Madnix

Age Limit
Madnix
Madnix is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Madnix

Ky Mobile Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 16/03/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Madnix shënon 7.8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Madnix

Madnix ofron lojëra të njohura si Craps, Slotat, Blackjack, Video Poker, Sic Bo , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Madnix

Pas lojërave të ofruara nga Madnix ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Madnix ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Betsoft, Red Tiger Gaming, Elk Studios, Amatic Industries, iSoftBet , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Madnix

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Madnix mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në Madnix ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Madnix për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Madnix është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (15)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
Cashlib
Ezee Wallet
MasterCardVisa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Austria
Franca
Luksemburgu
Monako
Zvicra
SoftwareSoftware (22)