me88

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

Rreth me88

Ky Mobile Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 23/05/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, me88 shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në me88

me88 ofron lojëra të njohura si Poker, Poker me tre letra, Blackjack, Keno, Baccarat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino ​-dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në me88

Pas lojërave të ofruara nga me88 ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. me88 ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Red Tiger Gaming, NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Pragmatic Play , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në me88

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, me88 mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bitcoin , dhe më shumë.

Pse të luani në me88 ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në me88 për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. me88 është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (13)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Bitcoin
Crypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)
Allbet Gaming
Asia Gaming
Betradar
DreamGaming
Evolution Gaming
Gameplay Interactive
HabaneroMicrogamingNetEntPlaytechPragmatic PlayRed Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend