5 aplikacionet më të mira të kazinosë për telefona celularë Bitcoin 2020

Bitcoin

2020-11-09

Bitcoin është padyshim monedha dixhitale më e njohur sot. Është i shpejtë, i sigurt dhe i parregulluar, ndryshe nga kazinoja tipike menyra pagese. Sidoqoftë, gjeni Bitcoin-in më të mirë kazino për telefon celular aplikacioni mund të jetë një sfidë e papritur. Duhet të shikoni veçori të tilla si bonuse, lojëra, kushtet e bonusit, siguria dhe më shumë. Për fat të mirë, unë kam bërë tashmë punën e duhur për ju që të përgatisni këtë listë me aplikacionet më të mira të lojërave të fatit Bitcoin të vitit 2020.

5 aplikacionet më të mira të kazinosë për telefona celularë Bitcoin 2020

1XBET

1XBET është një nga kazinotë më të njohura të telefonave celularë Bitcoin aktualisht. Përveç pranimit të lojtarëve nga të gjitha pjesët e botës, kazinoja 1XBET ofron gjithashtu një koleksion të këndshëm lojërash elektronike, lojëra tavoline, poker dhe madje edhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kur bëhet fjalë për pagesat me kriptomonedhë, lojtarët mund të përdorin Bitcoin, Litecoin dhe Dogecoin për të bërë depozita dhe tërheqje.

Ndërkohë, kazino ka një skemë bonusi të zbatueshme për të gjitha mënyrat e saj të pagesës, përfshirë Bitcoin. Për shembull, lojtarët e rinj mund të marrin deri në 100 € në baste falas pasi të kenë përfunduar depozitimin e tyre të parë prej 100 € ose më shumë. Por si një bastues i zgjuar, lexoni së pari termat dhe kushtet e bonusit.

22 Bast

22 Bast është një libralidhës relativisht i ri që ofron shërbime kazinoje dhe librash sportiv. Në 22Bet Casino, lojtarët do të marrin një furnizim të bollshëm lojërash të renditura sipas zhanreve të tyre përkatëse. Do të merrni gjithashtu një dhomë kazino live që funksionon jashtëzakonisht mirë si në pajisjet iOS ashtu edhe në Android.

Kur bëhet fjalë për metodat e depozitimit dhe tërheqjes, kazinoja nuk ka as furnizim. Punonjësit mund të përdorin karta krediti dhe debiti ose opsione të portofolit elektronik si Payoneer, Ecopayz, Jetton Wallet dhe më shumë. Siç pritej, ju gjithashtu mund të përdorni opsione të sigurta dhe të besueshme të kriptomonedhave si Bitcoin dhe Litecoin. Në përgjithësi, 22Bet është faqja e përsosur e lojërave të fatit.

1XSlots

Para çdo gjëje tjetër, kumari duhet të jetë argëtues. Epo, kjo është pikërisht ajo që 1XSlots ofron . Ndërfaqja moderne e ndërfaqes është e bukur, e lehtë për t'u naviguar dhe e sigurt. Këtu, lojtarët e rinj do të marrin një bonus të papërmbajtshëm mirëseardhjeje prej 150 rrotullimesh falas plus 1,500 euro të tjera bonus. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të depozitoni të paktën 10 € për të kërkuar bonusin.

Megjithatë, është numri i metodave bankare që e ndajnë këtë kazino celularësh nga pjesa tjetër. Lojtarët mund të bëjnë pagesa nëpërmjet kartave bankare, kuletave elektronike dhe faturimit celular si LigdiCash. Sa për kriptovalutat, ju mund të përdorni Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Verge dhe shumë më tepër. Në fakt, është e vetmja kazino celulare në këtë listë që ofron më shumë se dhjetë opsione pagese me kriptomonedhë.

Kazino Bao

Kazino Bao është një tjetër aplikacion i bukur i kazinosë celulare që ofron një koleksion slotesh për t'u përshtatur. Lojtarët mund të shijojnë tituj të lojërave elektronike si Libri i të Vdekurve, Tempulli Diellor, Mbretëresha e Cat, Agimi i Egjiptit dhe më shumë. Çuditërisht, ju mund të filtroni edhe lojërat sipas zhvilluesve. Zhvilluesit e lojës përfshijnë Evolution Gaming, Playtech, Pragmatic Play, Play'n GO dhe më shumë.

Ndërkohë, Bao Casino pranon karta bankare dhe opsione të portofolit elektronik, si p.sh SkrillNeteller, Ecopayz dhe të tjerë. Adhuruesit e kriptomonedhave mund të përdorin gjithashtu Litecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum dhe Dogecoin. Dhe mos harroni të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes 1BTC ose 300 €.

ZigZag 777

Së fundmi, mund të regjistroheni në ZigZag 777 Casino nëse dëshironi të bëni pagesa Bitcoin në çdo kohë, kudo. Së pari, kjo kazino e stilit modern ofron një sistem të shkëlqyer bisedash live 24/7, ku lojtarët mund të marrin përgjigje të shpejta për shqetësimet e tyre. Së dyti, ai ofron një koleksion të gjerë lojërash elektronike, ruletë dhe lojëra të tjera të rastësishme.

Për të depozituar dhe tërhequr para, bastorët mund të përdorin Bitcoin, Skrill, MasterCard, Visa, Paysafecard dhe më shumë. Plus, ka bonuse dhe promovime të shumta për rrëmbim. Për shembull, lojtarët e rinj do të gëzojnë një bonus 100% deri në 500 € në depozitën e tyre të parë.

Mendimet Përfundimtare

Këto janë aplikacionet më të mira të lojërave të fatit në celular Bitcoin në vitin 2020. Siç mund ta shihni, ato ofrojnë të gjitha format e mënyrave të pagesës dhe variantet e lojërave si lojëra elektronike, blackjack, ruletë dhe lojëra me zare. Dhe mbi të gjitha, ato janë të licencuara dhe të rregulluara.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme