Slotet më argëtuese Jackpot për t'u provuar në 2021

Lajme

2021-03-01

Xhekpot progresiv lojëra elektronike ofroni lojtarëve një shans për të fituar fitore të mëdha pavarësisht nga madhësia e bastit. Këto lojëra në internet janë gjithashtu të njohura në mesin e lojtarëve, sepse çmimi i madh vazhdon të rritet derisa një fitues me fat të fitojë ar. Dhe mbi të gjitha, lojtarët nga të gjitha juridiksionet kanë një shans për të fituar çmimin e çmimit. Pra, nëse doni të provoni dorën tuaj në një slot progresiv këtë vit, filloni me këta tituj argëtues.

Slotet më argëtuese Jackpot për t'u provuar në 2021

Mega Moolah – Microgaming

Tifozët e zjarrtë të basteve dinë një ose dy gjëra për Mega Moolah. Ky çmim i parë progresiv është një shtyllë në shumicën e kazinove celularë dhe ka paguar më shumë fitime dhe ka krijuar milionerë se çdo slot tjetër progresiv. Kohët e fundit, në vitin 2018, një përdorues celulari Android fitoi 18.9 milionë euro që të ndryshonte jetën pasi vendosi një bast prej 75% për të vendosur një rekord të ri.

Thënë kështu, kjo slot me temë afrikane Safari përmban 5 x 3 rrotulla dhe 25 linja pagese, duke ju dhënë mënyra të shumta për të fituar. Mega Jackpot ka një farë 1 milion £ të kontribuar nga Microgaming vetë. Është interesante që lojtarët as nuk duhet të bastojnë shumë për të fituar. Kjo sepse fitorja më e madhe ndonjëherë ishte pas një basti prej 25 pence. Në përgjithësi, Mega Moolah është deri tani loja më fitimprurëse e kazinosë ndonjëherë.

Mega Fortune – NetEnt

Kishte një epokë kur Mega Fortune ishte NetEnt ishte padyshim jackpoti progresiv më i popullarizuar në internet. Edhe pse kjo ndryshoi, Mega Fortune mbetet ende një nga lojërat më të luajtura të kazinosë aktualisht. Kohët e fundit, loja i dhuroi një lojtari anonim të kazinosë Finish 18 milionë dollarë dhe 9 milionë dollarë për një lojtar tjetër norvegjez në vitin 2011.

Kjo lojë magjepsëse e stilit Hollywood përmban 5 x 3 bobina dhe 25 linja pagese. Ai i lejon lojtarët të zgjedhin një shumë bast midis 0,25 £ dhe 50 £ për rrotullim. Nëse një lojtar vendos tre simbole bonus në tre bobinat e para, ata do të shkaktojnë automatikisht raundin e jackpot-it. Rrotat e treta dhe të dyta do t'ju japin opsione të fitimit të jackpot-it ose monedhave.

Netët Arabe – NetEnt

Xhekpoti Arabian Nights i NetEnt u ofron lojtarëve lojëra tërheqëse dhe një mundësi të parezistueshme për fitore të rëndësishme. Kjo slot me variancë të ulët deri në mesatare vjen me një normë mesatare RTP prej 95,6%, duke e bërë atë një destinacion të denjë për çdo adhurues progresiv të jackpot-it. Kjo video slot ekziston që nga viti 2013 dhe ka paguar mijëra paund.

Arabian Nights përmban një format të thjeshtë 5 x 3 dhe 10 linja pagese. Ajo ka simbole si kapele fes, smitar, deve dhe tenda tregu. Ka edhe kostume mbretërore të bëra duke përdorur mozaik. Skimtarët janë më të vlefshmit nga të gjitha simbolet, duke u dhënë lojtarëve deri në 2000 monedha pasi të përputhen me pesë në linjën e pagesës. Zbarkimi i pesë simboleve të lojës Arabian Nights do të japë çmimin e parë. Fitorja më e madhe ndonjëherë ishte në vitin 2014 kur një lojtar fitoi 3.3 milionë euro.

Jackpot Giant - Playtech

Kjo slot video gjigante dhe me temë vullkani ishull është provë e mjaftueshme që madhësitë nuk kanë rëndësi. Ai ofron grafikë të shkëlqyer, 50 linja pagese, një RTP të favorshme dhe mundësi të panumërta për të fituar. Pagesa më e lartë që ka paguar ndonjëherë ky 5-reeler është 10.5 milionë dollarë. Ju vetëm duhet të vini bast një maksimum prej $4 për rrotullim dhe të shpresoni për një fitore të nxehtë pasi të keni vendosur pesë Wilds në linjën e parë të pagesës.

Ndërkohë, lojtarët mund të aktivizojnë veçorinë e Bonusit Gjigant pas uljes së simboleve të Bonusit në bobinën 1 dhe 5. Kjo do të shpërthejë vullkane plot me çmime të holla. Lojtarët mund të aktivizojnë gjithashtu veçorinë Mystery Bonus kur 4, 3 ose 2 simbole Giant Hand shfaqen në bobina. Monedhat do të hidhen nga çdo dorë gjigante dhe do të paguhen çmime në para. Dhe nëse nuk fitoni asgjë, kjo lojë vjen me mjaft argëtim.

konkluzioni

Ka padyshim shumë të tjerë progresistë të sloteve të jackpot-it për të luajtur këtë vit. Mbani në mend, megjithatë, se ndeshjet mund të jenë shumë të vështira për t'u fituar. Pra, luani lojën për argëtim. Çdo gjë tjetër është një bonus.

Lajmi i fundit

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare
2023-03-14

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare

Lajme