Maxim88 Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Maxim88
Maxim88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Kthim i pakufizuar parash
+ Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
+ Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (49)
Live Bet on Poker
BaccaratBaste onlineBaste sportiveBingoBlackjackCaribbean Stud
Casino Stud JP Emulator
Craps
Crazy Time
Dragon TigerDream CatcherKazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Casino Hold'em Jumbo 7
Live Cow Cow Baccarat
Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lojë shfaqje
Mega Sic Bo
No Commission Baccarat
Pai Gow
Perfect Blackjack
PokerPoker me tre letraRuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
Sportive
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Crypto
DuitNow
E-wallets
Instant bank transfer
Internet Banking
Online Bank Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (16)
AE Casino
Allbet Gaming
Asia Gaming
Betradar
DreamGaming
Evolution GamingHabaneroMicrogamingNetEntPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayRed Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming

Maxim88

Maxim88 është një platformë kryesore e kazinosë celulare e lançuar në vitin 2006. Ajo u shërben lojtarëve me bazë kryesisht në Azinë Juglindore, me tërheqje të konsiderueshme në Singapor dhe Malajzi. Ai strehon një bibliotekë mbresëlënëse të lojërave emocionuese të kazinosë të mundësuar nga zhvillues me reputacion të softuerit si NetEnt, Microgaming, Asia Gaming dhe Evolution Live.

Ai e ka pozicionuar veten si një destinacion legjitim i lojërave me një licencë të dyfishtë nga PAGCOR dhe Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Është certifikuar për siguri dhe drejtësi nga iTech Labs dhe BMM, ndër të tjera. Le të zhytemi në të gjitha veçoritë e disponueshme në Maxim88 dhe të marrim më shumë njohuri në rishikimin tonë të kazinosë celulare.

Pse të luani Maxim88 Mobile Casino

Maxim88 Casino është një faqe kryesore kazinoje me veçori moderne të lojërave dhe partnerë me reputacion në bord. Kjo kazino celulare ofron një koleksion joshës të lojërave të kazinosë. Ato variojnë nga lojëra elektronike në lojëra tavoline, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra peshkimi. Ky koleksion nuk do të ishte i mundur pa partneritet me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, NetEnt dhe Microgaming. Lojtarët janë të gatshëm për një përvojë të jashtëzakonshme lojrash me bonuse të mahnitshme dhe kërkesa modeste për baste.

Maxim88 Casino përdor teknologjinë moderne HTML5 duke i bërë lojërat e saj të disponueshme në shfletuesit e internetit për PC, tableta dhe pajisje celulare. Më në fund, Maxim88 Casino ka një ekip të besueshëm dhe të dobishëm për mbështetjen e klientit në gatishmëri për të ofruar ndihmë në kohë.

Aplikacionet e kazinosë Maxim88

Për t'u siguruar që nuk do të humbisni kurrë, Maxim88 Casino lançoi një aplikacion celular. Aplikacioni Maxim88 mund të shkarkohet në pajisjet Android dhe iOS. Lojtarët mund të shkarkojnë skedarin apk nga faqja kryesore e kazinosë. Hapni faqen zyrtare në shfletuesin tuaj të internetit për të marrë aplikacionin tuaj celular. Në faqen kryesore të Maxim88 Casino, kërkoni për ikonën e shkarkimit, e ngjashme me një ikonë të pajisjes celulare. Pasi të shkarkohet aplikacioni celular, pajisja juaj celulare do t'ju kërkojë të ndiqni hapa të thjeshtë për të instaluar aplikacionin.

Ku mund të luaj Maxim88 Mobile Casino

Mund të aktivizoni pajisjen tuaj celulare dhe të luani në kazinonë Maxim88 kurdo dhe kurdo që dëshironi. Duke përdorur pajisjen tuaj celulare, mund të eksploroni të gjitha lojërat e disponueshme në Maxim88 Casino në shfletuesin tuaj celular ose në aplikacionin e kazinosë. Platforma e kazinosë është e lehtë për t'u lundruar; prandaj lojtarët do ta gjejnë ndërfaqen e tyre të përdoruesit shumë miqësore. Për më tepër, platforma celulare optimizon dizajnin e saj të përgjegjshëm për t'iu përshtatur ekranit. Faqja e internetit dhe aplikacioni celular e bëjnë jashtëzakonisht të lehtë për të luajtur në Maxim88 Casino.

