DGOJ Spain

Tregu spanjoll i lojërave të fatit ka përjetuar rritje të dukshme gjatë viteve të fundit. Pa dyshim, më shumë spanjollë anojnë drejt lojërave të fatit çdo ditë. Kjo ka rritur gjithashtu numrin e ofruesve të lojërave të fatit në këtë vend, disa prej të cilëve i janë bashkuar radhëve të kazinove kryesore online celulare në mbarë botën.

Ekzistenca e këtyre platformave është arsyeja pse u themelua Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit (DGOJ). Përgjegjësia e tij kryesore është t'i licencojë ato pasi të konfirmojë se i kanë plotësuar të gjitha kërkesat për të operuar brenda vendit.

Ky komision i lojërave të fatit mbikëqyr edhe veprimtarinë e tyre, i kontrollon dhe i koordinon ato.

DGOJ Spain
Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit
al Country FlagCheckmark

Mansion

al Country FlagCheckmark
Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

TonyBet i ka rrënjët që nga viti 2003 kur u lançua si OmniBet. Fillimisht u zhvillua për t'i shërbyer nevojave të komunitetit estonez të basteve, por më vonë u zgjerua për të mbuluar entuziastët e kazinove. Ai ofron një libër sportiv të gjerë dhe një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave të kazinosë. TonyBet Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Është një faqe kripto-miqësore që mbështet kriptovalutat e njohura. Estonia është një nga vendet më të reja dhe më të shquara të lojërave në rajonet nordike dhe baltike. Ajo legalizoi lojërat e fatit në tokë 26 vjet më parë, ndërsa kumari në internet në Estoni u rregullua sapo në vitin 2009. TonyBet është ndër destinacionet e njohura të lojërave në internet që kanë qenë të rëndësishme në tregun estonez. Fillimisht u lançua nën emrin e markës OmniBet në 2003. Më vonë u ble nga Antanas Guoga, i njohur gjerësisht si Tony G dhe u riemërua në TonyBet.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në PlayJango ! Për sa i përket lojërave celulare, PlayJango ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Poker, Punto Banco, Texas Holdem, Video Poker , së bashku me shumë të tjera. PlayJango është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2017 . PlayJango ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta

Royale500 është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2018. Ajo është rritur ndjeshëm që nga fillimi i saj për të shfaqur një koleksion të madh lojërash kazino dhe tregtarësh të drejtpërdrejtë. Ajo është në pronësi dhe operuar nga SkillOnBet Ltd. Kazinoja është e rregulluar dhe e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një autoritet me reputacion të lojërave të fatit. Kazino Royale500 u krijua në 2018 nga SkrillOnNet Limited. Kjo kazino celulare ka fituar rëndësi mes lojtarëve për shkak të koleksionit të saj unik të lojërave dhe marrëveshjeve ekskluzive. Kazinoja është një destinacion i ligjshëm kumari me një licencë të vlefshme nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royale 500 ka bashkëpunuar me ofrues të mirëpërcaktuar të lojërave si NetEnt, Amaya dhe Microgaming për të siguruar që koleksioni i tyre të mbetet i përditësuar.

Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale

Slots Magic Casino, i njohur më parë si Jackpot Party Casino, është një kazino moderne në internet e njohur për shumëllojshmërinë e lojërave të lojërave elektronike. Dizajni dhe temat e tyre të reja të faqes së internetit padyshim që do të apelojnë për çdo lojtar, dhe po ashtu edhe lojërat. Përveç jackpot-eve progresive, Slots Magic ofron gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe pokeri.

100 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Temë e butë
 • Kazino fituese e çmimeve
 • Lojëra elektronike ekskluzive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Temë e butë
 • Kazino fituese e çmimeve
 • Lojëra elektronike ekskluzive

Kazino Z. Green është në pronësi të z. Green & Company AB, e cila është një kompani suedeze. CEO aktual është Jesper Karrbrink. Kjo kazino online është një kazino me çmime që ofron një përzgjedhje të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe bastesh.

300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Marka më e mirë
 • Libri historik sportiv
 • Tërheqje të pakufizuara
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Marka më e mirë
 • Libri historik sportiv
 • Tërheqje të pakufizuara

Marka William Hill është e vendosur mirë si një dyqan bastesh në Mbretërinë e Bashkuar. Me shpërthimin e lojërave celulare, William Hill vendosi që duhej të merrte një pjesë të tregut dhe zhvilloi kazinonë e saj të madhe celulare. Ka një përzgjedhje të gjerë lojërash për t'iu përshtatur lojtarëve seriozë dhe të rastësishëm.

Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit

Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit

DGOJ siguron që lojtarët spanjollë të marrin shërbimet e shkëlqyera të lojërave të fatit për të cilat kanë etje. Kjo shpjegon pse shumica e këtyre individëve gjithmonë kujdesen për një licencë të vlefshme nga ky organ qeveritar përpara se të regjistrohen në një kazino spanjolle.

Por çfarë mund të bëjë një lojtar i fatit nëse zbulon se platforma që ka zgjedhur ka thyer një nga rregullat e DGOJ, duke kufizuar aftësinë e saj për të ofruar shërbime të sigurta dhe të besueshme të lojërave të fatit? Epo, ky komision lokal i lojërave të fatit mirëpret raportet nga lojtarët spanjollë që ndihen të padrejtë ose të mashtruar nga faqet e tyre të internetit të basteve. Pas marrjes së informacionit për shkeljen e supozuar, DGOJ fillon një hetim për të përcaktuar nëse pretendimet janë të vlefshme për të mbrojtur interesat e lojtarit.

Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit