Leo Vegas

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Leo Vegas është një kazino online që bëri debutimin e saj në 2012 me një mision për t'u ofruar përdoruesve një përvojë të shkëlqyer celulare të gjithanshme. Ata kanë inkorporuar më të mirën në teknologjinë më të fundit për të siguruar një përvojë fantastike të përdoruesit, pavarësisht se çfarë pajisje përdorin lojtarët. Leo Vegas ka fituar disa çmime gjatë viteve të fundit.

Games

Ka një sërë lojërash të ofruara në Leo Vegas Casino duke përfshirë, Book of Dead, Wolf Gold dhe Starburst. Ka gjithashtu shumë jackpot-e për t'u përfshirë dhe një përzgjedhje në dukje e pafundme e lojërave elektronike. Ekziston gjithashtu një funksionalitet i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarët për t'u përfshirë dhe për të shijuar veprimet e drejtpërdrejta.

Withdrawals

Shuma minimale e tërheqjes nëse është 10 £ - nuk është e mundur të bëhen tërheqje nën këtë shumë. Lojtarët lejohen të bëjnë tre tërheqje çdo 30 ditë pa pagesë - pas kësaj, një tarifë do të aplikohet automatikisht. Tërheqjet mund të bëhen drejtpërdrejt në banka dhe gjithashtu në kuletat elektronike ose shërbimet e pagesave në internet.

Languages

Gjuha zyrtare e Leo Vegas është anglishtja. Nuk ka asnjë mundësi për të zgjedhur një gjuhë tjetër në faqet e kazinosë dhe kështu një kërkesë e gjuhës angleze është një domosdoshmëri për të luajtur lojërat. Opsionet e mbështetjes ofrohen gjithashtu në anglisht pa ndihmë alternative në gjuhë të tjera.

Live Casino

Leo Vegas është një faqe e gjerë me opsione të shumta lojërash për të zgjedhur. Nuk ka asnjë fokus specifik dhe faqja kryesore nuk preferon një lloj loje mbi një tjetër. Opsionet e disponueshme përfshijnë lojëra elektronike, jackpots, lojëra elektronike klasike dhe gjithashtu një kazino live. Kazino live përfshin ruletë, blackjack dhe poker - ndër lojëra të tjera.

Promotions & Offers

Leo Vegas u ofron lojtarëve një gamë të gjerë bonusesh dhe promovimesh. Oferta e mirëseardhjes përfshin rrotullime falas para se të depozitoni para dhe gjithashtu një bast sportiv falas prej 50 paundësh. Ekziston një sërë ofertash sezonale të disponueshme, si p.sh. dhuratat e vjeshtës prej 200,000 £. Dy çmime në para jepen gjithashtu çdo javë.

Software

Leo Vegas ka një platformë fantastike softuerike të qëndrueshme e cila është në gjendje të mbështesë 900 lojërat në këtë faqe interneti. Softueri ofrohet nga NetEnt dhe Evolution Gaming. Kërkesat minimale të rezolucionit janë 800 x 600 dhe të paktën 1 GB RAM është thelbësore. Është gjithashtu e nevojshme të keni të instaluar Flash Player.

Support

Ka shumë mundësi për të kërkuar mbështetje nga Leo Vegas. Mënyra më e mirë dhe më e shpejtë për të kontaktuar ekipin është nëpërmjet funksionalitetit të bisedës në sit. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin përmes emailit ose telefonit. Ekziston një listë e pyetjeve të shpeshta për të ndihmuar në përgjigjen e pyetjeve.

Deposits

Depozita minimale për Leo Vegas është 10 £ dhe depozitimi mund të bëhet përmes një sërë metodash. Këto opsione përfshijnë kartat e debitit dhe kreditit, transfertat bankare dhe gjithashtu kuletat elektronike. Gjithashtu ndalohet përdorimi i mënyrës së pagesës nga persona të tjerë dhe të gjitha transaksionet duhet të kryhen nga personi të cilit i përket llogaria.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
AAMS Italy
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Klarna
Maestro
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Skrill
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)