Kazino Në Celular Bitcoin

Tërheqja e fitimeve të kazinosë me Bitcoin është mjaft e thjeshtë, e sigurt dhe e sigurt. Ai nuk përfshin të dhëna personale si numrat e llogarive bankare ose kartat e kreditit, pasi përdor një portofol Bitcoin. Përdorimi i portofolit për të kryer transaksione është më i shpejtë, sepse nuk përfshihet asnjë ndërmjetës. Shumica e tregtarëve, duke përfshirë kazinotë në internet, përdorin Bitcoin për të përshpejtuar pagesat.

Thjesht drejtohuni në zonën "Arkëtari", futni shumën që do të tërhiqni dhe zgjidhni "Bitcoin" si metodën e preferuar të tërheqjes. Më pas, sa herë që një lojtar dëshiron të tërhiqet, ai vendos numrin e portofolit të tij privat në kazino dhe merr fondet në portofolin Bitcoin menjëherë.

Kazino Në Celular Bitcoin

Të rejat e fundit

Luaj me slot celular bitcoin
2020-11-17

Luaj me slot celular bitcoin

Bitcoin është padyshim monedha dixhitale më e njohur sot. Prandaj, nuk është çudi që në internet dhe kazino celulares pranoni këtë formë parash. Dhe me më shumë se një milion celularë lojëra elektronike të ndotura përreth, kazinotë celulare po presin që ju të zgjidhni një Bitcoin slot dhe provoni fatin tuaj. Por, përpara se të filloni të luani, ka disa strategji fituese të vështira për t'u mësuar. Lexo!

Fillimi në kazinotë celulare Bitcoin
2020-11-15

Fillimi në kazinotë celulare Bitcoin

Ka kohë që kanë kaluar kohët kur kazinotë në internet dhe celular pranojnë vetëm karta krediti dhe debiti pagesat. Sot, aplikacionet celulare të lojërave të fatit mbështesin pagesat me portofolin elektronik dhe kriptovalutat si Bitcoin. Megjithatë, shumica e lojtarëve në internet ende nuk e kanë kuptuar se si funksionon vërtet Bitcoin dhe përfitimet e tij. Pra, nëse po kërkoni të bashkoheni me një lojë Bitcoin kazino celulare, këtu është një përmbledhje e plotë e asaj që duhet të dini përpara se të regjistroheni.