Malina

Age Limit
Malina
Malina is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Malina

Qeveria e Curacao-s rregullon kazinonë Malina, e cila është një platformë ndërkombëtare e lojërave të fatit. Operatori ofron lojëra kazino nga një sërë shitësish softuerësh, shumë prej të cilëve janë të njohur. Si rezultat, ju mund të parashikoni një përvojë fantastike të lojës.

Kazino Malina sjell në jetë një botë të kazinosë dhe kënaqësisë së librave sportiv me estetikën e saj të lë pa frymë. Me imazhet e tij të mprehta dhe dizajnin tërheqës, ky operator i lojërave në internet ka një pamje të hijshme dhe tërheqëse.

Pse të luani në Malina Casino?

Malina Casino është një zgjedhje e shkëlqyer për individët që preferojnë të luajnë lojëra kazino në mjediset më të pasura dhe tërheqëse të kazinosë. Operatori ka një sërë gjërash lojrash për të zgjedhur, duke përfshirë një shumëllojshmëri lojërash dhe promovimesh. Nëse preferoni të përfitoni nga bonuset dhe ofertat e kthimit të parave, do të keni mjaft për të zgjedhur me bonuse të mëdha dhe promovime për kthimin e parave që funksionojnë gjatë gjithë javës.

About

Araxio Development NV zotëron dhe operon Malina Casino, e cila u hap në vitin 2016. Kjo korporatë nuk është e panjohur për sektorin e lojërave, pasi më parë ka zotëruar dhe operuar Cadoola Casino dhe Alf Casino. Operatori ka një licencë dhe drejtohet nga legjislacioni i lojërave të fatit të Curaçao. Kjo licencë është e njohur në industri dhe drejtësia dhe siguria e saj flasin vetë.

Sapo të mbërrini në faqe, do të vini re se sa bukur duket; vjollcat e buta dhe menytë e thjeshta ofrojnë një prekje të klasit në përvojën tuaj të lojës. Gjithçka është projektuar për të ofruar një përvojë të këndshme përdoruesi duke qenë gjithashtu tërheqëse vizualisht.

Games

Me tavolina blackjack dhe ruletë, lojëra elektronike tradicionale të frutave, lojërat më të fundit të lojërave elektronike, video poker, jackpots më të mirë, tregtar live dhe shumë lojëra të tjera, ka diçka për të gjithë.

Lojëra me slot

Ju keni mbërritur në vendndodhjen e përsosur nëse jeni një mjeshtër i lojërave elektronike që kërkon ndonjë veprim serioz në rrotullat. Lojërat me slot me vlerësim më të lartë janë të shumta në Malina Casino. Ka një sërë temash dhe kufizimesh bastesh për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve, si dhe elementë që ju zhytin në disa çmime reale. Për më tepër, dritarja e lojës ju zhyt edhe më tej në aksionin emocionues të sloteve. "Gonzo's Quest", "Monster Pop", "Wolf Gold", "Great Rhino Megaways", "Danger High Voltage", "Spinfinity Man" dhe "Back to Venus" janë disa nga lojërat më të mira të RTP në këtë kazino.

Lojëra tavoline

Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri tavolinash virtuale që përmbajnë lojëra klasike të kazinosë nëse ju pëlqen emocioni i rrotës së ruletës ose intensiteti i blackjack-ut. Blackjack, ruletë, video poker, baccarat dhe lojëra të tjera tavoline janë të gjitha në dispozicion.

Bonuses

Krijimi i një llogarie të re në platformë është një nga fazat më të rëndësishme në kualifikimin për bonusin e ri të mirëseardhjes së klientit të kazinosë. Oferta e mirëseardhjes është një bonus ndeshje 100% deri në 500 € në depozitën tuaj të parë.

Do të merrni 200 rrotullime falas përveç pjesës monetare të promovimit, të cilën do t'i përdorni për të luajtur lojëra elektronike që keni dashur gjithmonë të luani. Rrotullimet falas të kazinosë Malina jepen në grupe prej 20 për një periudhë prej dhjetë ditësh. 20 rrotullimet e para falas do t'ju jepen menjëherë pas bërjes së depozitës kualifikuese, dhe pjesa e mbetur do t'ju jepet në kohën e saktë që keni bërë depozitën kualifikuese për 9 ditët e ardhshme.

Payments

Malina Casino punon me institucione financiare me reputacion dhe të autorizuar për të ofruar alternativa të sigurta dhe të sigurta pagese. Disa nga këto opsione ju lejojnë të bëni depozita dhe tërheqje shpejt.

  • Kartat e debitit, 
  • transferta bankare, 
  • ecoPayz, 
  • Shumë më mirë, 
  • Neosurf, madje edhe monedhat dixhitale janë të gjitha metoda të pranueshme pagese.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe Ripple pranohen të gjitha në këtë kazino online. Ata që duan më shumë fshehtësi financiare dhe arkëtime më të shpejta do të preferojnë zgjedhjet e kriptove.

Monedhat

Lojtarët mund të kryejnë transaksione në EUR, PLN, RUB, CAD, NOK, HUF dhe NZD, midis monedhave të tjera. Malina Casino gjithashtu lejon pagesa me kriptomonedha, të tilla si Bitcoin, të cilat do të jenë të dobishme për disa lojtarë.

Languages

Kinezisht, anglisht, gjermanisht, hungarisht, norvegjeze, polonisht, portugalisht, frëngjisht, rumanisht, rusisht dhe turqisht janë ndër gjuhët e disponueshme në Malina Casino.

Software

Platforma e lojërave të kazinosë celulare Malina është vërtet tërheqëse dhe bën një punë fantastike për të paraqitur përzgjedhjen e saj të larmishme të lojërave dhe promovimeve. Numri i lojërave elektronike dhe tavolinave të ofruara do të kënaqë çdo adhurues të kazinosë. Malina Casino ofron ekskluzivisht lojëra nga studiot më të mira dhe më të njohura të lojërave, si:

  • Lojë pragmatike
  • Luaj N Go
  • Lojëra Yggdrasil

Support

Shërbimi ndaj klientit në Malina Casino është i përkushtuar, miqësor dhe i shqetësuar për mirëqenien e klientëve të saj. Mbështetja përgjigjet shpejt kur paraqisni një ankesë, sugjerim ose kërkesë, megjithatë kjo varet nga mënyra e komunikimit që zgjidhni.

Kur duhet të kontaktoni shërbimin ndaj klientit, përdorni gjithmonë një nga metodat e listuara më poshtë:

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Eurovizion
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (46)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (24)