Kazinotë më të mira celulare me EcoPayz

EcoPayz është një portofol elektronik anglez që lejon klientët të depozitojnë dhe të tërheqin para në internet. Kjo e bën atë një metodë ideale për kazinotë në internet. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu ecoPayz për të dërguar para dhe për të bërë blerje të tjera në internet nga një celular.

EcoPayz ndodhet në Horsham, Angli. Është një markë globale, e cila është e aksesueshme në mbi 100 vende dhe mbështet 48 monedha.

Kompania përpiqet të mbajë tarifat për transaksionet sa më të ulëta. Kompania operohet nga PSI-Pay Limited dhe rregullohet nga FCA në Mbretërinë e Bashkuar.

Kazinotë më të mira celulare me EcoPayz

Përveç depozitimit dhe tërheqjes së parave, ecoPayz ofron produkte dhe shërbime të tjera.

Ka një MasterCard me parapagesë, kartë virtuale dhe lloje të tjera kuponësh të krijuar për transaksione të sigurta në internet. Në sajt ekzistojnë shumë lloje të ndryshme llogarish, të cilat bazohen në nivelin e shërbimit.

Regjistrimi nuk zgjat më shumë se disa minuta dhe çdo klient mund të fusë një emër përdoruesi, adresë emaili dhe fjalëkalim.

Do të kërkohen të dhëna të tjera personale si emri, adresa, data e lindjes dhe një numër telefoni celular. Llogaria duhet të verifikohet me një pasaportë, faturë dhe selfie për t'u siguruar që personi që bën aplikacionin nuk po kryen mashtrime.

Pasi të jetë regjistruar llogaria, është koha për të zgjedhur një metodë bankare në EcoPayz si llogaritë me parapagesë, ecoCard dhe ecoVirtualCard.

Section icon
Si të bëni një depozitë me EcoPayz

Si të bëni një depozitë me EcoPayz

Asnjë llogari bankare nuk nevojitet për të depozituar nga një llogari ecoPayz, dhe ka shumë mënyra për të depozituar para. Klikoni në ikonën EcoPayz, e cila mund të aksesohet nga faqja bankare e një kazinoje online.

Lojtari duhet të japë një emër, numrin dhe shumën e llogarisë ecoPayz për të bërë një depozitë.

Pagesat mund të bëhen nga ecoPayz duke përdorur karta krediti ose debiti si Visa dhe Mastercard.

Depozita të tjera nga platforma mund të përfshijnë transferta bankare, kuleta elektronike dhe metoda të tjera alternative. Zbatohet një kufi minimal i depozitave. Transaksionet duhet të miratohen nga kazinoja dhe depozitat të transferohen brenda pak minutash.

Shumë tarifa aplikohen për EcoPayz pavarësisht se regjistrimi është falas. Ka shumë kosto përdorimi, të tilla si transferta nga një llogari bankare në ecoPayz.

Depozitat e kartave të kreditit tërheqin tarifa, siç bëjnë Trustly, Entercash, Giropay dhe transfertat bankare. Dërgimi i parave për familjen dhe miqtë gjithashtu tërheq një tarifë. Tarifat varen nga statusi i anëtarësimit të lojtarit.

Si të bëni një depozitë me EcoPayz
Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

Procesi i tërheqjes së ecoPayz ka shumë gjëra të përbashkëta me procesin e depozitimit. Çdo lojtar duhet të shkojë në faqen bankare dhe të zgjedhë ikonën ecoPayz për një tërheqje.

Futni informacionin e kërkuar si emrin e llogarisë, numrin e llogarisë dhe shumën për të tërhequr. Verifikoni transaksionin dhe shtypni Subscribe.

Kazinoja nuk do të pranojë një tërheqje pa e përpunuar dhe verifikuar më parë. Kazinoja mund të kërkojë disa dokumente.

Ka një kohë përpunimi që mund të zgjasë me ditë, në varësi të mënyrës së pagesës. Tarifa zbatohen gjithashtu për të bërë një tërheqje nga kazino online. Kontrolloni me kazinonë për më shumë informacion rreth kryerjes së një tërheqjeje.

EcoPayz përdor teknologjinë e enkriptimit 256-bit dhe softuer të tjerë për të mbrojtur klientët. Kompania ka në vend parandalimin e mashtrimit dhe vërtetimin me dy faktorë. Kompania gjithashtu ka një certifikim nga Autoriteti i Certifikimit Thawte.

EcoPayz ka mbështetje 24-orëshe, e cila është e disponueshme çdo ditë. Faqja do të ndihmojë me çdo pyetje dhe do të zgjidhë sa më shumë çështje sa më shpejt të jetë e mundur.

EcoPayz ka një vlerësim të lartë në disa nga faqet e rishikimit për shkak të shërbimit dhe përkushtimit të tij ndaj sigurisë. Pavarësisht planit rigoroz të tarifave, ecoPayz është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një mënyrë gjithëpërfshirëse për të paguar kazinotë. Është një markë globale me shumë kazino online që ofrojnë mënyra pagese.

Si të bëni një tërheqje me EcoPayz
Rreth Ecopayz

Rreth Ecopayz

Ecopayz është vetëm një shërbim pagese në internet për përdoruesit privatë dhe komercialë në të gjithë globin. Për të shijuar shërbimet e ecopayz, kërkohet që të keni një llogari në internet e cila është falas dhe e lehtë për t'u hapur. Të kesh një llogari bankare nuk është një kërkesë për të hapur një llogari, ata gjithashtu nuk bëjnë kontrolle krediti.

Ecopayz u lejon klientëve të zgjedhin mënyrën më të përshtatshme për të plotësuar llogaritë e tyre dhe fondet janë të disponueshme për t'u përdorur sapo të bëhet një depozitë. Me një ecoAccount, ju mund të dërgoni dhe merrni para në monedha të ndryshme nga e gjithë bota. Dërgimi dhe marrja është gjithashtu i menjëhershëm dhe i lirë.

Rreth Ecopayz
Si të depozitoni para në llogarinë tuaj ecopayz

Si të depozitoni para në llogarinë tuaj ecopayz

Hapi i parë është hapja e një llogarie në faqen e tregtarëve, pasi të hyni, shkoni te seksioni i depozitave dhe zgjidhni ecopayz. Do t'ju kërkohet të futni shumën që dëshironi të depozitoni, më pas do t'ju kërkohet të vendosni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj dhe më pas klikoni Subscribe.

Një nga avantazhet e përdorimit të ecopayz si një metodë depozitimi ndërsa luani në një kazino celulare është se jeni të siguruar që paratë tuaja janë të sigurta dhe i shërbejnë qëllimit të synuar. Pasi të regjistroheni për një llogari, ju duhet vetëm të identifikoheni duke përdorur kredencialet tuaja për depozitat pasuese.

Si të depozitoni para në llogarinë tuaj ecopayz
Si të tërhiqni para nga llogaria juaj eko

Si të tërhiqni para nga llogaria juaj eko

Marrja e parave tuaja të fituara me vështirësi nuk është e vështirë me ecopayz, do t'ju duhet të identifikoheni duke përdorur të njëjtat detaje që keni përdorur për t'u regjistruar. Shkoni te faqja e tërheqjes nën menunë e transferimit të fondeve, zgjidhni llogarinë nga e cila do të tërhiqni dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

Shumë kazino celulare pranojnë ecopayz si një metodë depozitimi, si përdorues ju garantohet siguria maksimale gjatë lojërave të fatit në internet pasi kompania ka përdorur zgjidhjet më të fundit të sigurisë dhe kundër mashtrimit për të siguruar që informacioni dhe të dhënat tuaja të mos rrjedhin te palët e paautorizuara. Është një nga mjetet më të sigurta për të bërë pagesa në internet.

Si të tërhiqni para nga llogaria juaj eko