Live Casino House Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Live Casino House
Live Casino House is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.1
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Salla VIP
+ Aplikacioni i disponueshëm

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Japoneze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank transferCredit Cards
Crypto
Discover
EcoPayz
Instant Bank
JCB
Jeton
Neteller
Online Bank Transfer
Skrill
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Japonia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (48)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Asia Gaming
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiGameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
RTG
Red Tiger GamingRelax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

About

Të apasionuarit pas kazinove celularë në Tajlandë, Vietnam dhe Japoni do të gjejnë shumë gjëra për të dashuruar për Live Casino House. E themeluar në maj 2018, kazino ofron një gamë të gjerë mundësish të nivelit më të lartë të lojërave të fatit celular, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike dhe lojëra tradicionale tavoline. Kazinoja operohet nga Class Innovation BV, e cila ka një licencë nga Curacao eGaming.

Games

Live Casino House krenohet me shumë nga lojërat e sotme shumë të njohura të kazinosë në internet, të cilat të gjitha janë të aksesueshme në celular. Lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në lojën e lojërave elektronike Rise of Olympus, e cila ofron një pagesë maksimale prej 5000 herë.

Ëndrra Hawaiiane e stilit pachislot është gjithashtu një lojë e njohur me lojëra elektronike, veçanërisht në Japonia. Tifozët e lojërave të tavolinës mund të zgjedhin poker Texas Hold'em, lloje të ndryshme ruletesh, katrahura dhe më shumë. Lojtarët e celularëve mund të bashkohen gjithashtu me lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve si baccarat, dragon tiger dhe sic bo.

Withdrawals

Në përgjithësi, lojtarët në Vietnam, Tajlandë dhe Japoni mund të tërheqin fitimet e tyre përmes metodës së depozitimit që ata përdorën. Pra, ata që kanë bërë pagesa përmes transfertave bankare lokale, për shembull, mund të marrin fitimet e tyre duke përdorur të njëjtën metodë.

Shumat minimale dhe maksimale ditore të tërheqjes janë 500 THB dhe 450,000 THB për lojtarët tajlandez, 200,000 VND dhe 200,000,000 VND për lojtarët vietnamezë dhe 10 USD dhe 15,000 USD për lojtarët japonezë.

Languages

Lojtarët në Tajlandë, Vietnam dhe Japoni janë në gjendje të luajnë lojërat e kazinosë, të lundrojnë në faqe, të lexojnë FAQ-të dhe informacione të tjera dhe të komunikojnë me personelin mbështetës të kazinosë në anglisht, tajlandisht, vietnamez ose japonisht.

Të kesh aftësinë për të përdorur gjuhën e tyre amtare ndërsa janë në Live Casino House kontribuon në një përvojë të rehatshme, të përshtatshme dhe pa probleme në kazino në internet.

Monedhat

Lista e monedhave të pranuara të Live Casino House është mjaft e kufizuar. Këto janë baht Thai (THB), Dong Vietnamese (VND) dhe Dollari i Shteteve të Bashkuara (USD), ky i fundit është monedha e pranuar për lojtarët japonezë.

Anëtarët mund t'i përdorin këto monedha për të luajtur lojërat e tyre të preferuara. Gjithashtu, kazinoja nuk vendos asnjë tarifë këmbimi për depozitat dhe tërheqjet.

Promotions & Offers

Anëtarët e New Live Casino House fillojnë me një bonus depozite të parë 200% deri në 400 USD për lojtarët japonezë, 6,000 THB për lojtarët Thai dhe 4,600,000 VND për lojtarët vietnamezë. Për më tepër, ata gjithashtu mund të shijojnë promovime të tjera për të pasuruar përvojën e tyre të kazinosë në internet. Këto përfshijnë bonuset javore të zbritjes dhe kthimin e parave të gatshme, shpërblimet e ditëlindjes dhe bonuset e referimit.

Software

Kazinotë online të nivelit më të lartë bashkëpunojnë me zhvilluesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë dhe Live Casino House nuk bën përjashtim. Lista e saj e ofruesve të softuerit përfshin disa nga më të njohurit në industri, si p.sh NetEnt, Yggrdasil, Luaj'n GO, dhe Evolution Gaming. Zhvillues të tjerë, lojërat e të cilëve përmban kazino janë Red Tiger, Habanero, Tom Horn Gaming, MannaPlay, Slingo Originals dhe shumë të tjera.

Support

Për një përgjigje të shpejtë ndaj pyetjeve ose shqetësimeve, lojtarët mund të përfitojnë nga funksioni i bisedës live të kazinosë në internet. Përndryshe, ata mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes postës elektronike në adresat e mëposhtme:

Për më tepër, ata gjithashtu mund t'i shprehin shqetësimet e tyre mbështetjes së klientit duke përdorur platformën e mesazheve Line.

Deposits

Anëtarët e Live Casino House mund të depozitojnë fonde ose pagesa në llogaritë e tyre në mënyra të ndryshme. Ata në Vietnam dhe Tajlandë mund të përdorin transferta bankare lokale, bankare të menjëhershme, PromptPay (QR Code), para të gatshme ose debitim në internet. Zgjedhjet e depozitave të hapura për lojtarët që jetojnë në Japoni përfshijnë kartat e kreditit, Voucher by Visa, ecoPayz, Ecovoucher, Cryptopay, iWallet dhe Venus Point.