About

Maxim88 është një kazino celulare në internet e krijuar në vitin 2006. Ai fokusohet kryesisht te lojtarët me bazë në Singapor dhe Malajzi. Maxim88 Casino është i licencuar dhe i rregulluar nga Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR) dhe Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Lojërat e gjeneratorit të numrave të rastësishëm (RNG) testohen dhe certifikohen nga kompani të palëve të treta, si iTech Labs, BMM Testlabs dhe Gaming International Laboratories.

Games

Ku është emocioni në një kazino që përshtatet që nuk ofron lojëra argëtuese dhe unike? Kazino celulare Maxim88 është ndër më të mirat në internet që nga rajoni i Azisë Juglindore. Ai ofron lojëra emocionuese me veçori novatore bonus të mundësuara nga zhvillues të njohur softuerësh. Lojërat klasifikohen në lojëra elektronike, lojëra tavoline, peshkim dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Slots

Seksioni i lojërave elektronike të videove është destinacioni më i mirë për lojtarët në internet në Maxim88 Casino. Ai strehon lloje të ndryshme të lojërave elektronike në internet nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Lojtarët patjetër do të dashurohen me historinë e slotit, temat dhe raundet shpërblyese të bonusit. Provoni çdo automat falas përpara se të luani për para të vërteta. Disa nga slotet e disponueshme janë:

 • Shpërthim yjor
 • Reel Rush
 • Libri i të vdekurve
 • Fati i Dragoit
 • Jurassic Park Gold

Lojëra tavoline

Maxim88 Casino përmban disa versione të lojërave të njohura të tavolinës si blackjack, ruletë, baccarat dhe më shumë. Ata funksionojnë sipas rregullave të ndryshme dhe në një format unik të lojës. Është e mundur të fitosh shumë në disa lojëra tavoline pa përdorur ndonjë strategji të veçantë. Ne rekomandojmë lojëra të tilla si:

 • Tigri i Dragoit
 • Bast Blackjack falas
 • Ruletë Rrufeja
 • Sic Bo
 • Poker Karaibe

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Kazino celulare Maxim88 ofron një përvojë të nivelit të lartë të lojërave të kazinosë live. Lojtarët mund të sfidojnë tregtarët njerëzorë simpatikë dhe miqësorë në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Lojtarët mund të ndërveprojnë në kohë reale duke përdorur veçoritë e bisedës anësore. Disa nga lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Sic Bo
 • Shikoni Baccarat
 • Live Dragon Tiger
 • Koha e Çmendur

Lojëra me peshkim

Përveç lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, lojërave tavoline dhe lojërave elektronike, lojtarët mund të luajnë edhe lojëra të tjera në Maxim88. Lojtarët kanë mundësinë të kënaqen me lojërat e peshkimit ndërsa përpiqen të marrin në shtëpi disa pagesa të shijshme. Ato përfshijnë:

 • Lufta e Peshkimit
 • Gjuetar Alien
 • Partia Zombie
 • Nata e Derbit

Bonuses

Maximm88 ka bërë përpjekje për të siguruar që ka marrëveshje të jashtëzakonshme për lojtarët e saj. Kazinoja celulare ofron një sërë bonusesh, nga bonuset e mirëseardhjes deri te programi i tyre i Besnikërisë VIP. Lojtarët fillestarë janë të mirëpritur në kazino me një bonus 100% të ndeshjes. Atyre u kërkohet të bëjnë një depozitë minimale prej 50 SGD për të kërkuar çmimin.

Oferta të tjera të dukshme përfshijnë:

 • Evolution Weekly Cash Back
 • Promo për Migrimin e Markës VIP
 • Bonusi i depozitës kripto
 • Programi i shpërblimit maksimal të aplikacionit
 • Zbritje e pakufizuar e menjëhershme në para

Payments

Sistemet e sigurta dhe të shpejta të pagesave janë zakonisht vendimtare për lojtarët përpara se të zgjedhin një kazino. Kazino celulare Maxim88 ofron mënyra të shumta pagese. Tërheqjet maksimale ditore janë të kufizuara në 20,000 SGD, dhe kërkesa minimale për depozitim është 40 SGD. Në varësi të metodës së tërheqjes, kohët e përpunimit mund të ndryshojnë. Më poshtë janë vetëm disa nga llojet më të zakonshme të pagesave të pranuara:

 • transferte bankare
 • Bitcoin
 • EeziePay
 • DBS Bank
 • Banka e Bashkuar jashtë shtetit

Monedhat

Kazino Maxim88 mirëpret lojtarë nga shumica e vendeve të Azisë Juglindore. Maxim88 Casino pranon mënyra të ndryshme pagese me fiat dhe kriptomonedha për të lehtësuar klientët e saj. Vendndodhja gjeografike e një përdoruesi mund të ndikojë në zgjedhjen e monedhës së tij. Mund të përdoren monedhat e mëposhtme:

 • SGD
 • BTC
 • ETH
 • USDT
 • MYR

Languages

Ndërfaqja dygjuhëshe e Maxim88 Casino është një veçori shtesë për lojtarët ndërkombëtarë. Çdo funksion është plotësisht i aksesueshëm si në anglisht ashtu edhe në gjuhë të tjera. Shumica e përdoruesve të tij ka të ngjarë të flasin një nga gjuhët që ajo mbështet. Gjuhët e tjera të pranuara përfshijnë:

 • Malay
 • kineze

Software

Karakteristikat e jashtëzakonshme dhe përvoja e drejtpërdrejtë në kazino celulare Maxim88 kanë qenë të mundshme falë bashkëpunimit të saj me ofrues të njohur softuerësh. Zhvilluesit e softuerit kanë dalë me lojëra të jashtëzakonshme dhe bëjnë përditësime dhe ndryshime të shpeshta në lojëra për t'i bërë ato më tërheqëse. Disa nga ofruesit e njohur të softuerit përfshijnë:

 • Microgaming
 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • Tigri i Kuq
 • Luaj'n GO

Support

Kazino celulare Maxim88 ka një ekip mbështetës të klientëve të ditur dhe profesional. Të gjitha shërbimet mbështetëse janë të disponueshme gjatë gjithë kohës. Lojtarët mund të kontaktojnë me ta nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, ne chat ose WhatsApp. Përveç kësaj, ata kanë një seksion shumë të plotë FAQ ku të gjitha pyetjet e bëra zakonisht janë përgjigjur mirë.

Pse e vlerësojmë Maxim88 Mobile Casino dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Me kalimin e viteve, Maxim88 Casino e ka pozicionuar veten si destinacioni kryesor midis lojtarëve të kazinove në Azinë Juglindore. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë lojërash kazino, duke filluar nga lojërat e tavolinës deri te tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojërat arcade. Këto lojëra ofrohen nga disa prej zhvilluesve më prestigjiozë të softuerit në treg.

Ndërfaqja dhe dizajni i Maxim88 Casino janë të përgjegjshëm për t'u ekzekutuar në sisteme të ndryshme operative celulare duke përdorur teknologjinë më të avancuar. Lojtarët gëzojnë promovime dhe bonuse të shumta fitimprurëse. Përveç kësaj, lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin shpejt fonde falë metodave dhe monedhave të ndryshme të mbështetura të pagesës. Mund të merrni një aplikacion celular për pajisjen tuaj Android ose IOS. Së fundi, gjithmonë drejtojuni stafit mbështetës të besueshëm për ndihmë të menjëhershme.