Slotat

November 21, 2021

Fitoni shumë me këto këshilla për lojëra elektronike celulare

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Duke rritur shanset tuaja për duke fituar në lojëra elektronike celulare nuk është vetëm një detyrë tjetër. Në fund të fundit, video-slotet kanë të bëjnë kryesisht me fat. Megjithatë, ky artikull do të përpiqet të rrëzojë këtë mit të vjetër.

Fitoni shumë me këto këshilla për lojëra elektronike celulare

Do të mësoni disa këshilla të provuara dhe të provuara për lojëra elektronike në internet që mund t'ju bëjnë të largoheni me një shumë pesëshifrore apo edhe gjashtëshifrore nëse zbatohet saktë. Vazhdoni të lexoni!

Këshilla #1. Luaj në kazinotë më të mira celulare në internet

Këtu është një tjetër kujtesë e sjellshme; luaj gjithmonë në kazinotë më të mira celulare në internet. Kjo për shkak se të luash lojëra kazino në një faqe të licencuar dhe të rregulluar i rrit shanset për të fituar dhjetëfish. Kazinotë më të mira celulare si Casino Room ofrojnë tituj të ofruar nga zhvilluesit kryesorë si Microgaming, Pragmatic Play, NetEnt, Playtech, etj. A mundet ndonjë nga këta zhvillues t'i manipulojë lojërat në favor të shtëpisë? Sigurisht qe jo!

Këshilla #2. Vlerësoni RTP-në me kujdes

Pasi të keni gjetur një kazino më të mirë në internet, është koha për të vlerësuar shanset tuaja për të fituar. Zakonisht, shumica e zhvilluesve të lojërave tregojnë normën RTP (kthimi te lojtari) i titujve të tyre të lojërave elektronike në përqindje. Kjo është shuma që një lojtar mund të fitojë pasi të vendosë një bast prej 100 monedhash. Për shembull, nëse një slot në internet përmban një RTP 97%, kjo do të thotë që mund të fitoni 97 dollarë gjatë raundit. Pra, synoni më lart, kryesisht 96% ose më shumë.

Këshilla #3. Shfrytëzoni rrotullimet falas

Një nga këshillat më efektive të lojërave elektronike është maksimizimi i përdorimit të rrotullimeve të bonusit. Këto shpërblime zakonisht vijnë gjatë lojës në lojë ose ndonjëherë grumbullohen brenda paketës suaj të mirëseardhjes. Pavarësisht, rrotullimet falas i lejojnë lojtarët të provojnë slotin në internet dhe të zbulojnë aspekte thelbësore të lojës si paqëndrueshmëria dhe RTP. Megjithatë, lexoni termat dhe kushtet për të njohur lojën e përshtatshme nëse rrotullimi falas është pjesë e bonusit të mirëseardhjes.

Këshilla #4. Maksimizoni bonuset e kazinosë

Për shkak të konkurrencës së ashpër, shumica e kazinove celulare u ofrojnë lojtarëve më shumë sesa thjesht rrotullime falas. Ju mund të merrni një bonus pa depozite, bonus depozite ose edhe kthim parash. Thënë kështu, përdorni këto para falas për të vendosur baste në lojërat tuaja të preferuara në internet pa shteruar bankrollin tuaj. Në këmbim, ju do të rrotulloheni për një periudhë më të gjatë dhe do të fitoni diçka nëse jeni me fat. Por siç u tha më parë, së pari lexoni kushtet e bonusit.

Këshilla #5. Bast maksimal në jackpot

Nëse jeni një lojtar me përvojë, do të kuptoni se shumica e jackpot-eve janë për lojëra elektronike në internet, me disa për video poker. Me këtë në mendje, është gjithmonë tërheqëse të fitosh shuma kolosale. Mjerisht, disa kazino do t'ju mohojnë të gjithë xhekpotin siç reklamohet nëse nuk luani duke përdorur nivelin maksimal të bastit. Me fjalë të tjera, ju do të merrni vetëm një pjesë të saj. Pra, përsëri, lexoni termat dhe kushtet.

Këshilla numër 6. Studioni me kujdes tabelën e pagave

Përpara se të luani ndonjë lojë slot, është jetike të kontrolloni tabelën e pagesave dhe të dini nëse shumëzuesit ju favorizojnë apo jo. Është gjithashtu në tabelën e pagesave që do të shihni simbolet e lojës dhe vlerën e tyre. Dhe, sigurisht, do të mësoni nëse sloti në internet ka shpërndarje dhe simbole të egra. Në përgjithësi, bëni detyrat e shtëpisë tuaj përpara se të kryeni ndonjë gjë.

Këshilla numër 7. Ushtroni me para falas

Të gjitha këshillat e përmendura më sipër nuk do të kenë vlerë nëse nuk praktikoni mjaftueshëm. Për fat të mirë, shumica e lojërave elektronike në internet vijnë me versione demo që lejojnë lojtarët të ndjejnë lojën pa u regjistruar askund ose pa paguar asgjë. Nëse është e mundur, luani lojëra me raunde bonus për të marrë më shumë kohë për të luajtur. Filloni gjithmonë me lojëra falas.

konkluzioni

Shihni, të luash me slot machines nuk ka të bëjë vetëm me hamendje, siç sugjerojnë shumica e njerëzve. Pa hulumtimin e duhur, lojtarët përfundojnë duke luajtur automate me paqëndrueshmëri të lartë që vazhdojnë të hanë bankrollin tuaj të kufizuar derisa të mos mbetet asgjë. Pra, gjeni lojërat më të mira në internet dhe zbatoni këshillat e mësipërme për të filluar të fitoni në asnjë kohë.

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme