Kazinotë më të mira celulare me Bitcoin

Me rritjen e numrit të kazinove celularë në internet, rriten edhe metodat e depozitimit dhe tërheqjes nga këto faqe. Bitcoin është padyshim një nga metodat që vazhdon të jetë e popullarizuar në mesin e basteve në internet.

Popullariteti i madh i bitcoin është sepse është plotësisht anonim. Nuk nevojitet asnjë llogari bankare gjatë transaksioneve me një kazino celulare në internet. Eliminimi i palëve të treta siguron që lojtarët të gëzojnë privatësi të nivelit të lartë. Në ndryshim nga mënyrat e tjera të transaksioneve në internet, depozitimi ose tërheqja e parave tuaja nëpërmjet bitcoin është e menjëhershme. Ju nuk duhet të prisni për shekuj për një tërheqje.

Më tej, mund të gjeni më shumë informacion rreth kazinove celulare bitcoin dhe gjithçka tjetër që duhet të dini.

Kazinotë më të mira celulare me Bitcoin
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në 7Bit Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, 7Bit Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Pai Gow, Dragon Tiger, Slotat, Craps , së bashku me shumë të tjera. 7Bit Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2014 . 7Bit Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Helabet ! Për sa i përket lojërave celulare, Helabet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Dream Catcher, Baccarat, Baste sportive, Rummy, Poker , së bashku me shumë të tjera. Helabet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Helabet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

  MaChance është një kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është ndër markat kryesore që zotërohet dhe operohet nga Eirian NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Ai krenohet me një portofol vazhdimisht në zgjerim me lojëra kazino të vlerësuara më të mira të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg. MaChance është një kazino relativisht e re celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Eirian NV, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Sipas kësaj licence, lojtarët nga disa vende nuk mund të regjistrohen dhe të luajnë në këtë kazino celulare. Për shembull, lojtarët në Belgjikë, Sllovaki, Spanjë, Ukrainë, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar janë të kufizuar nga qasja në këtë faqe.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në KatsuBet ! Për sa i përket lojërave celulare, KatsuBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Texas Holdem, Dragon Tiger, Poker, Bast në Futboll , së bashku me shumë të tjera. KatsuBet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . KatsuBet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  400 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar

  Spin Casino është në partneritet me Betway Ltd. Kazinoja ofron mbi 400 lojëra për të zgjedhur. Faqja e tyre e internetit është shumëngjyrëshe e shtruar mirë dhe është krijuar për të krijuar një atmosferë argëtimi dhe eksitimi sapo dikush ta vizitojë. Është miqësore për përdoruesit dhe ofron të gjitha informacionet e rëndësishme me një shikim.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Boomerang është një platformë e re e lojërave kripto lojërash me bazë celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga mbi 40 ofrues softuerësh. Kazino celulare Boomerang është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator kazino me reputacion i licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Ai është anëtar i platformave të ndryshme të kumarit të përgjegjshëm dhe ofron mjete vetëpërjashtimi.

  Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

  Deri në 120 € + 120 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive

  Libri i basteve dhe sportive 20Bet u krijua në vitin 2020. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions Group NV, kazino ofron baste të mbushura me aksione në një mjedis të sigurt dhe të sigurt kumari të garantuar nga licenca e Autoritetit të Lojërave Curacao. Ka mbi 1700 opsione bastesh me të paktën 50,000 ngjarje para ndeshjes dhe një pagesë 96%+ në ligat kryesore sportive.

  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm

  Wazamba Mobile Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një firmë kazino me reputacion me bazë në Curacao. Wazamba Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Tilaros Limited, një agjent pagesash për Rabidi NV, menaxhon të gjitha pagesat në këtë kazino. Wazamba Casino është një platformë lojrash miqësore për celularin e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Rabidi NV, një operator i mirënjohur kazinoje i inkorporuar në Curacao. Është një entitet motër me Boomerang, SlotsPalace, GreatWin dhe Sportaza, mes kazinove të tjera në internet. Sfondi i Wazamba Casino ju përgatit për një përvojë emocionuese në xhungël. Ka shumë kuti misterioze që presin që lojtarët të hapen.

  Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • 3500 lojëra
  • Ofrohet luajtje e menjëhershme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • 3500 lojëra
  • Ofrohet luajtje e menjëhershme

  Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që hapi dyert për herë të parë në gusht të këtij viti. Për shkak se Nomini Casino e sapolançuar mbështetet në një numër të madh ofruesish lojërash për të qëndruar në det në një det kazinosh në internet, mund të prisni një shumëllojshmëri të madhe lojërash në këtë platformë. Nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino sepse ajo ka një licencë Curacao dhe kompania e saj mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet.

  Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

   300 €/1BTC + 100 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

    Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri

    Betmaster nuk është vetëm një kazino online . Nuk është thjesht një libër sportiv. Në fakt, do t'u bënit një shërbim të keq krijuesve të tij duke thënë thjesht se ishte thjesht një kombinim i të dyjave. Betmaster është një destinacion masiv i lojërave të fatit në internet - një pasuri e lojërave, tregjeve të basteve, sporteve virtuale dhe më shumë. Ai ka gjithçka që një lojtar në internet mund të dëshirojë nën një çati virtuale dhe po bëhet më i madh çdo muaj

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • Libri sportiv në dispozicion
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • Libri sportiv në dispozicion

    Kazinoja celulare Rabona u lançua në vitin 2019 nga Rabidi NV Kazinoja Rabona është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Lojtarët mund të sigurohen se do të kenë një përvojë të drejtë dhe të këndshme kumari. Kriptimi SSL, një sistem që garanton konfidencialitetin e të dhënave të ndjeshme, dëshmon besueshmërinë e markës. Rabona është një kazino dhe libër sportiv i ri, miqësor për celularin i lançuar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV Për të përmbushur të gjitha kërkesat e lojtarëve; ofron një bibliotekë të gjerë me lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Rabona ka bashkëpunuar me disa zhvillues për t'ju sjellë një lobi të kazinosë celulare më të avancuar.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

    Kazinoja celulare LibraBet është një platformë kripto-lojërash e lançuar në vitin 2018. Ajo ka një licencë të vlefshme Curacao eGaming. Kazinoja celulare LibraBet është një degë e zotëruar plotësisht e Rabidi NV, një operator i njohur kazinoje me bazë në Qipro. Pavarësisht se është i kufizuar në disa vende, ai ka depërtuar në disa tregje në Evropë, Azi dhe Kanada.

    450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonuse bujare
    • Multi-valuta
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonuse bujare
    • Multi-valuta
    • Miqësore për celularin

    Kazino celulare Cadoola u lançua në vitin 2017. Është një degë e Araxio Development NV Është e licencuar nga Bordi i Kontrollit të Kumarit në Curacao nëpërmjet kompanisë së saj mëmë. Ai është shtëpia e qindra lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera të specializuara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming, etj. Le të shqyrtojmë disa nga veçoritë prapa temës blu të kazinosë Cadoola.

    Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave popullore
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gama e gjerë e lojërave popullore
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Miqësore për celularin

    BoaBoa Mobile Casino u lançua në vitin 2017. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Araxio Development NV Ajo ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të krijuar një koleksion fantastik të titujve të lojërave të kazinosë. Kazinoja celulare BoaBoa vjen me një pamje elegante me një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi dhe një kombinim të ngjyrave të bardha, të kuqe dhe jeshile në sfond. Megjithëse është i hapur për të gjithë lojtarët në nivel global, ai është i përhapur midis lojtarëve kanadezë dhe evropianë.

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Lojërat më të fundit në ofertë
    • Bonuset bujare të mirëseardhjes
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Lojërat më të fundit në ofertë
    • Bonuset bujare të mirëseardhjes
    • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

    Araxio Development NV zotëron dhe operon Malina Casino, e cila u hap në vitin 2016. Kjo korporatë nuk është e panjohur për sektorin e lojërave, pasi më parë ka zotëruar dhe operuar Cadoola Casino dhe Alf Casino. Operatori ka një licencë dhe drejtohet nga legjislacioni i lojërave të fatit të Curaçao. Kjo licencë është e njohur në industri dhe drejtësia dhe siguria e saj flasin vetë.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Shërbim i mirë ndaj klientit
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino shumëgjuhëshe
    • Shërbim i mirë ndaj klientit
    • Miqësore për celularin

    Unique Casino u lançua në vitin 2016. Ajo operohet nga Eirian NV Unique Casino ka një licencë të vlefshme lojrash nga Curacao e-Gaming Authority. Të gjitha pagesat përpunohen nga Bestory Limited, një agjent pagesash me bazë në Qipro. Kazinoja gjithashtu ka rregulla për të siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Me largimin nga kazinotë me bazë tokësore, industria vazhdon të përmirësohet falë teknologjisë së re. Kazinotë celulare janë bërë më të njohura me kalimin e viteve pasi ato ofrojnë fleksibilitet me lojtarët që mund të luajnë në lëvizje. Kazino unike nuk ka mbetur jashtë. Është një faqe kazinoje celulare e lançuar në vitin 2016. Përkushtimi i saj është t'u ofrojë lojtarëve celularë lojërat më të mira të kazinosë dhe ndihmën në kohë për ta bërë atë një destinacion të preferuar për të gjithë. Unique Casino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri si NetEnt, Kalamba Games, Habanero dhe Microgaming për të ofruar një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash.

    Bonus i mirëseardhjes 750$ + 50 rrotullime 🎰
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
    • Bonuse bujare
    • Miqësore për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
    • Bonuse bujare
    • Miqësore për celularin

    Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kazinoja celulare është nën Play Logia NV, një ent i njohur lojrash me kazino të shumta në internet. Kazino celulare VegasPlus ka një licencë Curacao, që do të thotë se është një kazino celulare e besuar. Kazinoja ka vendosur rregulla strikte për t'u siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kjo kazino celulare është në pronësi dhe menaxhohet nga Play Logia NV, një kompani me reputacion që ka krijuar disa platforma të tjera të nivelit të lartë të lojërave të fatit. Zhvilluesit kryesorë në biznes, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë bërë të mundur që të luhen lojëra emocionuese në këtë kazino celulare.

    Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Politikë transparente
    • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
    • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Politikë transparente
    • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
    • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

    LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

    Bonus 200% + 30 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Depozita minimale 2 dollarë
    • Fitoni çmime si vegla
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Depozita minimale 2 dollarë
    • Fitoni çmime si vegla

    Slottica është pjesë e një grupi kazinosh në pronësi të Atlantic Management BV. Ajo hapi dyert e saj në 2019 dhe aktualisht funksionon sipas rregullores nga Curaçao eGaming. Faqja dyfishohet si një kazino, si dhe një bastvënës sportive. Faqja e saj e internetit nuk është aq e zbukuruar, por vjen në një dizajn të thjeshtë dhe të lehtë.

    Deri në 200 € + 60 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Në dispozicion në shumë vende
    • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Në dispozicion në shumë vende
    • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

    Në pronësi dhe menaxhuar nga Reinvent NV, Casinoin është një faqe cilësore lojrash në internet që mburret me një seksion lojërash emocionuese. E themeluar në vitin 2015, kazinoja operon nëpër juridiksione të ndryshme me licencën e saj të lëshuar nga Curacao. Faqja ofron qindra lojëra kazino, duke përfshirë lojëra klasike tavoline, lojëra elektronike, dhe lojëra të drejtpërdrejta kazino nga ofruesit kryesorë.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
    • Mbi 2600+ lojëra
    • Libri sportiv kripto
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
    • Mbi 2600+ lojëra
    • Libri sportiv kripto

    Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Rocketpot ! Për sa i përket lojërave celulare, Rocketpot ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger, Sic Bo , së bashku me shumë të tjera. Rocketpot është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Rocketpot ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
    • Lojëra në kazino dhe baste sportive
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
    • Lojëra në kazino dhe baste sportive
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme

    Një nga kazinotë më të mira celulare është Betfinal, një institucion lojrash në internet me një libër sportiv, e themeluar në vitin 2013. Faqja e lojërave të fatit është në pronësi dhe drejtohet nga Final Enterprises NV Ky operator kazinoje drejton gjithashtu CosmosWin Casino dhe BravoWin Casino. Betfinal është licencuar nga Curacao eGaming me numrin e licencës 1668/JAZ.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Rreth Bitcoin

    Rreth Bitcoin

    Bitcoin është një kriptomonedhë e decentralizuar pa asnjë pronar apo menaxher që e kontrollon atë. Është një monedhë dixhitale moderne peer-to-peer që është krejtësisht e ndryshme nga monedhat konvencionale si dollari amerikan. Kjo monedhë dixhitale u formua në vitin 2008, por doli në tregun e zakonshëm në vitin 2011 si kriptomonedha e parë.

    Si funksionon Bitcoin

    Ai përdor teknologjinë blockchain për të lehtësuar transaksionet në internet. Ju duhet vetëm një portofol elektronik për të ruajtur bitcoin-et tuaja dhe jeni gati të shkoni. Shumë kuleta në internet si Coinbase vazhdojnë të shfaqen çdo ditë për të përmbushur kërkesën e madhe për bitcoin. Ju mund të blini bitcoin nga këto kuleta në internet duke përdorur kartën tuaj të kreditit.

    Rreth Bitcoin
    Kazinotë celulare që pranojnë Bitcoin

    Kazinotë celulare që pranojnë Bitcoin

    Me Bitcoin që është një trend në zhvillim mes kazino celulare lojtarë, nuk është çudi që shumë kazino online po e përfshijnë atë në sistemet e tyre. Një listë kaq e madhe e kazinove shpesh i mposht kumarxhinjtë. Por mos u shqetësoni, pasi mund të gjeni një listë të kazinove më të mira celulare Bitcoin në këtë faqe.

