Lucky Days Kazino Në Celular Rishikoni

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Ofertë bujare e mirëseardhjes
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Mbështetje e shkëlqyer për klientët
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Ofertë bujare e mirëseardhjes
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Mbështetje e shkëlqyer për klientët
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonusi i kazinosë vepron si një mjet marketingu për shumicën e kazinove në internet pasi lojtarët ka të ngjarë të rekomandojnë të tjerët në një platformë që ofron bonuse tërheqëse. Lucky Days u ofron lojtarëve të rinj një bonus emocionues mirëseardhjeje deri në 1000 dollarë plus 100 rrotullime falas. Kjo paketë shpërndahet në 4 depozitat e para, ku 100 rrotullime falas jepen në ditën e dytë pas depozitave të para. Kërkesat e basteve përshkruhen në K&K-të e bonusit të mirëseardhjes. Në kohën e shkrimit, një kërkesë për bast 30x ishte aktive në bonusin e mirëseardhjes.

Mbani mend, gjithmonë mund të vizitoni faqen e kazinosë për të shqyrtuar çdo bonus të ri dhe ofertë promovuese në faqen kryesore.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Kazinoja Lucky Days vjen me një holl gjithëpërfshirës të lojërave. Ai është i ndarë në seksione të ndryshme që ju ndihmojnë të vendosni me lehtësi lojën tuaj të preferuar të kazinosë. Seksionet përfshijnë të rekomanduara, lojëra dimërore, lojëra të reja, kazino të drejtpërdrejta, lojëra elektronike, Jackpot, lojëra tavoline dhe të gjitha lojërat. Aktualisht, ka gjithsej mbi 2200 lojëra kazino në kazino celulare Lucky Days.

Slots

Kjo është kategoria më e njohur dhe më e madhe e lojërave të kazinosë në kazino celulare Lucky Days. Ai ofron mbi 1000 tituj slot për lojtarët që të zgjedhin. Ju mund të gjeni shpejt lojërat klasike të lojërave elektronike dhe versionet e reja në hollin e lojës. Disa nga lojërat elektronike të njohura përfshijnë:

 • Wolf Gold
 • Shpërthim yjor
 • Trashëgimia e të Vdekurve
 • Dynamite Riches Megaways
 • Shtëpia e Qenit

Kazino live

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë emocionuese, provoni seksionin e kazinosë live në kazino celulare Lucky Days. Ata aktualisht ofrojnë 20 lojëra kazino live ku mund të luani kundër një tregtari të drejtpërdrejtë dhe lojtarëve të tjerë. Lojtarët janë të lirë të ndërveprojnë me njëri-tjetrin përmes veçorisë së bisedës live. Disa nga lojërat e njohura nën këtë kategori përfshijnë:

 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Pragmatik Andar Bahar
 • Mega Roulette
 • Baccarat i pasurisë së artë

Lojëra Jackpot

Ndërsa luani në kazino celulare Lucky Days, mund të fitoni fitimet më të mëdha nga lojërat e jackpot-it. Ato përfshijnë jackpote progresive dhe fikse. Disa nga jackpot-et ndahen midis lojërave nga i njëjti ofrues softueri, ndërsa të tjerët janë të pavarur. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Mega Moolah
 • Pasuria Hyjnore
 • Miliona të mëdha
 • Netët Arabe
 • Mega Joker

Blackjack

Blackjack është një nga lojërat më të njohura të tavolinës që mund të luani në çdo kazino celulare. Në kazino celulare Lucky Days, mund të zgjidhni midis varianteve të ndryshme të blackjack-ut. Disa nga lojërat blackjack vijnë me një version live i cili është i disponueshëm në kazino live. Disa nga këto lojëra të njohura blackjack përfshijnë:

 • Blackjack Neo
 • Vegas Downtown Blackjack
 • Classic Blackjack Gold
 • Blackjack Single Deck

Lojëra të tjera të ofruara nga Lucky Days Casino

Kazino celulare Lucky Days strehon një koleksion të gjerë lojërash tavoline dhe lojëra speciale. Përveç llojeve të mësipërme të kazinosë, kazino celulare Lucky Days ofron variante të shumta të mutacioneve, baccarat, ruletë, video poker dhe Sic Bo. Këta tituj përfshijnë

 • Sic Bo Dragons
 • Ruletë Rrufeja e Personave të Parë
 • Jacks $ Poker më i mirë
 • Kazino Hold'Em
 • Craps personi i parë

Software

Koleksioni gjithëpërfshirës i mësipërm i lojërave të kazinosë nuk mund të ishte i mundur pa pasur ofruesit e duhur të softuerit në bord. Kazino celulare Lucky Days ka partnerizuar me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg sot. Ju mund të përdorni emrin e studios për të kërkuar lojën tuaj të preferuar të kazinosë. Disa nga këto studio përfshijnë:

 • Luaj'n GO
 • Microgaming
 • Relaksoni lojërat
 • Evolucioni
 • Switch Studios
Payments

Payments

Lucky Days u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 8 , duke përfshirë MasterCard, Visa, Payz, Jeton, Bank Transfer . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Pasja e mënyrave të ndryshme të pagesës jep liri se si të bëni transferime fondesh. Kazino celulare Lucky Days vjen me opsione pagese konvencionale dhe kriptomonedha. Depozitat janë falas dhe të menjëhershme. Për shumicën e metodave, tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve. Disa nga metodat e njohura të pagesës në kazino celulare Lucky Days përfshijnë:

 • Skrill
 • Viza
 • Transferte bankare
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ripple

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Lucky Days është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

Kur një kazino celulare ka një bazë të madhe lojtarësh, ata duhet të marrin në konsideratë folës të gjuhëve të ndryshme. Kazino celulare Lucky Days nuk ka mbetur pas; faqja e tyre e internetit është e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Shumica e këtyre gjuhëve janë të zakonshme në vendet ku banojnë këta lojtarë. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • japoneze
 • norvegjeze
 • finlandez
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Lucky Days rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Lucky Days , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Lucky Days e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Lucky Days përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Lucky Days Casino është një degë në pronësi të plotë të Raging Rhino NV, e themeluar në vitin 2019. Është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të kumarit të Qeverisë së Curacaos. Për më tepër, ajo ka një licencë tjetër nga Komisioni i Lojërave Kahnawake. Lojërat Lucky Days janë të audituara dhe të certifikuara nga eCOGRA. eCOGRA është një agjenci e pavarur testimi dhe organizatë standardesh që fokusohet në lojërat e fatit në internet me qendër në Londër. Lucky Days Casino është një platformë ultra-moderne e lojërave të fatit në internet që ka qenë në treg për 2 vitet e fundit. Është shtëpia e një koleksioni të gjerë lojërash me lojëra elektronike të ndryshme, ruletë, blackjack, Caribbean Stud dhe baccarat. Kjo kazino e re celulare një shumëllojshmëri opsionesh bankare, një paketë mirëseardhjeje dhe një ekip i besueshëm i mbështetjes së klientit. Statistikisht, kazino celulare Lucky Days ka një përqindje pagese prej 96%. Ai mbështet politikën KYC dhe kërkon që të gjithë lojtarët të konfirmojnë identitetin e tyre përpara se të bëjnë transferime fondesh. Lucky Days Casino është i bazuar në Suedi dhe miraton një dizajn skandinav në platformën e tij. Në këtë përmbledhje, ne do të theksojmë disa nga karakteristikat e tij unike.

Pse të luani kazino celulare Lucky Days?

Lojërat e lëvizshme janë tendenca e re në arenën e kazinove online. Kazinoja celulare Lucky Days ofron një përvojë pa probleme të lojërave celulare duke optimizuar faqen e saj me pamje moderne dhe navigim të qetë. Ai gjithashtu ofron bonuse fitimprurëse që ndihmojnë lojtarët të rrisin bankrollin e tyre. Ka promovime të tjera që lojtarët mund të përdorin për të vazhduar të luajnë.

Kazino celulare Lucky Days u lejon lojtarëve të luajnë në lëvizje. Me lojërat celulare vjen lëvizshmëria. Mund të shijoni lojën tuaj të preferuar slot ose tavoline sa herë që keni akses në internet. Së fundi, lobi i lojërave është diversifikuar për të akomoduar lojtarë të ndryshëm në lëvizje.

Aplikacionet e kazinosë Lucky Days

Aktualisht, kazino Lucky nuk ka një kazino të listuar as në App Store ose në dyqanin Google Play. Sidoqoftë, kjo nuk do të thotë që lojtarit i mohohet përvoja e lojërave celulare. Versioni celular është i pajtueshëm me pajisjet Android, iPad, iPhone dhe Windows.

Shënim, mund të hasni aplikacione kazino me markën Lucky Day të shkruar në to. Këto janë aplikacione të rreme që përdoren nga mashtruesit për të vjedhur të dhënat e hyrjes së lojtarëve. Jini në vëzhgim dhe ndjehuni gjithmonë nga konsultimi me ekipin mbështetës nëse hasni në një të dyshimtë. Publikimet e reja të aplikacioneve shpallen gjithmonë përmes platformës kryesore të kazinosë dhe një lidhje shkarkimi është bashkangjitur për qëllime sigurie.

Ku mund të luaj kazino celulare Lucky Days?

Pavarësisht se Lucky Days Casino nuk ka asnjë aplikacion të disponueshëm për kazino, lojtarët mund ta përdorin atë përmes shfletuesve të bazuar në celular. Lojtarët që përdorin Android, iPhone, iPad ose Blackberry mund të ngarkojnë versionin celular të faqes kryesore të kazinosë në shfletuesit e tyre. Duke qenë një kazino e re, kazinoja Lucky Days ka bërë një punë të shkëlqyer në faqen e tyre HTML5. Versioni HTML5 është më sipërfaqësor dhe më i lehtë se versioni i mëparshëm i lojës së menjëhershme, me shumicën e kazinove, duke u përballur ngadalë. Shpresojmë që kazino celulare Lucky Day të lëshojë një aplikacion të shkarkueshëm për përdoruesit e tij celular në të ardhmen. Disa lojtarë preferojnë një aplikacion kazino ndaj versionit të uebit për celular.

Fakte të shpejta

Kompania: Raging Rhino N.V.
Viti i themelimit: 2019

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Lucky Days është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Të gjitha operacionet e kazinosë celulare Lucky Days mbështeten nga një ekip profesional mbështetës. Për disa pyetje të përgjithshme, mund të vizitoni seksionin Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ) nën Qendrën e Ndihmës. Përndryshe, mund të kontaktoni ekipin mbështetës përmes emailit ose telefonatës. Ata funksionojnë gjatë gjithë kohës për të siguruar që të gjithë lojtarët të shijojnë seancat e tyre të lojërave.

Çfarë vlerësojmë në celularin Lucky Days dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazino celulare Lucky Days krenohet me një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 1100 tituj për të zgjedhur. Lobi i lojërave gjithnjë në zgjerim mbështetet nga disa prej zhvilluesve më të mirë të softuerëve në industri. Pavarësisht se nuk ka një aplikacion celular, kazino celulare Lucky Days është optimizuar për të ofruar të gjitha veçoritë në shfletuesit celularë. Ai ofron bonuse dhe promovime emocionuese me një kërkesë të arsyeshme bastesh prej x30. Fatkeqësisht, kazino celulare Lucky Days ka veçori të kufizuara të mbështetjes së klientit, duke kufizuar aksesin e lojtarëve në ekipin mbështetës. Ju mund t'i bashkoheni shpejt kazinosë celulare Lucky Days duke u regjistruar në faqen e tyre të internetit dhe duke zhbllokuar paketën e tyre të bonusit të mirëseardhjes.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Lucky Days , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Lucky Days dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Lucky Days . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Lucky Days . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Lucky Days i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Monedhat

Monedhat

Ashtu si gjuhët, lojtarët janë të kënaqur duke luajtur me një monedhë mbi tjetrën. Kazino celulare Lucky Days ofron si monedha të parave fiat ashtu edhe kriptomonedha. Zgjedhja e monedhës nuk ndikon në aksesin e një lojtari në bonuse ose oferta promocionale. Disa nga monedhat e njohura në kazino celulare Lucky Days përfshijnë:

 • euro
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • Litecoin
 • Bitcoin
About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi