Përvoja e kazinosë celulare: Mason Slots Vështrim i përgjithshëm 2024

Mason SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.1/10
BonusBonus 400$ + 100 rrotullime falas
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
Mason Slots is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Mason Slots Casino ofron një sërë promovimesh me cilësi të lartë, duke e bërë atë një vend të mrekullueshëm për të luajtur. Mason Slots Casino ka disa nga bonuset më bujare në dispozicion. Për të parë të gjitha opsionet, shkoni te zona e faqes së internetit. Stimujt e mëposhtëm janë të hapura për të gjithë përdoruesit e regjistruar të kazinosë Mason Slots.

Më poshtë janë disa nga artikujt e përfshirë:

 • Oferta e mirëseardhjes: 200 EUR në depozitë + 50 rrotullime falas
 • Rifresko Ofertën të Mërkurën
 • Rrotullime sekrete falas të hënave
 • Marrëveshja e dytë e depozitës
 • Drops & Wins Ditore nga Pragmatic
 • Rrota e fatit
 • Lotaritë

Basti është rreth 30X dhe 15X në varësi të llojit të bonusit nëpërmjet rrotullimeve falas. Ju mund të shikoni kushtet e plota të secilës ofertë duke klikuar butonin Rregullat e Bonusit. Edhe nëse nuk keni koncept se si funksionojnë, ato janë shumë të thjeshta për t'u kuptuar.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Biblioteka e Mason Slots përfshin mbi 5000 lojëra kazino emocionuese nga kompanitë më të besuara të programeve kompjuterike në biznesin e lojërave të fatit që mund të luhen në kazinotë celulare. Ata me siguri nuk do t'ju zhgënjejnë!

Shumica e lojërave funksionojnë në mënyra horizontale dhe vertikale; megjithatë, ne rekomandojmë të luani horizontalisht për të paraqitur më mirë tabelën dhe të gjitha veçoritë e aksesueshme.

Slots

Seksioni i lojërave elektronike është më i madhi në këtë kazino. Ka rreth 2300 tituj nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Me një përzgjedhje kaq të larmishme lojërash, çdo lojtar i lojërave duhet të jetë në gjendje të gjejë diçka sipas dëshirës së tij në faqen tonë të internetit. Më poshtë janë disa nga lojërat elektronike më të njohura:

 • Libri i të vdekurve nga Play N Go
 • Midas Golden Touch nga Thunderkick
 • Lugina e Zotave nga Yggdrasil
 • Shtëpia e Qenit nga Pragmatic
 • Voodoo Gold nga Elk

Përveç automateve kryesore, kazino ka disa lojëra elektronike progresive. Për t'i parë ato, shkoni te seksioni. Këto lojëra kanë jackpot të larta që rriten në madhësi pasi më shumë njerëz i luajnë ato. Nëse jeni mjaftueshëm me fat, mund të fitoni shuma parash që të ndryshojnë jetën!

Lojëra tavoline

Lojërat klasike me letra dhe tavolinë grupohen në një kategori të quajtur Tabela. Ka disa lojëra kazino të drejtpërdrejta atje, por përpiquni t'i përmbaheni ruletës konvencionale, blackjack-ut, video pokerit, etj. Nuk ka asgjë për t'u ankuar me më shumë se 50 lojëra dhe mendojmë se çdo lojtar do të gjejë të paktën disa tituj si.

 • Ruletë Rrufeja
 • Tigri i Dragoit
 • Ëndrra tërheqëse
 • Super Sic Bo

Lojërat e tavolinës kanë një larmi më të vogël se lojërat elektronike, por ka ende mjaft alternativa për kumarxhinjtë fillestarë dhe ekspertë.

Lojëra Jackpot

Mason Slots e bëri të thjeshtë zbulimin e lojërave tuaja të preferuara të çmimit të parë! Mund t'i filtrosh gjatë eksplorimit të kategorisë Slots, ose mund të lëvizësh drejt e në zonë vetëm me lojëra jackpot progresive. Ka rreth 200 lojëra jackpot progresive të aksesueshme, megjithëse cilësia e tyre ndryshon shumë. Xhekpotet progresive që nuk mund të klasifikohen si lojëra elektronike bazohen në lojërat me zare, duke e ndarë këtë kategori.

Lojërat e njohura të këtij seksioni janë:

 • Një natë në Paris
 • Mëshira e perëndive
 • Charms dhe Tërfili
 • Bretkosa e parave të arta
 • Super rrotullat përfundimtare

Kazino live

Slotet Mason ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Disa firma të rëndësishme në tregun e lojërave të fatit të drejtpërdrejtë ofrojnë kazino celulare. Është e vështirë të përcaktohet se kush ofron lojërat më të mira, ndaj ju rekomandojmë që të eksploroni të gjithë furnizuesit. Evolucioni, sipas mendimit tonë, ka një diversitet më të madh për sa i përket zhanreve dhe llojeve të lojërave në këtë kazino Mobile.

Ka mbi 150+ dhoma kazino live ku mund të luani lojëra kazino si:

 • Lloje të ndryshme të ruletit
 • Lloje të ndryshme të blackjack
 • Lloje të ndryshme baccarat;
 • Super Sic Bo
 • Mega Ball
 • Studio e futbollit (Top Card)

Software

Në këtë përmbledhje të kazinosë Mason Slots Mobile, ne mund të nxjerrim përfundimin se ky operator ka një platformë me mbi 5000 lojëra kazino në internet të vlerësuarat më të mira. Sidoqoftë, ofrimi i kaq shumë opsioneve kërkon një plan rezervë të fortë. Në rastin e kazinosë Mason, një numër i madh i shitësve të programeve kompjuterike me të cilët bashkëpunon ky operator japin një ndihmë të konsiderueshme. Lista përmban të paktën 15+ ofrues softuerësh.

Disa furnizues të njohur të softuerit janë:

 • QuickSpin
 • Lojëra evolucionare
 • BetSoft
 • NetEnt
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Play'n Go, dhe të tjerët

Këto janë vetëm disa nga furnizuesit e disponueshëm në Mason Slots. Ata të gjithë kanë reputacion të jashtëzakonshëm! Grupe të shumta lojrash kanë audituar lojërat e tyre për drejtësi. Ju mund të jeni të sigurt se nuk do të mashtroheni kurrë nëse përdorni kazinonë Mason Slots.

Payments

Payments

Të gjitha mënyrat e pagesës të pranuara nga Mason Slots përmenden në një faqe të veçantë, e cila është e dobishme. Lajmi i mirë është se ju mund të përdorni një shumëllojshmëri kartash krediti dhe kuletash elektronike, si dhe disa shërbime të transferimit të parave në internet si Trustly.

Mënyrat e listuara të pagesës në kazino celulare Mason Slots për depozitat dhe tërheqjet janë:

 • Viza
 • SOFORT
 • Paysafecard
 • Me besim
 • Neteller dhe të tjerët

Depozita minimale është 20 €, që është më shumë se standardi i industrisë, dhe lloji i pagesës përcakton shumën maksimale për transaksion. Shuma minimale e tërheqjes është gjithashtu 20 €, dhe mund të duhen deri në pesë ditë për të marrë fonde në llogarinë tuaj bankare.

Deposits

Depozitimi i fondeve në Mason Slots është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Mason Slots është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+3
+1
Mbyll

Languages

Lojtarët nga rajone të ndryshme mund të hyjnë në faqe në një sërë gjuhësh. Kjo veçori i lejon të gjithë lojtarët e kazinove të lojërave Mason të ndihen të qetë dhe të shijojnë lojërat e tyre. Mund ta ndryshoni me shpejtësi gjuhën duke klikuar në këndin e sipërm të djathtë të faqes së internetit. Gjuhët e listuara më poshtë mbështeten gjithashtu:

 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • anglisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Mason Slots rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Mason Slots , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Mason Slots e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Mason Slots përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Mason Slots është një faqe lojrash që u krijua në vitin 2020. Ka një përzgjedhje të madhe lojërash, bonuse të mira dhe një normë të shpejtë pagese. Edhe pse kazinoja është e re, ajo meriton besimin tuaj. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë faqes së internetit një licencë formale, duke e bërë atë plotësisht të ligjshme në shumicën e vendndodhjeve.

Kazino celulare Mason Slots ka shumë potenciale. Për shkak se nuk ka asnjë aplikacion Mason Slots, ai ofron qasje të përshtatshme në lojëra elektronike të ndryshme përmes lojës së menjëhershme në një shfletues konvencional të internetit. Kazinoja Mason Slots ka një gamë të gjerë lojërash që i përshtaten shijeve të të gjithëve. Ka disa lojëra elektronike dhe lojëra tavoline për të zgjedhur. Mason Slots është një kazino në internet që bën një përshtypje të parë të qëndrueshme, për shkak të simbolizmit masonik dhe aspekteve të tjera që lidhen me organizatat sekrete.

Kazino celulare Mason Slots do t'ju takojë me një formular regjistrimi që ju inkurajon të bashkoheni, gjë që në përgjithësi nuk është një gjë negative, por mund të jetë e papërshtatshme nëse dëshironi të provoni lojërat në fillim. Për shkak se nuk nevojiten shkarkime, ndërfaqja celulare ofron akses të shpejtë në platformën e lojrave.

Me siguri do të kënaqeni duke luajtur në këtë kazino celulare.

Pse të luani në Mason Slots Mobile Casino?

MasonSlots zgjodhi një faqe interneti të optimizuar për celular në vend të një aplikacioni celular për të siguruar që ai do të funksionojë në çdo pajisje, pavarësisht nga prodhuesi. Ai funksionon mirë si në telefonat Samsung ashtu edhe në tabletët iPad (ose çdo kombinim tjetër të markës së pajisjes, për këtë çështje).

N1 Interactive Ltd zotëron dhe operon kazinonë. Kjo e fundit është një korporatë që operon disa kazino të tjera, duke përfshirë Crazy Fox dhe Maneki, dhe ka një licencë për lojërat e fatit MGA. Prania e një licence MGA tregon se kjo nuk është një kazino mashtruese; megjithatë, ka disa flamuj të kuq në termat dhe kushtet. Të luash në Mason Slot Kazino Mobile është relativisht e sigurt. Lojërat miqësore për përdoruesit dhe tërheqëse vizualisht janë krijuar për lojtarët e tyre.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Mason Slots është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Shërbimi i mbështetjes së klientit në Mason slots Mobile kazino është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë me bisedë të drejtpërdrejtë dhe email. Agjenti u përgjigj relativisht menjëherë dhe na dha një përgjigje të detajuar dhe të saktë, si dhe një faqe interneti ku mund të mësojmë më shumë. Ata kaluan me ngjyra të larta dhe ne kemi besim se lojtarët do të shijojnë shpejtësinë e tyre!

Pse ia vlen të luash në Mason Slots Casino?

Mason Slots Mobile Casino është relativisht e thjeshtë, por miqësore për përdoruesit, dhe ju mund të lundroni shpejt në përzgjedhjet e menysë në telefonat tuaj celular ose tabletët.

Për të hyrë në të, së pari duhet të zgjidhni një shfletues celular dhe të siguroni ekzekutimin e versionit më të fundit. Nëse është kështu, gjithçka që duhet të bëni është të vizitoni faqen e internetit dhe të përfitoni nga gjithçka që ofron.

Pavarësisht nëse luani në Mason Slots ose në ndonjë kazino tjetër, futja e informacioneve të ndjeshme personale dhe bankare gjatë lidhjes me WiFi publik nuk inkurajohet.

Disavantazhi janë veçoritë që mungojnë kur luani vertikalisht në pajisjet tuaja celulare. Kazinotë e tjera celulare të lojërave Mason duhet të përmirësojnë kohëzgjatjen e bonuseve dhe rrotullimeve falas.

Kazinoja Mason Slots është testuar me kujdes dhe është e sigurt të thuhet se është një nga faqet më të mëdha të lojërave në treg. Kjo kazino nuk do t'ju zhgënjejë me përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave, shërbimin e përkushtuar ndaj klientit, promovimet e mira dhe pagesat e shpejta.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Mason Slots , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Mason Slots dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Mason Slots . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Mason Slots . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Mason Slots i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi