Si funksionojnë bonuset pa depozita në kazino online

Lajme

2021-01-25

Kazino online operatorët po bëjnë gjithçka në përpjekje për të joshur dhe mbajtur lojtarët. Shumica e tyre tërheqin lojtarë duke ofruar bonuset e kazinosë. Një shpërblim i tillë është bonus pa depozite. Vetëm imagjinoni të regjistroheni për një llogari kazinoje në internet dhe të merrni para bonus falas për të luajtur. Pra, ky artikull hedh një vështrim më të thellë në bonuset e kazinosë në internet pa depozite dhe si të përfitoni prej tyre.

Si funksionojnë bonuset pa depozita në kazino online

Cilat janë bonuset pa depozitim?

Bonuset e asnjë depozite nuk janë të thjeshta. Lojtarët krijojnë një llogari të kazinosë në internet dhe kërkojnë një shumë pasi të kenë futur një kod në arkë. Ju nuk keni nevojë të depozitoni asnjë qindarkë në llogarinë tuaj të kazinosë për të kërkuar këtë bonus. Në shumicën e rasteve, bonuset pa depozite kanë kërkesa të ulëta ose të favorshme për baste. Ajo vjen ose me para falas, rrotullime falas, ose të dyja.

Bonusi për asnjë depozitë mund të vijë në formën e:

 • Paratë Falas: Kazinotë në internet u ofrojnë lojtarëve të rinj para falas për të eksploruar dhe mësuar me lojërat e disponueshme. Paratë mund të variojnë nga 5 deri në 15 dollarë ose edhe më shumë nëse jeni me fat. Vetëm kini parasysh se nuk mund të tërhiqni paratë e bonusit përpara se të përmbushni disa kushte. Për fat të mirë, çdo fitim i grumbulluar nga paratë e bonusit është i juaji për mbajtje.

 • Rrotullime falas: Rrotullimet falas vijnë bashkëngjitur me një lojë slot specifike që kazinoja celulare dëshiron të promovojë. Lojtarët lejohen të rrotullojnë titullin e slotit derisa të mbarojnë raundet e rrotullimit. Lojërat e njohura me rrotullime falas përfshijnë Starburst dhe Mega Moolah. Dhe si para pa depozitë, fitimet shtohen në llogarinë tuaj të lojës në varësi të politikës së kazinosë.

 • Çipa me tregtarë të drejtpërdrejtë: Adhuruesit e lojërave të tavolinës dhe kazinove të drejtpërdrejta duhet të kërkojnë faqet e lojërave të fatit që shpërblejnë çipat e drejtpërdrejtë të tregtarëve për lojtarët e rinj. Kjo për shkak se çdo kazino pa bonus tregtari të drejtpërdrejtë pa depozite është e sigurtë se do të ofrojë një katalog fantastik të kazinosë live. Në përgjithësi, patate të skuqura me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme për t'u përdorur në variante të lojës si baccarat, ruletë ose blackjack.

  Llojet e bonuseve të kazinosë pa depozita

  Bonus pa depozitë (pa kërkesë për bast)

  Disa kazino ofrojnë shpërblime pa depozitë që i lejojnë lojtarët të fitojnë dhe të mbajnë gjithçka pa u shqetësuar për kërkesat e basteve. Megjithatë, këto lloj promovimesh gjenden rrallë. Por kur i merrni ato, fitimet janë zakonisht të pakta. Sido që të jetë, ky bonus i kazinosë ju ofron një fillim të shkëlqyer në udhëtimin tuaj të lojërave të fatit celular.

  Bonus pa depozitë (me kërkesë për bast)

  Kërkesa e bastit është një djall me të cilin duhet të jetojë çdo lojtar i kazinosë në internet. Ka të ngjarë të gjeni një bonus pa depozite të bashkangjitur me termat dhe kushtet. Për shembull, kazinoja mund t'ju detyrojë të vendosni bast paratë e bonusit 30 herë përpara se të tërhiqeni. Prandaj, gjeni bonuse pa depozite në kazino online me një kërkesë të ulët bastesh. Dhe mos harroni të lexoni me kujdes bonusin T & C.

  Kthim parash

  Lojtarët besnikë të kazinosë celulare gjithashtu kanë diçka për të buzëqeshur në formën e kthimit të parave pa depozitë. Këtu, lojtari do të marrë një rimbursim të bastit. Kthimi i parave llogaritet në përqindje dhe mund t'i nënshtrohet kërkesave për "playthrough". Lojtarët munden tërheqë paratë ose riinvestoni ato.

  Gjetja e bonuseve më të mira pa depozita në 2021

  Si mund të dallojë një lojtar bonusin e duhur pa depozitim nga milje larg? Para së gjithash, kërkoni një bonus pa depozite të listuar vetëm në kazinotë celulare të rregulluara. Ka shumë kazino në listën e zezë atje që kërkojnë të vjedhin informacionin tuaj personal dhe paratë e çmuara. Pra, kontrolloni nëse kazinoja ka një licencë dhe faqja e lojërave të fatit duhet të jetë e koduar me SSL.

Gjithashtu, lexoni me kujdes termat dhe kushtet e bonusit përpara se ta kërkoni atë. Këtu lojtarët mund të mësojnë rreth kërkesës së bashkangjitur të kalimit, datës së skadimit të bonusit, lojërave të pranueshme slot dhe më shumë. Nëse janë rrotullime falas, lojërat duhet të jenë nga NetEnt, Microgaming, Thunderkick, Betsoft, Bally, dhe me shume.

Për të përmbledhur

Teknologjia celulare ka bërë të mundur luajtjen e lojërave të kazinosë kudo dhe në çdo kohë. Dhe ndërsa ka shumë faktorë për t'u marrë parasysh kur zgjidhni një kazino celulare, bonuset tërheqëse të kazinosë janë të parezistueshme. Thjesht lexoni së pari shtypjen e imët.

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme