Luckster Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Luckster
Luckster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Luckster

Luckster është një kazino celulare në internet që ekziston që nga viti 2021. Është në pronësi të Marketplay Limited. Shumica e lojërave në Luckster Casino mundësohen nga Aspire Global International Limited. Lojtarët në Britaninë e Madhe shijojnë lojëra të mundësuara nga AG Communications Limited. Luckster ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino nga ofrues të njohur softuerësh.

Kazinoja celulare Luckster përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer (SSL) për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve kur bëjnë transaksione në internet. Luckster Casino është zotuar në platformën e saj për të ofruar lojë të ndershme në çdo kohë. Ky rishikim celular do të ofrojë një përmbledhje të gjerë të të gjitha veçorive celulare të ofruara nga Luckster Casino.

Pse të luani Luckster Mobile Casino

Kazino celulare Luckster ofron oferta bonus të pabesueshme dhe promovime të rregullta për lojtarët e rinj dhe me përvojë. Kjo ka për qëllim të ndihmojë lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave pa u kthyer në llogaritë bankare. Luckster Casino ka punuar me zhvillues të shumtë softuerësh si Microgaming, NetEnt dhe Betsoft për të krijuar një koleksion fantastik të lojërave të kazinosë.

Kazino celulare Luckster mbështet disa opsione bankare duke e bërë më të lehtë për lojtarët të bëjnë depozita dhe tërheqje. Me teknologjinë 128-bit të kriptimit të të dhënave SSL, kjo kazino siguron që të dhënat e lojtarëve të transferohen në një formë të koduar dhe të ruhen në serverë me muret më të fundit të zjarrit. Luckster Casino ka një licencë lojërash me reputacion me miratim drejtësie nga iTech Labs. Së fundmi, ofron shërbim të shkëlqyer ndaj klientit përmes kanaleve të shumta.

Aplikacionet e kazinosë Luckster

Luckster Casino nuk ka lëshuar asnjë aplikacion celular për lojtarët e tij në dyqanet Android ose iOS. Aplikacionet e kazinove celularë janë bërë të rralla, me kazinotë në internet që përdorin teknologjitë më të fundit. Zhvilluesit e kazinove celularë përdorin teknologjinë HTML5 për të zhvilluar një sajt të përgjegjshëm që mund të aksesohet në shfletuesit celularë.

Për të luajtur në Luckster Casino pa shkarkuar softuer, duhet të vizitoni faqen e internetit të kazinosë në shfletuesin tuaj celular. Të gjitha veçoritë janë optimizuar për të ofruar një përvojë të qetë. Pavarësisht nga modeli celular, lojtarëve u duhet vetëm akses në internet dhe ndonjë nga shfletuesit më të fundit celularë për të hyrë në veprim.

Ku mund të luaj Luckster Mobile Casino

Mund të luani në Luckster në shfletuesin tuaj celular dhe të shijoni një përvojë emocionuese të lojërave. Kjo kazino është e aksesueshme në çdo kohë, kudo. Me një lidhje të qëndrueshme interneti dhe një shfletues modern celular, mund të hyni në veprim edhe në lëvizje. Dizajni i përgjegjshëm i kazinosë e bën atë të pajtueshëm me pajisjet Android dhe iOS. Platforma celulare është optimizuar për t'u përshtatur automatikisht në varësi të ekranit të telefonit tuaj. Të gjitha veçoritë janë të disponueshme në kazino celulare; prandaj lojtarët nuk humbasin asgjë.

About

Luckster është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2021. Drejtohet dhe operohet nga Marketplay Limited. Lojërat e kazinosë për lojtarët me qendër në Britaninë e Madhe mundësohen nga AG Communication Limited. Në të kundërt, të tjerët mundësohen nga Aspire Global International Limited. Luckster Casino ofron një hapësirë të sigurt lojrash të mbrojtur nga teknologjia e enkriptimit 128-bit SSL dhe muret më të fundit të zjarrit. Lojërat në Luckster rregullohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Zgjedhja e lojërave celulare në Luckster Casino po zgjerohet ndërsa faqja fiton popullaritet. Lojtarët do të zbulojnë më shumë se sa mjaftueshëm diversitet dhe kurrë nuk do të mbeten pa zgjedhje me kategoritë e tyre aktuale të paraqitura. Lojërat e disponueshme në Luckster kanë cilësi të lartë dhe mundësohen nga ofrues të besueshëm softuerësh. Lojërat klasifikohen në lojëra elektronike, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra kazino live.

Slots

Të apasionuarit pas lojërave elektronike do të bien në dashuri me Luckster Casino, pasi ai pret lojëra elektronike të ndryshme duke filluar nga lojëra elektronike të reja deri tek ato të larta RTP. Videoslot ofrojnë lojë të thjeshtë në të cilën fillestarët mund të fitojnë bonusin më të lartë. Ato bazohen thjesht në fat pasi funksionojnë në sistemin RNG. Disa nga lojërat e njohura slot janë:

 • Libri i të vdekurve
 • Twin Spin
 • Miqtë me fruta
 • Shpërthim yjor
 • Kërkimi i Gonzos

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë të njohura në mesin e lojtarëve me përvojë në kazinotë online. Ato ofrojnë një përvojë unike të lojës që kërkon që lojtari të mendojë jashtë kutisë. Nën-kategori të njohura nën tavolina në video poker, baccarat, blackjack dhe ruletë në Luckster Casino. Disa nga variacionet e njohura në Luckster Casino përfshijnë:

 • Poker me tre letra
 • Blackjack me shumë dorë
 • Ruletë klasike
 • Bakarat
 • Blackjack në qendër të qytetit

Kazino live

Live Dealer Casino ofron një mjedis autentik lojrash të ngjashëm me dyshemetë e kazinove me bazë tokësore. Lojërat priten nga tregtarë të jetës reale dhe transmetohen në kohë reale. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk janë të disponueshme në versionet demo; prandaj lojtarët mund të familjarizohen me lojën duke përdorur variante të bazuara në RNG. Zgjedhjet e njohura në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Baccarat me shpejtësi
 • Blackjack i pafund
 • Ruletë Amerikane
 • Tigri i Dragoit

Lojërat e Halloween

Përveç lojërave tavoline, lojërave elektronike dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, Luckster Casino ofron herë pas here lojëra me temë festive. Në kohën e shkrimit, Lojërat e Halloween u shfaqën në hollin e kazinosë. Ato vijnë me tema dhe veçori që lidhen me festa specifike. Disa nga lojërat e Halloween janë:

 • Haloween me fat
 • Libri i Magjepsjeve
 • Etja e egër
 • Numri i Djajve
 • Karnaval Zombie

Bonuses

Kazino celulare Luckster ofron oferta bonus të pabesueshme dhe promovime të rregullta për lojtarët e saj. Lojtarët e rinj e fillojnë aventurën e tyre me një bonus 100% të ndeshjes deri në 200 € plus 100 rrotullime falas. Duhet të bëhet një depozitë minimale prej 10 € për të shlyer këtë ofertë. Një kërkesë për bast 35x është e lidhur me këtë ofertë bonus.

Oferta të tjera tërheqëse përfshijnë:

 • Programi Ekskluziv i Besnikërisë
 • Turneu i Halloween

Payments

Në Luckster Slots Casino, lojtarët mund të bëjnë menjëherë depozita duke përdorur metoda të ndryshme pagese të mbështetura. Për momentin pranon vetëm pagesa me kartë dhe kuleta elektronike. Koha e përpunimit të tërheqjes ndryshon nga një metodë në tjetrën, me një maksimum prej 6 ditësh. Disa nga opsionet e pranuara të pagesës janë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • ecoPayz
 • AstroPay

Monedhat

Ndërsa jo çdo monedhë mbështetet, lojtarët në mbarë botën mund të gjejnë monedha të njohura fiat në Luckster Casino. Bazuar në vendndodhjen e tyre, lojtarët mund të zgjedhin lirisht monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Kufiri maksimal i tërheqjes në muaj në Luckster Casino është 7,000 €. Monedhat e njohura përfshijnë:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • NOK
 • GBP

Languages

Kazino Luckster pret lojtarë nga të gjitha vendet e ndryshme në mbarë botën. Ata e kanë përkthyer faqen e tyre në shumë gjuhë të folura globale dhe lokale të zakonshme midis lojtarëve të saj. Lojtarët mund të kalojnë nga një gjuhë në tjetrën me shumë lehtësi. Aktualisht, ekzistojnë vetëm 4 gjuhë të mbështetura. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • finlandez

Software

Partneritetet e rëndësishme midis Luckster Casino dhe kompanive të themeluara softuerësh kanë çuar në një lob të gjerë kazinoje. Të gjitha lojërat janë optimizuar për t'u luajtur pa probleme në pajisjet celulare. Lojtarët mund të shijojnë të gjitha veçoritë e kazinosë ndërsa janë në lëvizje. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur në kazino celulare Luckster përfshijnë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Betsoft
 • Lojëra në kohë të mëdha

Support

Luckster Casino ofron shërbime të jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit. Ata kanë një ekip agjentësh të sjellshëm dhe të besueshëm, të cilët punojnë pa u lodhur për të siguruar që lojtarët të shijojnë një përvojë të mrekullueshme lojrash. Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit janë në dispozicion përmes bisedës live nga ora 08:00 deri në 2359, shtatë ditë në javë. Përndryshe, lojtarët mund të përdorin formularin e internetit nëse nuk janë të kënaqur me shërbimin e kazinosë live. Luckster Casino ka një seksion gjithëpërfshirës FAQ që u përgjigjet pyetjeve dhe pyetjeve të zakonshme.

Pse e vlerësojmë Luckster Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Luckster është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2021. Edhe pse është ideja e Marketplay Limited, lojërat mundësohen njëkohësisht nga Aspire Global International Limited dhe AG Communications Limited. Kjo e ka ndihmuar kazinonë të marrë licenca të shumta lojrash nga UKGC dhe MGA. Kazinoja celulare Luckster ofron një koleksion mbresëlënës lojërash nga ofrues të njohur softuerësh si NetEnt, Evolution Gaming, Big Time Gaming dhe Pragmatic Play.

Luckster Casino ofron bonuse të mira kazino dhe promovime fitimprurëse festive. Lojtarët mund të bëjnë depozita të menjëhershme duke përdorur pagesa të ndryshme me karta dhe kuleta elektronike të disponueshme në këtë kazino. Tërheqjet mund të zgjasin deri në 6 ditë, sipas faqes së internetit të kazinosë. Kjo platformë shumëgjuhëshe ofron shërbime të besueshme të mbështetjes së klientit përmes kanaleve të shumta.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (31)
BaccaratBaste onlineBileta gërvishtëse
Blackjack Party
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Deal or No Deal Live
Dragon TigerDream Catcher
Exclusive Blackjack
First Person Dragon Tiger
Free Bet Blackjack Live
French Roulette Gold
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Blackjack VIP
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Roulette
Live Ultimate Texas Hold'em
Online Pokies
Ruletë
Side Bet City
Slotat
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bancontact/Mister Cash
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Instant bank transfer
Interac
Maestro
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe Card
Pix
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (45)