Kazinotë më të mira celulare me PayPal

PayPal është një sistem i transferimit të parave në internet që filloi në 1998 dhe është rritur në një kompani Fortune 500. PayPal është i dobishëm kur bëhet fjalë për pagesat për kazinotë celulare, pasi lojtarët e shqetësuar për përdorimin e kartave të kreditit në internet kanë një alternativë të sigurt dhe efikase me PayPal. Përdoruesit ngarkojnë paratë në mënyrë të sigurt në llogarinë e tyre PayPal dhe më pas mund t'i depozitojnë fondet në llogarinë e tyre të preferuar të kazinosë celulare.

Kazinotë më të mira celulare me PayPal
Rreth PayPal në kazinotë celulareMarrja e fondeve në një llogari PayPalKufijtë e PayPal
al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

mr.play është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2017. Është në pronësi dhe operuar nga Marketplay Limited. Ai strehon një koleksion të madh të lojërave të kazinosë me një softuer që i përket Aspire Global International Limited, një operator me reputacion kazinoje. mr.play Casino është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. mr.play është një kazino dhe libër sportiv miqësor për celularët, i krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Marketplay Limited. Faqja e internetit mundësohet nga Aspire Global International Limited për të siguruar që të gjitha lojërat të luhen pa probleme. Ndërsa mrplay.com vazhdon të zgjerohet në tregje të ndryshme, ajo është e licencuar nga agjenci të shumta lojrash.

Deri në 720 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash

Queenplay, një kazino për femra e operuar nga Marketplay LTD dhe që funksionon në platformën Aspire Global, debutoi në vitin 2020. Marketplay LTD dhe Aspire Global janë të dyja kompani të njohura të iGaming me shumë ekspertizë, kështu që ata e dinë se çfarë po bëjnë kur vjen puna për ndërtimin e kazinove online me cilësi të lartë dhe të njohura, dhe mosha e re e faqes së lojrave nuk është shkak për shqetësim.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Regent Play ! Për sa i përket lojërave celulare, Regent Play ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Blackjack, Bileta gërvishtëse, Video Poker, Ruletë, Baste online , së bashku me shumë të tjera. Regent Play është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Regent Play ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në QueenVegas ! Për sa i përket lojërave celulare, QueenVegas ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Video Poker, Mini Baccarat, Bileta gërvishtëse, Baste online, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. QueenVegas është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2011 . QueenVegas ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Turbonino ! Për sa i përket lojërave celulare, Turbonino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Blackjack, Casino War, Baccarat, Poker, Craps , së bashku me shumë të tjera. Turbonino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Turbonino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Sportaza ! Për sa i përket lojërave celulare, Sportaza ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Sic Bo, Rummy, Punto Banco, Poker me tre letra , së bashku me shumë të tjera. Sportaza është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Sportaza ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta

Royale500 është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2018. Ajo është rritur ndjeshëm që nga fillimi i saj për të shfaqur një koleksion të madh lojërash kazino dhe tregtarësh të drejtpërdrejtë. Ajo është në pronësi dhe operuar nga SkillOnBet Ltd. Kazinoja është e rregulluar dhe e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një autoritet me reputacion të lojërave të fatit. Kazino Royale500 u krijua në 2018 nga SkrillOnNet Limited. Kjo kazino celulare ka fituar rëndësi mes lojtarëve për shkak të koleksionit të saj unik të lojërave dhe marrëveshjeve ekskluzive. Kazinoja është një destinacion i ligjshëm kumari me një licencë të vlefshme nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royale 500 ka bashkëpunuar me ofrues të mirëpërcaktuar të lojërave si NetEnt, Amaya dhe Microgaming për të siguruar që koleksioni i tyre të mbetet i përditësuar.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në LuckyLouis ! Për sa i përket lojërave celulare, LuckyLouis ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Slotat, Blackjack, Bileta gërvishtëse, Baccarat , së bashku me shumë të tjera. LuckyLouis është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2018 . LuckyLouis ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Rreth PayPal në kazinotë celulare

  Rreth PayPal në kazinotë celulare

  PayPal operon në 202 vende dhe 25 monedha. Përfitimet janë eksponenciale pasi përdoruesit mund të transferojnë fonde në mënyrë elektronike tek individët ose bizneset nëpër juridiksione, pavarësisht nga monedha. Kjo është e dobishme për bizneset që shesin produkte ose shërbime në internet dhe përdoruesit që dëshirojnë të bëjnë blerje në internet.

  PayPal është kaq i thjeshtë për t'u përdorur, duke e bërë atë jashtëzakonisht tërheqës. Për të krijuar një llogari, një përdorues regjistrohet në internet dhe regjistron adresën e tij të postës elektronike. Një përdorues nuk ka nevojë as të fusë detajet e llogarisë së tij bankare. Adresa e postës elektronike e regjistruar e përdoruesit është gjithçka që duhet t'i referohet kur marrin pagesa në llogarinë e tyre PayPal.

  Për të tërhequr fonde nga PayPal, një përdorues duhet të verifikojë çekun ose kartën e tij të kreditit. Për të verifikuar llogarinë, PayPal do të zbresë një shumë të vogël nga karta (e cila do të kthehet). Përdoruesit mund të kenë shumë llogari në profilin e tyre. Përdoruesit shohin bilancin e tyre në portofolin e tyre elektronik dhe zgjedhin vlerën për ta dërguar në një llogari të lidhur.

  Rreth PayPal në kazinotë celulare
  Marrja e fondeve në një llogari PayPal

  Marrja e fondeve në një llogari PayPal

  Pagesa duhet të dërgohet në një adresë e-mail të caktuar për të marrë fonde në një llogari PayPal. Ky është i vetmi informacion që kërkohet që një përdorues të marrë fonde. Përdoruesit do të marrin një e-mail që do t'i informojë se fondet janë dërguar në llogarinë e tyre dhe do t'u kërkojë atyre të pranojnë një pagesë të tillë.

  Mund të ketë tarifa kundrejt fondeve të marra në një llogari PayPal. Tarifat nuk do të tarifohen nëse dërguesi është në të njëjtin vend me përdoruesin dhe nëse dërguesi po dërgon para nga llogaria e tij PayPal ose llogaria bankare (në vend të një karte krediti ose debiti).

  Marrja e fondeve në një llogari PayPal
  Kufijtë e PayPal

  Kufijtë e PayPal

  PayPal ka disa transaksione dhe kufizime ditore për transferimin e fondeve në një llogari bankare, veçanërisht në llogaritë personale. Aktualisht është 5,000 dollarë për transaksion dhe në ditë, 5,000 dollarë në javë dhe 15,000 dollarë në muaj. Kjo mund të ndryshojë në varësi të vendit dhe monedhës nga e cila një përdorues po akseson PayPal.

  Si çdo softuer transaksional në internet, përdoruesit e PayPal janë në rrezik të mashtrimit. Kjo është arsyeja pse përdoruesit duhet të dinë dhe kuptojnë përdorimet dhe kufizimet e PayPal për të qenë të vetëdijshëm për mashtrimet e mundshme. Megjithatë, PayPal mbetet një nga mënyrat më të sigurta për të transferuar para në internet dhe për të ngarkuar fonde në llogaritë e kazinosë celulare në internet.

  Kufijtë e PayPal

  Të rejat e fundit

  Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
  2022-09-21

  Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

  Kanë ikur ditët kur lojtarët e kazinosë celulare do të luftonin për të marrë mënyrën e tyre të preferuar të pagesës. Këto ditë, lojtarët mund të tërheqin dhe depozitojnë me telefon përmes kartave të kreditit/debitit, kuletave elektronike, telit bankar dhe madje edhe kriptomonedhave.