Kazinotë më të mira celulare me EcoPayz

EcoPayz është një portofol elektronik anglez që u mundëson klientëve të depozitojnë dhe tërheqin para online. Kjo e bën atë një metodë ideale për kazinotë online në celular. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu ecoPayz për të dërguar para dhe për të bërë blerje të tjera në internet nga një celular.

EcoPayz ndodhet në Horsham, Angli. Është një markë globale, e cila është e aksesueshme në mbi 100 vende dhe mbështet 48 monedha. Kompania përpiqet të mbajë tarifat për transaksionet sa më të ulëta të jetë e mundur.

Kompania operohet nga PSI-Pay Limited dhe rregullohet nga FCA në Mbretërinë e Bashkuar.

Kazinotë më të mira celulare me EcoPayz
Si të bëni një depozitë me EcoPayzSi të bëni një tërheqje me EcoPayzRreth Ecopayz
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

Deri në 120 € + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Libri i basteve dhe sportive 20Bet u krijua në vitin 2020. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions Group NV, kazino ofron baste të mbushura me aksione në një mjedis të sigurt dhe të sigurt kumari të garantuar nga licenca e Autoritetit të Lojërave Curacao. Ka mbi 1700 opsione bastesh me të paktën 50,000 ngjarje para ndeshjes dhe një pagesë 96%+ në ligat kryesore sportive.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Mobile Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një firmë kazino me reputacion me bazë në Curacao. Wazamba Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Tilaros Limited, një agjent pagesash për Rabidi NV, menaxhon të gjitha pagesat në këtë kazino. Wazamba Casino është një platformë lojrash miqësore për celularin e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Rabidi NV, një operator i mirënjohur kazinoje i inkorporuar në Curacao. Është një entitet motër me Boomerang, SlotsPalace, GreatWin dhe Sportaza, mes kazinove të tjera në internet. Sfondi i Wazamba Casino ju përgatit për një përvojë emocionuese në xhungël. Ka shumë kuti misterioze që presin që lojtarët të hapen.

100 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

Njerëzit që kënaqen me lojërat e fatit në lëvizje do të gjejnë shumë për të vlerësuar në Kazinon Kombëtare. Megjithëse mund të luhet në kompjuterë desktop, kazinoja është gjithashtu plotësisht e optimizuar për lojërat e fatit celular dhe është 100% e përputhshme me pajisjet e dorës Android dhe iOS si tabletët dhe telefonat inteligjentë. E operuar nga TechSolutions Group NV, National Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Curacao dhe ofron qindra lojëra argëtuese dhe emocionuese për lojtarët e rinj dhe ekspertë.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që hapi dyert për herë të parë në gusht të këtij viti. Për shkak se Nomini Casino e sapolançuar mbështetet në një numër të madh ofruesish lojërash për të qëndruar në det në një det kazinosh në internet, mund të prisni një shumëllojshmëri të madhe lojërash në këtë platformë. Nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino sepse ajo ka një licencë Curacao dhe kompania e saj mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

400 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino është në partneritet me Betway Ltd. Kazinoja ofron mbi 400 lojëra për të zgjedhur. Faqja e tyre e internetit është shumëngjyrëshe e shtruar mirë dhe është krijuar për të krijuar një atmosferë argëtimi dhe eksitimi sapo dikush ta vizitojë. Është miqësore për përdoruesit dhe ofron të gjitha informacionet e rëndësishme me një shikim.

Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

   300 €/1BTC + 100 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

     Megaslot është një kazino në internet miqësore për celularët e krijuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ajo është verifikuar si një kazino në internet me siguri e drejtë. Megaslot ka fituar disa miratime nga forume të ndryshme të lojërave të fatit. Megaslot është një faqe kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive limited. Siç sugjeron emri, Megaslot ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike për celularë plus lojëra të tjera kazino. Gjatë viteve që nga fillimi i tij, ajo ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi të përditësuar të kazinosë celulare.

     Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shpërblime VIP
     • Kazino me letra me gërvishtje
     • Ofrohen çmime të rastësishme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shpërblime VIP
     • Kazino me letra me gërvishtje
     • Ofrohen çmime të rastësishme

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në CookieCasino ! Për sa i përket lojërave celulare, CookieCasino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat , së bashku me shumë të tjera. CookieCasino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . CookieCasino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Oferta bonus mirëseardhjeje
     • Libri sportiv në dispozicion
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Oferta bonus mirëseardhjeje
     • Libri sportiv në dispozicion

     Kazinoja celulare Rabona u lançua në vitin 2019 nga Rabidi NV Kazinoja Rabona është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Lojtarët mund të sigurohen se do të kenë një përvojë të drejtë dhe të këndshme kumari. Kriptimi SSL, një sistem që garanton konfidencialitetin e të dhënave të ndjeshme, dëshmon besueshmërinë e markës. Rabona është një kazino dhe libër sportiv i ri, miqësor për celularin i lançuar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV Për të përmbushur të gjitha kërkesat e lojtarëve; ofron një bibliotekë të gjerë me lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Rabona ka bashkëpunuar me disa zhvillues për t'ju sjellë një lobi të kazinosë celulare më të avancuar.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
     • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
     • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

     Kazinoja celulare LibraBet është një platformë kripto-lojërash e lançuar në vitin 2018. Ajo ka një licencë të vlefshme Curacao eGaming. Kazinoja celulare LibraBet është një degë e zotëruar plotësisht e Rabidi NV, një operator i njohur kazinoje me bazë në Qipro. Pavarësisht se është i kufizuar në disa vende, ai ka depërtuar në disa tregje në Evropë, Azi dhe Kanada.

     450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bonuse bujare
     • Multi-valuta
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bonuse bujare
     • Multi-valuta
     • Miqësore për celularin

     Kazino celulare Cadoola u lançua në vitin 2017. Është një degë e Araxio Development NV Është e licencuar nga Bordi i Kontrollit të Kumarit në Curacao nëpërmjet kompanisë së saj mëmë. Ai është shtëpia e qindra lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera të specializuara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming, etj. Le të shqyrtojmë disa nga veçoritë prapa temës blu të kazinosë Cadoola.

     Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave popullore
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave popullore
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Miqësore për celularin

     BoaBoa Mobile Casino u lançua në vitin 2017. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Araxio Development NV Ajo ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të krijuar një koleksion fantastik të titujve të lojërave të kazinosë. Kazinoja celulare BoaBoa vjen me një pamje elegante me një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi dhe një kombinim të ngjyrave të bardha, të kuqe dhe jeshile në sfond. Megjithëse është i hapur për të gjithë lojtarët në nivel global, ai është i përhapur midis lojtarëve kanadezë dhe evropianë.

     Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Lojërat më të fundit në ofertë
     • Bonuset bujare të mirëseardhjes
     • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Lojërat më të fundit në ofertë
     • Bonuset bujare të mirëseardhjes
     • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

     Araxio Development NV zotëron dhe operon Malina Casino, e cila u hap në vitin 2016. Kjo korporatë nuk është e panjohur për sektorin e lojërave, pasi më parë ka zotëruar dhe operuar Cadoola Casino dhe Alf Casino. Operatori ka një licencë dhe drejtohet nga legjislacioni i lojërave të fatit të Curaçao. Kjo licencë është e njohur në industri dhe drejtësia dhe siguria e saj flasin vetë.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Shërbim i mirë ndaj klientit
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Shërbim i mirë ndaj klientit
     • Miqësore për celularin

     Unique Casino u lançua në vitin 2016. Ajo operohet nga Eirian NV Unique Casino ka një licencë të vlefshme lojrash nga Curacao e-Gaming Authority. Të gjitha pagesat përpunohen nga Bestory Limited, një agjent pagesash me bazë në Qipro. Kazinoja gjithashtu ka rregulla për të siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Me largimin nga kazinotë me bazë tokësore, industria vazhdon të përmirësohet falë teknologjisë së re. Kazinotë celulare janë bërë më të njohura me kalimin e viteve pasi ato ofrojnë fleksibilitet me lojtarët që mund të luajnë në lëvizje. Kazino unike nuk ka mbetur jashtë. Është një faqe kazinoje celulare e lançuar në vitin 2016. Përkushtimi i saj është t'u ofrojë lojtarëve celularë lojërat më të mira të kazinosë dhe ndihmën në kohë për ta bërë atë një destinacion të preferuar për të gjithë. Unique Casino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri si NetEnt, Kalamba Games, Habanero dhe Microgaming për të ofruar një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash.

     Bonus i mirëseardhjes 750$ + 50 rrotullime 🎰
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
     • Bonuse bujare
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
     • Bonuse bujare
     • Miqësore për celularin

     Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kazinoja celulare është nën Play Logia NV, një ent i njohur lojrash me kazino të shumta në internet. Kazino celulare VegasPlus ka një licencë Curacao, që do të thotë se është një kazino celulare e besuar. Kazinoja ka vendosur rregulla strikte për t'u siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kjo kazino celulare është në pronësi dhe menaxhohet nga Play Logia NV, një kompani me reputacion që ka krijuar disa platforma të tjera të nivelit të lartë të lojërave të fatit. Zhvilluesit kryesorë në biznes, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë bërë të mundur që të luhen lojëra emocionuese në këtë kazino celulare.

     Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Politikë transparente
     • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
     • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Politikë transparente
     • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
     • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

     LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

     Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • 6000+ lojëra
     • Kazino shumëgjuhëshe
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • 6000+ lojëra
     • Kazino shumëgjuhëshe

     GSlot është një kazino në internet e themeluar në vitin 2020 nga një ekip entuziastësh të lojërave të fatit. Operacionet e kazinosë trajtohen nga N1 Interactive Ltd, një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Ky është i njëjti operator që drejton Casino Universe, Kazino Megaslot, dhe kazino N1. GSlot është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë.

     Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Bonuse bujare
     • Oferta VIP
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Bonuse bujare
     • Oferta VIP

     Luckland është një kazino celulare e themeluar në vitin 2015. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 900 tituj në hollin e saj. Është një ide e Aspire Global International Limited. Kazinoja celulare Luckland është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kazino celulare Luckland respekton të gjitha rregulloret e lotarisë në SHBA.

     Deri në 1000 € + 255 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Trajtim VIP
     • Bonuse bujare
     • Metodat e pagesës së menjëhershme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Trajtim VIP
     • Bonuse bujare
     • Metodat e pagesës së menjëhershme

     Nisur vetëm në vitin 2020, DuxCasino është një nga kazinotë e reja më të mira në internet sot. Faqja e lojërave të fatit operohet nga N1 Interactive Ltd., i njëjti operator pas Kazino Das Ist, Bob Casino, Casino Universe dhe Paradise Casino, ndër markat e tjera të njohura. DuxCasino ka një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

     Bonus 200% + 30 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozita minimale 2 dollarë
     • Fitoni çmime si vegla
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozita minimale 2 dollarë
     • Fitoni çmime si vegla

     Slottica është pjesë e një grupi kazinosh në pronësi të Atlantic Management BV. Ajo hapi dyert e saj në 2019 dhe aktualisht funksionon sipas rregullores nga Curaçao eGaming. Faqja dyfishohet si një kazino, si dhe një bastvënës sportive. Faqja e saj e internetit nuk është aq e zbukuruar, por vjen në një dizajn të thjeshtë dhe të lehtë.

     Deri në 1000 € + 170 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Tërheqje pa baste!
     • Lojëra me koleksion të madh
     • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Tërheqje pa baste!
     • Lojëra me koleksion të madh
     • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

     Në pronësi të Mountberg BV, një kompani e rregulluar nga Qeveria e Curacaos, ViggoSlots ka pasur shumë lojtarë të kënaqur që nga themelimi i saj në 2017. Lojtarët kanë akses në një bibliotekë të gjerë lojërash nga ofruesit si Microgaming, Betsoft dhe GameArt. Kazinoja përmban shumë lojëra elektronike të preferuara nga lojtarët si Blood Suckers, Thunderstruck II dhe Dead or Alive.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Si të bëni një depozitë me EcoPayz

     Si të bëni një depozitë me EcoPayz

     Asnjë llogari bankare nuk nevojitet për të depozituar nga një llogari ecoPayz, dhe ka shumë mënyra për të depozituar para. Klikoni në ikonën EcoPayz, e cila mund të aksesohet nga faqja bankare e një kazinoje online celular.

     Lojtari duhet të japë një emër, numrin dhe shumën e llogarisë ecoPayz për të bërë një depozitë. Pagesat mund të bëhen nga ecoPayz duke përdorur karta krediti ose debiti si Visa dhe Mastercard.

     Një nga avantazhet e përdorimit të ecopayz si një metodë depozitimi ndërsa luani në një kazino celulare është se jeni të siguruar që paratë tuaja janë të sigurta dhe i shërbejnë qëllimit të synuar. Pasi të regjistroheni për një llogari, ju duhet vetëm të identifikoheni duke përdorur kredencialet tuaja për depozitat pasuese.

     Depozita të tjera nga platforma mund të përfshijnë transferta bankare, kuleta elektronike dhe metoda të tjera alternative. Zbatohet një kufi minimal i depozitave. Transaksionet duhet të miratohen nga kazinoja dhe depozitat të transferohen brenda pak minutash.

     Shumë tarifa aplikohen për EcoPayz pavarësisht se regjistrimi është falas. Ka shumë kosto përdorimi, të tilla si transferta nga një llogari bankare në ecoPayz.

     Depozitat e kartave të kreditit tërheqin tarifa, siç bëjnë Trustly, Entercash, Giropay dhe transfertat bankare. Dërgimi i parave për familjen dhe miqtë gjithashtu tërheq një tarifë. Tarifat varen nga statusi i anëtarësimit të lojtarit.

     Si të bëni një depozitë me EcoPayz
     Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

     Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

     Procesi i tërheqjes së ecoPayz ka shumë gjëra të përbashkëta me procesin e depozitimit. Çdo lojtar duhet të shkojë në faqen bankare dhe të zgjedhë ikonën ecoPayz për një tërheqje.

     Futni informacionin e kërkuar si emrin e llogarisë, numrin e llogarisë dhe shumën për të tërhequr. Verifikoni transaksionin dhe shtypni Subscribe.

     Kazino celulare nuk do të pranojë një tërheqje pa e përpunuar dhe verifikuar më parë. Kazinoja mund të kërkojë disa dokumente.

     Ka një kohë përpunimi që mund të zgjasë me ditë, në varësi të mënyrës së pagesës. Tarifa zbatohen gjithashtu për të bërë një tërheqje nga kazino online. Kontrolloni me kazinonë për më shumë informacion rreth kryerjes së një tërheqjeje.

     Siguria me EcoPayz

     EcoPayz përdor teknologjinë e enkriptimit 256-bit dhe softuer të tjerë për të mbrojtur klientët. Kompania ka në vend parandalimin e mashtrimit dhe vërtetimin me dy faktorë. Kompania gjithashtu ka një certifikim nga Autoriteti i Certifikimit Thawte.

     EcoPayz ka mbështetje 24-orëshe, e cila është e disponueshme çdo ditë. Faqja do të ndihmojë me çdo pyetje dhe do të zgjidhë sa më shumë çështje sa më shpejt të jetë e mundur.

     EcoPayz ka një vlerësim të lartë në disa nga faqet e rishikimit për shkak të shërbimit dhe përkushtimit të tij ndaj sigurisë. Pavarësisht planit rigoroz të tarifave, ecoPayz është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një mënyrë gjithëpërfshirëse për të paguar për lojërat e kazinosë. Është një markë globale me shumë kazino celulare në internet që ofrojnë këtë mënyrë pagese.

     Si të bëni një tërheqje me EcoPayz
     Rreth Ecopayz

     Rreth Ecopayz

     Ecopayz është vetëm një shërbim pagese në internet për përdoruesit privatë dhe komercialë në të gjithë globin. Për të shijuar shërbimet e ecopayz, duhet të keni një llogari në internet, e cila është falas dhe e lehtë për t'u hapur. Të kesh një llogari bankare nuk është një kërkesë për të hapur një llogari, ata gjithashtu nuk bëjnë kontrolle krediti.

     Ecopayz u lejon klientëve të zgjedhin mënyrën më të përshtatshme për të plotësuar llogaritë e tyre dhe fondet janë të disponueshme për t'u përdorur sapo të bëhet një depozitë. Me një ecoAccount, ju mund të dërgoni dhe merrni para në monedha të ndryshme nga e gjithë bota. Dërgimi dhe marrja është gjithashtu i menjëhershëm dhe i lirë.

     Shërbime dhe produkte të tjera

     Përveç depozitimit dhe tërheqjes së parave, ecoPayz ofron produkte dhe shërbime të tjera.

     Ka një MasterCard me parapagesë, kartë virtuale dhe lloje të tjera kuponësh të krijuar për transaksione të sigurta në internet. Në sajt ekzistojnë shumë lloje të ndryshme llogarish, të cilat bazohen në nivelin e shërbimit.

     Regjistrimi nuk zgjat më shumë se disa minuta dhe çdo klient mund të fusë një emër përdoruesi, adresë emaili dhe fjalëkalim.

     Do të kërkohen të dhëna të tjera personale si emri, adresa, data e lindjes dhe një numër telefoni celular. Llogaria duhet të verifikohet me një pasaportë, faturë dhe selfie për t'u siguruar që personi që bën aplikacionin nuk po kryen mashtrime.

     Pasi të jetë regjistruar llogaria, është koha për të zgjedhur një metodë bankare në EcoPayz si llogaritë me parapagesë, ecoCard dhe ecoVirtualCard.

     Rreth Ecopayz