    Kazinotë celulare që pranojnë Bitcoin
    Si të depozitoni përmes Bitcoin

    Si të depozitoni përmes Bitcoin

    Së pari, duhet të regjistroheni në një kazino celulare që pranon Bitcoin. Më pas, duhet të konfiguroni portofolin tuaj në internet dhe ta verifikoni atë. Financoni portofolin tuaj nëpërmjet bankës ose PayPal. Pasi të keni zgjedhur Bitcoin si tuajin mënyra e depozitimit, kazinoja online do të gjenerojë një adresë vargu për të dërguar bitcoin-et tuaja.

    Si të depozitoni përmes Bitcoin
    Pse të përdorni Bitcoin në kazinotë celulare

    Pse të përdorni Bitcoin në kazinotë celulare

    Disa banka nuk pranojnë transaksione për dhe nga kazinotë celulare. Shumë vende kanë vendosur kufizime për lojërat e fatit në këto banka. Prandaj, alternativa më e mirë midis lojtarëve që bastojnë para të vërteta është Bitcoin. Nuk ka asnjë grup rregullash që rregullojnë transaksionet e Bitcoin. Nëse depozitat bankare nuk funksionojnë në vendin tuaj, përdorni Bitcoin.

    Një veçori që u pëlqen lojtarëve të celularëve është se transaksioni nëpërmjet Bitcoin është ekonomik. Asnjë vend nuk e ka pranuar ende Bitcoin si para reale. Prandaj, Bitcoin nuk i nënshtrohen taksave. Megjithëse vlera e Bitcoins është e paqëndrueshme, si një bast celular në internet, duhet ta provoni. Mund të përfundojë të jetë mënyra juaj e preferuar e transaksionit.

    Pse të përdorni Bitcoin në kazinotë celulare

    Të rejat e fundit

    Si të luani në një kazino celulare Bitcoin
    2021-12-21

    Si të luani në një kazino celulare Bitcoin

    A e dini se si të luani lojëra kazino celulare me Bitcoin (BTC)? Nëse po, ju tashmë keni atë që duhet për të shijuar kumarin bitcoin. Bixhozi me Bitcoin është praktikisht i njëjtë si të luash me monedhat fiat. Por në këtë rast, lojtarët gëzojnë përfitime të shtuara si transaksione më të shpejta, anonimiteti dhe tarifa të ulëta transaksionesh. Ky postim hedh një vështrim se si funksionon!

    Avantazhet dhe disavantazhet e lojërave të fatit Bitcoin
    2021-11-25

    Avantazhet dhe disavantazhet e lojërave të fatit Bitcoin

    Një nga arsyet që shumë lojtarë të fatit preferojnë të luajnë online është numri i madh i opsioneve bankare. Sot, lojtarët munden depozitoni dhe tërheqni fonde në kazinotë më të mira celulare duke përdorur kriptovaluta si Bitcoin (BTC). Pra, nëse jeni një nga ata që kërkojnë t'i bashkohen botës së lojërave të fatit BTC, lexoni fillimisht këtë artikull.

    Bitcoin brilant - duke revolucionarizuar industrinë e kazinove
    2021-07-30

    Bitcoin brilant - duke revolucionarizuar industrinë e kazinove

    Unazë, unazë! E ardhmja po thërret! Metodat e pagesës në kazinotë celulare po ndryshojnë me shpejtësi dhe ju duhet të siguroheni që po ecni në hap me kohën ndërsa ato ndryshojnë gjithashtu. Ajo që dukej si një mundësi e largët vetëm disa vite më parë, tashmë po bëhet realitet. Duke paguar me Bitcoin në kazinotë celulare është një opsion që po rritet në popullaritet kohët e fundit. Në fund të fundit, kriptovalutat ofrojnë shumë përfitime në krahasim me metodat e tjera, më tradicionale të pagesës. Si cfare? Epo, lexoni për të mësuar më shumë…

    Udhëzues fillestar për lojërat e fatit me kriptomonedha
    2021-07-06

    Udhëzues fillestar për lojërat e fatit me kriptomonedha

    Industria e iGaming ka qenë gjithmonë e shpejtë për të përqafuar teknologjitë e fundit. Sot, industria është e mbushur me inovacione si kazinotë celulare, kazinotë VR, kazinotë live dhe kazinotë e kriptomonedhave. Por sigurisht, edhe lojtarët më me përvojë do të kenë nevojë për ndihmë për të filluar me lojërat e fatit me kriptomonedha. Pra, para se të filloni të luani më të mirën lojra kazino celulare me monedha dixhitale, lexoni për të mësuar disa këshilla për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të fatit kripto.