Mansion

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

Mansion

Luaj nga aplikacioni i Kazinosë ose uebsajti i celularit

Rezidencë kazino celulare është i aksesueshëm në mënyra të ndryshme. Kumarxhinjtë mund të zgjedhin të luajnë lojërat e tyre më të mira direkt nga faqja e internetit në pajisjet e tyre. Ose, ata mund të zgjedhin një aplikacion të shkarkueshëm. 

Kërkimi i faqes në internet në shfletues të ndryshëm të pajtueshëm me celular është i lehtë. Duke shtypur faqen e kazinove, faqja ka të ngjarë të shfaqet në krye të motorit tuaj të kërkimit. Me një lidhje të qëndrueshme interneti në pajisje, faqja ngarkohet pa mundim, duke dhënë akses të menjëhershëm në produkte dhe shërbime të ndryshme. 

Për të ofruar një pamje ose ekran më të gjerë, përdoruesit kanë një shans të përshtaten nga modaliteti celular në desktop. 

Aplikacioni Casino Mansion për pajisjet iOS dhe Android është një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar produktet e lojërave të fatit. Qoftë në shtëpi, për të kapur atë tren ose taksi në shtëpi ose duke marrë frymë buzë plazhit, ky aplikacion i optimizuar ofron një sërë veçorish të personalizuara. 

Lojtarët, për shembull, mund të vendosin ndriçimin në nivelet e tyre të preferuara. Aplikacioni disponohet lirisht nga Google Store dhe App Store dhe instalohet pa probleme në një gamë të gjerë pajisjesh. 

Ky aplikacion Mansion Casino u jep disa përfitime përdoruesve të celularëve. Ai jep akses të menjëhershëm në jackpot-et progresive të përditshme. Aplikacioni ofron gjithashtu një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave me mirësjellje të tregtarëve ekspertë të drejtpërdrejtë.

Games

Ekziston një sërë lojërash novatore dhe argëtuese të disponueshme për t'u luajtur në Mansion Mobile Casino. Përveç kësaj, lojtarët mund të shijojnë lojëra reale të stilit të kazinosë, duke përfshirë blackjack, ruletë, craps, poker Karaibe, pai gow dhe më shumë. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu versione të drejtpërdrejta të lojërave të kazinosë me hostë në jetën reale.

Lojëra të optimizuara për celular të Mansion Casino

Kazino Mansion është shtëpia e lojërave të ndryshme. Ai merr furnizimet e tij të rregullta të lojërave me cilësi të lartë nga Blueprint, Microgaming, NetEnt dhe Pragmatic Play. 

Të gjithë titujt nga këta stilistë janë të aksesueshëm përmes telefonave Android, iPhone, iPad dhe tableta. Ky akses në lëvizje është një veçori që i bën shumë të dashur si mijëvjeçarët ashtu edhe gjeneratat e vjetra që të pëlqejnë lojërat në platformë. Nga komoditeti i shtëpisë tuaj, është e mundur të argëtoheni në majë të gishtave. 

Këtu është një përmbledhje e titujve specifikë që ofrojnë argëtim të madh në pajisjen tuaj. 

Lojërat më të mira të lojërave elektronike për celular

Aplikacioni celular ose uebfaqja e kazinosë Mansion ju lidh me lojërat më të fundit të lojërave elektronike. Ju mund të lëvizni poshtë listës në faqen e internetit, e cila nuk vjen në ndonjë renditje të parashikueshme. 

Nga aplikacioni, është më i menaxhueshëm pasi ndërfaqja juaj shfaq lojërat e njohura duke i nxitur lojtarët të fillojnë lojërat pa probleme. Disa nga shembujt përfshijnë;

  • Syri i Horusit - Tableta e Artë.
  • Pentagram 5000.
  • Ishulli Jurasik. 
  • Pasuritë e dinamitit.
  • Big Buffalo Megaways.

 

Lojëra tavoline celulare dhe Jackpot

Casino Mansion sjell me krenari përvojën e lojërave në tryezë në pragun tuaj. Nuk ka nevojë të mësoni përmendësh strategjitë e ndryshme sepse aplikacioni celular i kazinosë ofron një pamje të hapave dhe këshillave për të përdorur. Opsionet këtu përfshijnë

  • Mega Roulette e Playtech.
  • Jacks or Better Multihand.
  • Jackpot i Dragoit.
  • Pokeri i Karaibeve.

Seksioni i jackpots është shumë i arritshëm në platformat celulare. Disa nga zgjedhjet kryesore këtu janë Emeraldët Egjiptian, Blazing Bells dhe Mega Moolah.

Withdrawals

Me Mansion Mobile Casino, ka gjithashtu shumë opsione të ndryshme tërheqjeje, në mënyrë që klientët të mund të marrin paratë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Këto janë PayPal, transferta bankare, draft bankar, çek, Delta, Laser, ECO Card, Maestro, Neteller, Switch, Visa, Visa Electron, Entropay, Skrill, WebMoney dhe Euro 6000.

Languages

Kazinoja mirëpret lojtarë të mundshëm nga e gjithë bota dhe kultura të ndryshme, por në këtë moment, të vetmet gjuhë që mbështeten në faqen e internetit janë anglishtja dhe gjermanishtja. Megjithatë, ka vetëm dy vende që janë të kufizuara për të luajtur në Mansion Casino, dhe ato janë Australia dhe Shtetet e Bashkuara.

Live Casino

Lojërat live të Mansion Casino sjellin një përvojë të mbushur me aksion në celularin tuaj. Krupierët e gjallë dhe komunikues kanë një mënyrë për të transferuar skenat e kazinosë nga jeta reale në shtëpinë tuaj. 

Disa nga opsionet që tërheqin lojtarët këtu përfshijnë lobin e Blackjack, Ruletën Kuantike, Ruletën e Futbollit Live dhe Kazino t'i mbajë, për të përmendur vetëm disa.

Promotions & Offers

Mansion Casino ka promovime në baza të rregullta, të cilat mund të jenë shumë të dobishme për klientët. Bonusi i mirëseardhjes i lejon klientët të dyfishojnë depozitën e tyre deri në 200 £ me një marrëveshje 100% të ndeshjes. Depozita e parë e klientëve të çdo muaji do t'i shohë gjithashtu ata të marrin një bonus tërheqës prej 100 rrotullimesh falas.

Software

Dy ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike i shërbejnë Mansion Casino, dhe këta janë të mirënjohur për prodhimin e lojërave të njohura slot për site të ndryshme në të gjithë botën. Këta ofrues të njohur janë Playtech dhe Betsoft. Disa nga lojërat e tyre më të njohura dhe emocionuese përfshijnë Age of Gods, Ocean Princess, Gypsy Rose dhe Wheels of Wealth.

Support

Ka staf miqësor në dispozicion në Mansion Casino për t'u dhënë mbështetje klientëve 24 orë në ditë, nëse kjo është e nevojshme. Lojtarët mund t'i dërgojnë email kompanisë, të telefonojnë ose madje të nisin bisedën e drejtpërdrejtë në faqen e internetit, nëse kanë ndonjë pyetje ose ankesë, në lidhje me shërbimet që kanë përdorur.

Për lojtarët spanjollë, ekipi mbështetës është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9 e mëngjesit deri në 13 pasdite.

Deposits

Ka shumë opsione të ndryshme depozitimi me këtë faqe, për ta bërë atë më të përshtatshëm për klientët. Metodat e depozitimit që mbështet kazinoja janë PayPal, Delta, EcoPayz, Laser, Neteller, paysafecard, Maestro, Visa, Entropay, Skrill, Boku, transferta bankare lokale, Euro 6000 dhe WebMoney. Të gjitha depozitat do të kreditohen për të luajtur menjëherë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
Maestro
NetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Switch
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)