Zbarkimi i një kombinimi prej gjashtësh u ofron lojtarëve një shpërblim shumëfishues prej 4 herë të bastit të tyre fillestar.

Ndërkohë, çdo rrotullim do të shohë që kafshët e egra transformuese të shpërthejnë në rrotullat qendrore. Simboli wild zëvendëson ikonat e tjera përveç simbolit të shpërndarjes që përfaqësohet nga planeti portokalli i ndezur.

Karakteristikat e Invaders Megaways

Siç është norma me shumicën e lojërave elektronike SG Digital, Invaders Megaways ofron funksione të shumta për të rritur mundësitë e fitimit.

Së pari, lojtarët marrin veçorinë Cascade e cila aktivizohet pas krijimit të një kombinimi fitues. Këtu, të gjitha ikonat që formojnë kombinimin fitues zëvendësohen, me të reja që bien në pozicione boshe. Kjo veçori vazhdon derisa të mos fitojë asnjë tjetër.

Më pas, do të merrni funksionin Mythical Uni-Cow, i cili sheh Uni-Cow të fluturojë rastësisht në rrotullimet e lojës bazë. Si rezultat, numri i simboleve në të gjitha bobinat rritet. Është interesante se ky simbol rrit numrin e Megaways nga 168,070 në 1 milion mënyra fituese pasi shfaq 7 deri në 10 simbole.

Vrapimi përgjatë majës së rrjetit është një fjongo me të gjitha simbolet e pagesës. Pas çdo rrotullimi, funksioni UFO Wild Selector aktivizohet rastësisht. Më pas, simboli i zgjedhur nga UFO-t do të shndërrohet në një të egër, por vetëm nëse është në bobinat 2 deri në 5. Mos harroni, wild zëvendëson çdo shirit simboli pagese, ikonën e shpërndarjes.

Më e rëndësishmja, lojtarët e Invaders Megaways gëzojnë raunde bonusi të rrotullimit, falë veçorisë së Rrotullimeve Falas. Në këtë rast, zbarkimi i 4, 5 ose 6 simboleve të shpërndarjes jep 4 deri në 15 rrotullime bonus.

Për më tepër, çdo rrotullim falas zgjedh një ikonë të rastësishme fotografie. Në këmbim, secili prej këtyre modifikuesve aktivizon:

  • Logoja e pushtuesve – një egër në ulje do të zgjerojë të gjithë bobinën në të cilën zbarkojnë, duke krijuar më shumë kombinime fituese.
  • Lopë – ky modifikues do të transformojë çdo simbol të lopës në një të egër. Jo vetëm kaq, por egra gjithashtu përmban një shumëzues 2x.
  • Shkencëtar – shkencëtari i çmendur jep shumëzues të mëdhenj të çmendur. Në çdo kaskadë të njëpasnjëshme, shumëzuesi dyfishohet. Mund të variojë nga 2x në 256x.
  • Armë me rreze – Nëse ulni një pistoletë me rreze, një egër shtesë aplikohet në bobinat. Megjithatë, kjo i shtohet vetëm rrotullimit kryesor të bonusit dhe jo kaskadave.

Është gjithashtu thelbësore të theksohet se retriggers janë të disponueshëm për tre ose katër shpërndarje. Landing 3 jep katër rrotullime shtesë bonus me 4 ose më shumë shpërndarje që japin një ritrigues të plotë.

Invaders Megaways Variance, RTP dhe Kufijtë e Basteve

Së pari dhe më kryesorja, Invaders Megaways është një vend i caktuar në internet HTML5. Tani kjo do të thotë që lojtarët mund ta shijojnë këtë lojë në kazinotë më të mira celulare në internet dhe kazinotë desktop.

Gjithashtu, është një lojë shumë e paqëndrueshme me një RTP teorik prej 96.30%. Për fat të mirë, në botën e lojërave elektronike në internet, kjo është mbi mesataren.

Së fundmi, lojtarët mund të bastojnë deri në 0,25 dollarë dhe një maksimum prej 10 dollarësh. Kështu, sipas të gjitha indikacioneve, loja është e përshtatur për lojtarët me bankroll minimal të lojërave të fatit.

Vlerësimi Përfundimtar i Invaders Megaways

SG Digital ka dëshmuar edhe një herë se është gati të ofrojë gjëra të çmendura në krye të 1,000,000 mënyrave për të fituar. Për të filluar, çdo rrotullim që vjen me një veçori është i këndshëm dhe fitimprurës.

Gjithashtu, veçoritë e modifikuesit gjatë rrotullimeve falas mund t'i ndihmojnë lojtarët të krijojnë diçka të re dhe të shtojnë bankrollin e tyre gjatë procesit.

Vini re, megjithatë, se vlerat e simboleve janë mjaft të ulëta. Prandaj, nëse një lojtar nuk arrin shumë kaskada, ata mund të puthin lamtumirë për një shumë të mirë. Por në përgjithësi, është një lëshim i shkëlqyer nga grumbulluesi.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme