The Mummy Winters Hunters: The Latest Release nga Fugaso

Lajme

2021-08-21

Katrin Becker

Videosloti Mummy Win Hunters Epicways është loja më e re nga Fugaso, dhe vjen me gjashtë bobina dhe deri në 15625 linja pagese. Këtë herë, në vend që të shihni dhe të takoni faraonët, do të vizitoni dhe takoni mumiet. Pra, nëse keni pasur ndonjëherë një magjepsje me mumiet dhe keni dashur të zbuloni se çfarë fshihet nën përrallë, tani është shansi juaj.

The Mummy Winters Hunters: The Latest Release nga Fugaso

Ky është një shembull i mrekullueshëm i një slot të lashtë me temë Egjipti, me fotografi të ndërlikuara të mbretërve, perëndive, statujave të maceve dhe simbole të tjera klasike në bobinat me efekt guri. Shenjat e letrave të lojës kanë gjithashtu një shkëlqim për to. Siç do ta shihni, peizazhi i shkretëtirës dhe kolona zanore e stilit egjiptian me cilësi të lartë kombinohen për t'ju kthyer në kohët e faraonëve. Kazinotë dixhitale të njohura e mbështesin këtë lojë në PC, iOS, Android dhe pajisjet mobile Windows. Do të vini re se numri i simboleve në çdo mbështjellje ndryshon nga 2 deri në gjashtë.

Ky është sistemi Epicways, i cili ju lejon të rreshtoni simbolet në 64 deri në 15,625 mënyra të ndryshme në të gjashtë rrotullat. Kur ka më shumë simbole në pamje, bëhet më e lehtë të deklarosh një fitore. Një faraon i egër ndihmon në përfundimin e kombinimeve dhe mumiet shkaktojnë 10 deri në 50 rrotullime falas, gjatë të cilave një simbol i rastësishëm përhapet mbi çdo mbështjellje ku bie për të rritur fitimet tuaja.

Konfigurimi i sloteve dhe opsionet e basteve

The Mummy Winters Hunters: The Latest Release nga Fugaso

Si të fitoni gjuetarët e mamave

Është e thjeshtë për të filluar dhe nuk duhet të shkaktojë ndonjë problem. Zgjidhni aksione nga 0,10 për rrotullim deri në 10,00 për rrotullim duke përdorur butonat e lehtë të shigjetave lart e poshtë. Ju mund të blini lojëra falas për një bast anësor prej 100 herë më shumë në juridiksione të ndryshme (por jo në MB).

Kur tre ose më shumë simbole të njëjta shfaqen në rrotullat ngjitur, ju fitoni. Duke filluar në të majtë, butoni 'Unë' sipër lojës do t'ju çojë në një tabelë pagesash, ku mund të shihni se sa vlen çdo simbol. Simbolet e kartës me vlerë më të ulët paguajnë midis 0,1x dhe 0,5x bast, ndërsa simboli Anubis me pagesën më të lartë paguan midis 0,5x dhe 25x bast, në varësi të numrit të bobinave në të cilat shfaqen. Rrotullimet automatike aktivizohen nga butonat e tjerë të kontrollit dhe shenja e orës tregon historinë tuaj të lojës.

Rrotullime dhe bonuse falas

Mummy është simboli juaj Scatter dhe tre prej tyre kudo në bobina do të aktivizojnë raundin shtesë. Numri i rrotullohet fitimi përcaktohet nga numri i simboleve nxitëse në mënyrë që të mund të fitoni 10, 15, 25 ose 50. Përveç rrotullimeve falas, do të merrni një simbol të veçantë që do të zgjerohet sa herë që shfaqet në bobina. Ky do të jetë një simbol i zgjedhur rastësisht përpara se të fillojë raundi. Duke goditur tre Scatter të tjerë gjatë raundit, raundi mund të rikthehet.

Përmbledhje

Sloti Mummy Win Hunters Epicways është një riimagjinim i slotit klasik The Mummy 2018, duke e bërë atë slotin e dytë të Fugaso-s për epicways. Tema është, natyrisht, e ngjashme me origjinalin, dhe RTP është 95.82 përqind për lojën e rregullt dhe 96.98 përqind për raundin e bonusit. Gjithashtu, për shkak të konceptit Epicways, të gjitha simbolet mund të grumbullohen në bobina, duke rritur mundësitë e një fitoreje. Çdo rrotullim mund të ketë një numër të ndryshueshëm mënyrash fitimi, deri në 15000, sepse mund të shfaqen deri në 5 simbole për mbështjellje.

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme