Qëndroni të përditësuar me pikat më të fundit të kazinosë LeoVegas

Lajme

2021-08-05

Eddy Cheung

LeoVegas është një suedez lojëra celulare, shërbimi i kazinosë dhe basteve, i themeluar në vitin 2011 dhe ka gjetur sukses dhe rritje të madhe për shkak të prioritizimit të performancës së celularëve dhe fokusimit në argëtimin celular si e ardhmja. Lexoni për të dëgjuar më shumë rreth lajmeve më të fundit të industrisë nga LeoVegas…

Qëndroni të përditësuar me pikat më të fundit të kazinosë LeoVegas

Rikthimi në rrugën e duhur

LeoVegas së fundmi është vlerësuar mbi sigurinë dhe mbrojtjen që u ofron konsumatorëve të tyre ECOGRA dhe ka kaluar të gjitha rekomandimet përkatëse. Raportin e plotë mund ta lexoni në linkun e mëposhtëm. Ky është një lajm i shkëlqyeshëm për kompaninë pas gjobës prej 600 mijë £ nga Komisioni i Lojërave të Fatit (MB) në vitin 2018 për reklamat mashtruese dhe "dështimet e klientëve".

Ka qenë e shkëlqyer të shohësh kompaninë duke ndërmarrë hapa për të siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi dhe të sigurt në platformat e tyre që nga gjetjet e vitit 2018 dhe një vlerësim mjaft i keq nga kritikët.

Në fillim të këtij viti, në maj, LeoVegas u vendos gjithashtu në tregun e lojërave në SHBA, duke u vendosur si liderë botërorë në tregun e lojërave të fatit në internet. Pritet që kompania të pranojë klientët e saj të parë në SHBA në gjysmën e parë të vitit 2022. Qëndroni të sintonizuar për më shumë përditësime!

Për më tepër, LeoVegas ka raportuar marzhet e tyre të fundit të fitimit dhe parashikimet për tremujorin e ardhshëm. Në raportin e parë tremujor të këtij viti (2021), LeoVegas raportoi rritje të të ardhurave prej 8% dhe se numri i klientëve depozitues ishte rritur me 12%.

Lojra Guru blu

LeoVegas ka filluar gjithashtu studion e tij të lojërave - Blue Guru Games, e cila pritet të lëshojë lojërat e saj të para në fund të fundit të vitit 2021.

Në lajme të tjera emocionuese, në Global Gaming Awards në Londër 2021, LeoVegas fitoi "Kazinonë Online të Vitit" për të katërtin vit radhazi. Kjo është dëshmi e suksesit të platformës së kazinosë në internet dhe punës së tyre të vazhdueshme të palodhur në zhvillimin dhe përmirësimin e lojës për lojtarët e tyre.

Kthehuni së shpejti për të lexuar më shumë mbi lajmet më të fundit të industrisë nga LeoVegas!

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme