Kazinotë më të mira celulare me Visa

Viza është një nga mënyrat më të pranuara të pagesës në botë. Konsiderohet të jetë një metodë e besueshme dhe e lehtë për depozitimin dhe tërheqjen e parave.

Klientët në mbarë botën do të përdorin kartat e tyre Visa për të bërë blerje në dyqanet e tyre lokale ose online brenda pak minutash. Nuk është çudi që shumica e kazinove celularë kanë pranuar Visa si një mënyrë pagese për të hyrë në shumicën e lojtarëve të kazinove celularë.

Kazinotë më të mira celulare me Visa
Si të bëni një depozitë me vizëSi të bëni një tërheqje me vizë
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Deri në 300 € + 100 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Themeluar në vitin 2018, Gunsbet është një nga paratë më të mira falas dhe reale kazinove online sot. Sipërmarrja, e operuar nga Direx NV, krenohet me shumë lojëra kazino, banka të sigurta dhe një platformë miqësore për përdoruesit. Gunsbet Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao, ku operatori ka një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013).

  Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

  20% bonus ditor i kthimit të parave
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonusi i kthimit të parave
  • Kazino shumëgjuhëshe
  • Ndërfaqe e qetë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonusi i kthimit të parave
  • Kazino shumëgjuhëshe
  • Ndërfaqe e qetë

  Crazy Fox është një kazino celulare në internet e krijuar në vitin 2020. Është pjesë e kazinove N1 Interactive Limited. Crazy Fox Casino është një pronar krenar i Certifikatës së Besimit të AskGambler, Vulës Publike të Miratimit të Kazinosë dhe vulës Provably Fair. Ajo operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ka shumë lojtarë nga Peruja, Afrika e Jugut, Guatemala, Uruguai dhe Nikaragua.

  100% Deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në VulkanVegas ! Për sa i përket lojërave celulare, VulkanVegas ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Bileta gërvishtëse, Ruletë, Lotaria, Bingo, Baccarat , së bashku me shumë të tjera. VulkanVegas është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2016 . VulkanVegas ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7

   Boomerang është një platformë e re e lojërave kripto lojërash me bazë celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga mbi 40 ofrues softuerësh. Kazino celulare Boomerang është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator kazino me reputacion i licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Ai është anëtar i platformave të ndryshme të kumarit të përgjegjshëm dhe ofron mjete vetëpërjashtimi.

   Deri në 120 € + 120 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive

   Libri i basteve dhe sportive 20Bet u krijua në vitin 2020. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions Group NV, kazino ofron baste të mbushura me aksione në një mjedis të sigurt dhe të sigurt kumari të garantuar nga licenca e Autoritetit të Lojërave Curacao. Ka mbi 1700 opsione bastesh me të paktën 50,000 ngjarje para ndeshjes dhe një pagesë 96%+ në ligat kryesore sportive.

   100% deri në 6000 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Në pronësi dhe menaxhuar nga Dama NV, Loki Casino është një platformë e licencuar e lojërave të fatit me një nga koleksionet më të mëdha, më interesante të lojërave të kazinosë. Dizajni i bukur dhe modern i kësaj kazinoje në internet e bën lundrimin të lehtë për lojtarët e fatit. Ajo përpiqet të ofrojë përvojat më të kënaqshme të lojërave përmes qasjes së saj inovative, të përqendruar te klienti ndaj lojërave të fatit të ditëve moderne.

    Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Program i mirë VIP
    • Shumë bonuse
    • Dizajn i mirë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Program i mirë VIP
    • Shumë bonuse
    • Dizajn i mirë

    Kazinoja celulare Bizzo sapo ka filluar të fitojë popullaritet në fillimin e saj në 2021. Është anëtare e TechSolutions Group NV kazino celulare Bizzo mundësohet nga mbi 60 ofrues kryesorë softuerësh, duke përfshirë Pragmatic Play dhe Evolution. Të gjitha operacionet e tij janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao Bizzo Casino është një hyrje e re në hapësirën e lojërave, e lançuar në vitin 2021. Kazino është në pronësi të TechSolutions Group, një grup i mirënjohur përgjegjës për drejtimin e operacioneve në markat e tjera të njohura të kazinove celularë në mbarë botën. Bizzo Casino ka një licencë Curacao që do të thotë se është një platformë e ligjshme. Faqja e internetit përmban një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave slot, lojërat më të fundit me letra dhe bonuse të jashtëzakonshme në kazinonë celulare. Ne gërmuam thellë në faqen e internetit për të gjetur më shumë informacion rreth kësaj kazinoje të re. Ky rishikim synon t'ju japë detaje të thella në lidhje me kazinonë celulare Bizzo, duke përfshirë bonuset, mënyrat e pagesës, sigurinë, pajtueshmërinë me celularin dhe shumë më tepër.

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Bicoins Pranohen
    • Libri sportiv i disponueshëm
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Bicoins Pranohen
    • Libri sportiv i disponueshëm

    Wazamba Mobile Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një firmë kazino me reputacion me bazë në Curacao. Wazamba Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Tilaros Limited, një agjent pagesash për Rabidi NV, menaxhon të gjitha pagesat në këtë kazino. Wazamba Casino është një platformë lojrash miqësore për celularin e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Rabidi NV, një operator i mirënjohur kazinoje i inkorporuar në Curacao. Është një entitet motër me Boomerang, SlotsPalace, GreatWin dhe Sportaza, mes kazinove të tjera në internet. Sfondi i Wazamba Casino ju përgatit për një përvojë emocionuese në xhungël. Ka shumë kuti misterioze që presin që lojtarët të hapen.

    100 € + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Paneli i lojtarit më të mirë
    • Dizajn i pastër
    • Kazino shumëgjuhëshe
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Paneli i lojtarit më të mirë
    • Dizajn i pastër
    • Kazino shumëgjuhëshe

    Njerëzit që kënaqen me lojërat e fatit në lëvizje do të gjejnë shumë për të vlerësuar në Kazinon Kombëtare. Megjithëse mund të luhet në kompjuterë desktop, kazinoja është gjithashtu plotësisht e optimizuar për lojërat e fatit celular dhe është 100% e përputhshme me pajisjet e dorës Android dhe iOS si tabletët dhe telefonat inteligjentë. E operuar nga TechSolutions Group NV, National Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Curacao dhe ofron qindra lojëra argëtuese dhe emocionuese për lojtarët e rinj dhe ekspertë.

    Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • 3500 lojëra
    • Ofrohet luajtje e menjëhershme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • 3500 lojëra
    • Ofrohet luajtje e menjëhershme

    Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që hapi dyert për herë të parë në gusht të këtij viti. Për shkak se Nomini Casino e sapolançuar mbështetet në një numër të madh ofruesish lojërash për të qëndruar në det në një det kazinosh në internet, mund të prisni një shumëllojshmëri të madhe lojërash në këtë platformë. Nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino sepse ajo ka një licencë Curacao dhe kompania e saj mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet.

    Deri në 5000 $/€
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Zgjedhje masive e Playtech
    • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
    • Kazino premium
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Zgjedhje masive e Playtech
    • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
    • Kazino premium

    Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

    400 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Janë hapur disa vende
    • Më shumë se 500 lojëra
    • eCOGRA miratuar
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Janë hapur disa vende
    • Më shumë se 500 lojëra
    • eCOGRA miratuar

    Spin Casino është në partneritet me Betway Ltd. Kazinoja ofron mbi 400 lojëra për të zgjedhur. Faqja e tyre e internetit është shumëngjyrëshe e shtruar mirë dhe është krijuar për të krijuar një atmosferë argëtimi dhe eksitimi sapo dikush ta vizitojë. Është miqësore për përdoruesit dhe ofron të gjitha informacionet e rëndësishme me një shikim.

    Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

     Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bastet e kazinosë dhe sporteve
     • Sportet virtuale
     • Rrotullime pa besnikëri
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bastet e kazinosë dhe sporteve
     • Sportet virtuale
     • Rrotullime pa besnikëri

     Betmaster nuk është vetëm një kazino online . Nuk është thjesht një libër sportiv. Në fakt, do t'u bënit një shërbim të keq krijuesve të tij duke thënë thjesht se ishte thjesht një kombinim i të dyjave. Betmaster është një destinacion masiv i lojërave të fatit në internet - një pasuri e lojërave, tregjeve të basteve, sporteve virtuale dhe më shumë. Ai ka gjithçka që një lojtar në internet mund të dëshirojë nën një çati virtuale dhe po bëhet më i madh çdo muaj

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      GratoWin është një kazino celulare që u shfaq në vitin 2019. Faqja e kazinosë në internet u themelua nga një ekip novatorësh që bënë përpjekje dhe bashkuan mendimet e tyre, duke rezultuar në një platformë inovative të përshtatshme për lojtarët ndërkombëtarë.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Kazino celulare Winorama u lançua në vitin 2011 pasi një grup lojtarësh me përvojë të kazinosë vunë në dukje se pak site lojërash në treg ishin të besueshme.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Kazino celulare Scratchmania është një kazino në internet me përmasa mesatare që u krijua në 2011. Ajo është bërë një markë e njohur e lojërave online në të gjithë Evropën.

        Deri në 1000 €
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

         300 €/1BTC + 100 rrotullime
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Pranon kriptomonedhën
         • Shumë gjuhë
         • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Pranon kriptomonedhën
         • Shumë gjuhë
         • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

         E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

          Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë

           Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

           100% deri në 300 dollarë
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Jackpote ditore
           • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
           • 1000+ lojëra elektronike
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Jackpote ditore
           • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
           • 1000+ lojëra elektronike

           BetVictor Casino është ndër operatorët kryesorë në industrinë e lojrave. Rrënjët e saj të përulura mund të gjurmohen në vitin 1946, kur William Chandler e themeloi atë. Vetëm në vitin 1963 filloi të specializohej në lojërat e fatit dhe lojërat. Sot, është një forcë për t'u marrë parasysh në industrinë e kazinove në internet. Ai u shërben mbi gjysmë milioni lojtarëve.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • 20+ opsione pagese
           • Depozita minimale e ulët
           • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • 20+ opsione pagese
           • Depozita minimale e ulët
           • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

           Megaslot është një kazino në internet miqësore për celularët e krijuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ajo është verifikuar si një kazino në internet me siguri e drejtë. Megaslot ka fituar disa miratime nga forume të ndryshme të lojërave të fatit. Megaslot është një faqe kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive limited. Siç sugjeron emri, Megaslot ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike për celularë plus lojëra të tjera kazino. Gjatë viteve që nga fillimi i tij, ajo ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi të përditësuar të kazinosë celulare.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Kazino e re në internet
           • Më shumë se 6000 lojëra
           • Seksione të shumta të lojërave elektronike
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Kazino e re në internet
           • Më shumë se 6000 lojëra
           • Seksione të shumta të lojërave elektronike

           JVspin Mobile Casino, një e sapoardhur në tregun e lojërave, u lançua në vitin 2020 nga Okanum NV Jvspin ka arritur të rrëmbejë një pjesë të drejtë të tregut total në kohën e shkurtër që kanë qenë atje, falë një licence për lojërat e fatit nga Qeveria e Curaçao dhe një bibliotekë shumë solide lojrash.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Pranon kriptovalutat
           • Me rrotë bonus
           • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Pranon kriptovalutat
           • Me rrotë bonus
           • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

           MaChance është një kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është ndër markat kryesore që zotërohet dhe operohet nga Eirian NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Ai krenohet me një portofol vazhdimisht në zgjerim me lojëra kazino të vlerësuara më të mira të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg. MaChance është një kazino relativisht e re celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Eirian NV, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Sipas kësaj licence, lojtarët nga disa vende nuk mund të regjistrohen dhe të luajnë në këtë kazino celulare. Për shembull, lojtarët në Belgjikë, Sllovaki, Spanjë, Ukrainë, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar janë të kufizuar nga qasja në këtë faqe.

           Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Shpërblime VIP
           • Kazino me letra me gërvishtje
           • Ofrohen çmime të rastësishme
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Shpërblime VIP
           • Kazino me letra me gërvishtje
           • Ofrohen çmime të rastësishme

           Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në CookieCasino ! Për sa i përket lojërave celulare, CookieCasino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat , së bashku me shumë të tjera. CookieCasino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . CookieCasino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

           Shfaq më shumë
           Shfaq më pak

           Gjëja e mirë është se lojtarët ka të ngjarë të gjejnë të tyren kazinotë e preferuara celulare pranimi i opsioneve të pagesës me vizë. Me pajisjet celulare që bëhen të njohura me kalimin e viteve, shumica e lojtarëve në internet preferojnë të përdorin pajisjet e tyre për të luajtur lojërat e tyre të preferuara. Lojtarët e kazinosë celularë gëzojnë një përvojë lojërash miqësore për celularët.

           Lojtarët mund të luajnë lojëra në vendet dhe kohën e tyre të përshtatshme duke përdorur telefonat inteligjentë, iPhone ose tabletët e tyre. Përvoja e lojës është e ngjashme me atë të një desktopi.

           Lojtarët do të kënaqen duke luajtur një sërë lojërash në kazinotë e tyre të preferuara celulare dhe do të bëjnë transferta parash në kohë rekord duke përdorur kartat e tyre Visa. Disa nga kazinotë më të mira celulare që lejojnë mënyrat e pagesës me Visa përfshijnë BoaBoa, Gunsbet, Casumo, Genesis, Mansion, Pin-Up Casino, Kassu, Pelaa dhe Spela Casino.

           Section icon
           Si të bëni një depozitë me vizë

           Si të bëni një depozitë me vizë

           Procedura e depozitimit ose tërheqjes së parave duke përdorur Visa në lojërat celulare nuk përfshin hapa shtesë. Lojtarët celularë mund të përdorin kartat e tyre të kreditit Visa, kartat e debitit, kartat e parapaguara ose kartat virtuale për të bërë transferime parash në kazinotë e tyre të preferuara.

           Lojtarët mund të hyjnë në vendet e tyre të preferuara nëpërmjet një shfletuesi në pajisjet e tyre ose të shkarkojnë aplikacionet e kazinosë në App Store ose Google Play Store. Lojtarët duhet të kontrollojnë për të zbuluar nëse kazinotë pranojnë opsionet e pagesës me Visa.

           Pasi lojtarët të regjistrohen në një kazino celulare, ata duhet të jenë gati të bëjnë depozitimin e tyre të parë duke përdorur kartat e tyre Visa. Lojtarët duhet të ndjekin këto tre hapa të thjeshtë kur depozitojnë para në kazinotë e tyre të preferuara:

           • Vizitoni faqen e arkëtarit në kazinonë celulare dhe gjeni opsionin e depozitimit Visa në listën e metodave të tjera të depozitimit.
           • Shënoni informacionin e kartës Visa dhe shumën që duan të depozitojnë.
           • Paraqisni kërkesën dhe depozitimi i tyre do të konfirmohet brenda pak minutash.

           Lojtarët duhet të kontrollojnë llogaritë e tyre ku do të reflektohen paratë e depozituara. Lojtarët mund të lidhin kartat e tyre Visa me llogaritë e tyre bankare për ta bërë procesin e transferimit të parave të sigurt dhe të përshtatshëm.

           Si të bëni një depozitë me vizë
           Si të bëni një tërheqje me vizë

           Si të bëni një tërheqje me vizë

           Lojtarët e kazinosë celulare duhet së pari të kontrollojnë nëse vendet e tyre të preferuara pranojnë tërheqje duke përdorur Visa. Ndërsa është më e lehtë të gjesh kazino celulare që pranojnë depozita në para duke përdorur Visa, disa prej tyre nuk e bëjnë këtë.

           Viza vjen me disa procese rregullatore kur bëhet fjalë për tërheqjet. Këto procese rregullatore kufizojnë kazinotë celulare nga pranimi i tërheqjeve të vizave.

           Megjithatë, nëse lojtarët preferojnë Vizën si opsionin e tyre të preferuar të tërheqjes, këta janë hapat e thjeshtë që duhen ndjekur për tërheqje të suksesshme të vizave.

           • Hyni në llogaritë e tyre dhe shkoni te faqja e arkëtarit ku ata do të zgjedhin Visa si opsionin e tyre të tërheqjes.
           • Zgjidhni shumën që duan të tërheqin.
           • Verifikoni identitetin e tyre kur kërkohet nga kazinoja celulare. në shumicën e rasteve, kazinotë do të kërkojnë një fotografi të një ID, faturat e fundit të shërbimeve ose ndonjë provë tjetër për të treguar se jeni mbajtësi i kartës Visa.
           • Pasi gjithçka të verifikohet dhe miratohet, lojtarët e kazinosë celulare mund të marrin paratë e tyre mesatarisht në 3 deri në 5 ditë.

           Lojtarët celularë duhet të mbajnë mend se disa ofrues mund të kenë kufij ditor të tërheqjes. Këto kufizime të tërheqjes ndryshojnë në varësi të lojtarëve që zgjedhin.

           Disa ofrues do të lejojnë kufijtë e tërheqjes ditore prej 2500 dollarë, ndërsa të tjerë do të lejojnë kufijtë e tërheqjes prej më shumë se 5000 dollarë. Disa kazino celulare mund të përpunojnë tërheqjet e tyre brenda një dite kur përdorin kartat Visa, duke e bërë kështu procesin të shpejtë dhe të besueshëm.

           Si të bëni një tërheqje me vizë