Megapari Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY

Megapari

Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

Pse të luani kazino celulare Megapari?

Pyetja e madhe tani është pse dikush do të ishte i interesuar të luante kazino celulare Megapari? Kazino celulare Megapari ofron një koleksion të plotë të lojërave të kazinosë, duke përfshirë kazino live, lojëra jackpot dhe lojëra të tjera virtuale të kazinosë. Ju mund të hyni në këtë kazino celulare duke përdorur gjuhë të ndryshme, të cilat ju bëjnë të ndiheni rehat kur luani. Kazinoja celulare Megapari është gjithashtu e disponueshme në shumë vende, prandaj është lehtësia e saj për ata që janë në lëvizje. Ka 100% oferta bonus dhe kthim parash kur përdorni kazinonë celulare Megapari. Kazino celulare Megapari është një platformë me shumë monedha; prandaj lojtarët mund të përdorin si monedha fiat ashtu edhe kriptomonedha.

Aplikacionet e kazinosë Megapari

Përdoruesit celularë të Megapari mund të hyjnë në këtë platformë në dy mënyra. Së pari, ata mund të hyjnë në kazinonë celulare Megapari duke përdorur versionin celular të kësaj platforme ose të shkarkojnë aplikacionin celular. Aktualisht, vetëm përdoruesit e Android mund të shkarkojnë aplikacionin e kazinosë celulare dhe të luajnë titujt e tyre të preferuar të kazinosë. Ky aplikacion është i përshtatshëm për përdoruesit dhe i përputhshëm me shumicën e pajisjeve Android që kemi sot në treg. Lojtarët që përdorin pajisjet iOS mund të kenë akses në versionin e bazuar në ueb për pajisjet celulare dhe të shijojnë të njëjtat veçori si përdoruesit e tjerë. Përvoja juaj e lojërave është bërë më e thjeshtë dhe më e mirë nga aplikacioni Megapari Android.

Ku mund të luaj kazino celulare Megapari?

Duke kërkuar për një përvojë të bukur me kazinonë celulare Megapari. Epo, ju keni disa opsione në dorë. Mund ta shkarkoni lehtësisht aplikacionin celular nëse jeni përdorues i Android. Përndryshe, mund të përdorni versionin celular të kazinosë Megapari duke përdorur shfletuesin tuaj të telefonit inteligjent ose tablet. Kjo do të japë akses në një sajt celular miqësor për përdoruesit që ofron të njëjtat veçori (megjithëse të optimizuara për një përvojë më të mirë) si faqja kryesore e kazinosë. Mund të ndryshoni disa veçori për t'iu përshtatur preferencave tuaja dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave. Të gjitha bonuset dhe ofertat promocionale janë të disponueshme si në versionin e uebit për celular, ashtu edhe në aplikacionin Android.

About

Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë.

Games

Megapari Casino ofron një koleksion gjithëpërfshirës të titujve të kazinosë. Lobi i kazinosë është lehtësisht i aksesueshëm pasi të gjitha lojërat mund të renditen sipas llojit dhe ofruesit të softuerit. Ju mund të zgjidhni lojën tuaj të preferuar të kazinosë nga seksioni i lojërave elektronike. Përndryshe, ju mund të zgjidhni ruletë, blackjack, baccarat, Keno, Bingo ose të sfidoni shtëpinë në kazino live. Le të eksplorojmë disa nga këto lojëra.

Slots

Ky është një nga seksionet më të zakonshme në mesin e lojtarëve. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave elektronike klasike, lojëra elektronike 3D ose lojëra elektronike progresive. Ju nuk keni nevojë për ndonjë aftësi ose strategji për të luajtur dhe për të fituar në seksionin e lojërave elektronike. Disa nga lojërat elektronike më të njohura përfshijnë Gonzo's Quest, Candy Bonanza, Dragon Stone, Big Fat Turkey dhe Bounty Raid.

Bakarat

Baccarat ofron një lojë të thjeshtë dhe emocionuese. Është e zakonshme në mesin e lojtarëve të rregullt. Rregullat janë të thjeshta dhe të lehta për t'u mësuar. Ju mund të zhvilloni një strategji për t'ju dhënë një avantazh ndaj shtëpisë. Disa nga variacionet e zakonshme të baccarat përfshijnë Baccarat – Punto Banco, Baccarat Supreme, 3D Baccarat, No Commission Bacarrat, Baccarat Professional Series etj.

Blackjack

Kjo është shtëpia e variacioneve të ndryshme të blackjack. Në varësi të strategjisë tuaj të preferuar të blackjack-ut, ju mund të zgjidhni titullin tuaj të preferuar të blackjack-ut nën këtë seksion. Disa nga variantet më të njohura të blackjack përfshijnë Atlantic City Blackjack Multi-Hand, Blackjack Multi-Hand, Perfect Pairs Blackjack dhe Vegas Downtown Blackjack.

Poker

Nëse jeni lojtar pokeri, mund të bashkoheni në platformën e Legion Poker dhe të filloni. Mund të zgjidhni një nga lojërat tuaja të preferuara me letra dhe të sfidoni lojtarët e tjerë ose një tregtar të drejtpërdrejtë. Titujt e njohur të pokerit përfshijnë Double Bonus Poker, Caribbean Poker, Russian Poker, Jackpot Poker, Oasis Poker, etj.

Lojëra të tjera të ofruara nga Megapari Casino

Nëse lloji juaj i preferuar i lojës nuk është në listën e mësipërme, mund të eksploroni lojëra të tjera të ofruara nga Megapari Casino. Ato përfshijnë lojëra me lojëra tavoline, specialitete dhe letra gërvishtëse. Disa tituj të njohur përfshijnë Bingote, Halloween Loto, Keno, Roulette, Live Casino, Trevo Da Sorte Scratchcard, Sic Bo dhe solitare.

Bonuses

Kazino Megapari ofron disa paketa bonus. Paketa më e zakonshme është Bonusi i Mirëseardhjes. Pasi të krijoni një llogari dhe të bëni depozitimin tuaj të parë prej 10 dollarësh e lart në Kazino Megapari, ju zhbllokoni Bonusin e Mirëseardhjes. Kjo paketë ofron deri në 1500 dollarë plus 150 rrotullime falas të shpërndara në 4 depozitat e para. Kësaj pakete bonusi i bashkëngjitet një kërkesë bastesh 35x. Aktualisht, ofertat e tjera të bonusit përfshijnë Programin Javor të kthimit të parave, VIP Cashback, Festën e Falenderimeve dhe Drops and Wins. Disa nga bonuset janë të disponueshme vetëm në lojëra specifike. Përpara se të zgjidhni ndonjë paketë bonusi, rekomandohet që të rishikoni T&C dhe të shihni nëse ato janë të favorshme për ju.

Languages

Kazino Megapari është një platformë shumëgjuhëshe. Është në dispozicion në gjuhë të ndryshme të cilat fliten gjerësisht në të gjithë botën. Aktualisht, ka 62 gjuhë të disponueshme për të gjithë lojtarët. Opsioni i gjuhës është në këndin e sipërm djathtas. Disa gjuhë të disponueshme përfshijnë anglisht, portugalisht, kinezisht, japonisht, rusisht, frëngjisht, gjermanisht, etj.

Software

Partneriteti me ofruesit kryesorë të softuerëve është shumë jetik për çdo kazino. Kazino Megapari merr lojëra nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike në industri sot. Ato përfshijnë SpadeGaming, Endorphina, EvoPlay, Microgaming, No Limit City, ndër të tjera. Mbani mend, ju mund t'i renditni lojërat sipas softuerit tuaj të preferuar të ofruar.

Support

Në çdo platformë kazino, një ekip mbështetës i besueshëm dhe profesional është çelësi për operacionet e saj. Në kazino Megapari, mund të përdorni funksionin Live Chat për të kontaktuar ekipin mbështetës për përgjigje të shpejta. Përndryshe, ju mund të kanalizoni pyetjet tuaja me email (support-en@megapari.com). Çdo problem teknik adresohet përmes emailit të departamentit të sigurisë (security@megapari.com).

Çfarë vlerësojmë celularin Megapari dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazino Megapari është një platformë ideale lojrash me një koleksion të gjerë lojërash kazino. Ai është i disponueshëm në disa gjuhë, duke e bërë atë të aksesueshëm për pothuajse të gjithë lojtarët anembanë globit. Miratimi i kriptomonedhës është një hap i shkëlqyer drejt së ardhmes së lojërave të fatit. Në thelb, Megapari shënon veçoritë më të nevojshme për një kazino të lartë. Bonuset emocionuese dhe ofertat promocionale ju ndihmojnë gjithmonë të rritni bankrollin tuaj. Kërkesat e basteve janë standarde, duke i bërë bonuset të aksesueshme. Për këto arsye, ne mund ta vlerësojmë lart kazinonë Megapari. Ai ka tejkaluar shumicën e kërkesave për një përvojë lojrash të klasit të lartë. Sinqerisht, kazino Megapari është një platformë që lojtarët duhet ta shikojnë nga afër.

Deposits

Kazino Megapari pranon monedhën konvencionale dhe kriptomonedhën. Ai pranon metoda popullore pagese të cilat janë lehtësisht të arritshme në të gjithë globin. Përveç kësaj, Megapari pranon disa kriptovaluta dhe argumente fansash. Në total, pranon pagesa nga 45 opsione pagese. Këto metoda përfshijnë Skrill, Webmoney, ecoPayz, Bitcoin, Dogecoin, Dai dhe Shiba Inu.

Monedhat

Me opsione të shumta pagese, ju patjetër prisni që kjo kazino të ofrojë edhe monedha të shumta. Epo, kazino Megapari ofron mbi 50 monedha që lojtarët të zgjedhin. Këto monedha përfshijnë dollarë kanadezë, forinta hungareze, pesos meksikan, rialët e Katarit dhe rrënojat ruse. Klikoni monedhën nën seksionin e taksonomive për të parë listën e plotë të monedhave të disponueshme.