Microgaming

March 24, 2021

Microgaming mirëpret marsin me një mori titujsh të rinj

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Nëse jeni një ndjekës i mprehtë i Microgaming, do të kuptoni se kompania është gjithmonë në krye të shpërndarjes së të mirave të reja çdo muaj. Vetëm muajin e kaluar, ky zhvillues i lojës lëshoi më shumë se njëzet tituj të rinj. Epo, gjërat nuk janë ndryshe këtë muaj, me një bollëk titujsh të renditur për ju.

Microgaming mirëpret marsin me një mori titujsh të rinj

Ofertat e fundit

Microgaming e nis muajin me çmimin emocionues Emerald Gold nga Just For The Win. Kjo lojë super e paqëndrueshme, me 40 linja pagese do të godasë kazinove online duke filluar nga 9 marsi. Loja ju teleporton në kodrat Emerald Isle, ku jetojnë leprechaunët e gjelbër. Ai përmban tërfila të artë për t'ju ndihmuar të fitoni çmime të këndshme në bobina.

Hot në taka është Lidhja Amazing: Zeus e ofruar nga SpinPlay Games. Kjo slot titulli do të publikohet më 16 mars dhe përmban Mbretin e Zotave, Zeusin, në malin Olimp. Megjithatë, ylli i vërtetë është veçoria Amazing Link. Këtu, ju mund të vendosni më shumë se gjashtë simbole të mahnitshme në bobina dhe rrotullime aktive.

Gjithashtu, ka jackpotet Mega, Major, Minor dhe Mini për rrëmbim. Ju mund të ulni pesëmbëdhjetë simbole të mahnitshme dhe të merrni një goditje në jackpotin Major, i cili ofron deri në 5,000 herë të aksioneve. Për më tepër, funksioni Zeus Spin ju jep një fitore duke përputhur tre simbole. Sigurisht që nuk bëhet më mirë!

Më vonë, më 23 mars, kompania do të debutojë Fire Forge të furnizuar nga Stormcraft Studios. Kjo slot krejt e re përmban një sfond të errët të zjarrtë të vendosur brenda farkave të thella nëntokësore. Në lojë, Fire Forge bashkohet me disa metalpunues legjendar në një aventurë farkëtarie dhe prodhimi armësh. Kjo lojë slot me paqëndrueshmëri të lartë ju ofron 243 mënyra për të fituar dhe gjithashtu vjen me një shumëzues rrotullimesh falas dhe rrotullime rrotulluese. Edhe më mirë, ai ka një potencial fitimi deri në 50,000 herë të aksioneve.

Më 25 mars, ju do të shoqëroni Microgaming në një botë krimi duke luajtur Sherlock dhe Moriarty WowPot nga Just For The Win. Në lojë, ju do të luani së bashku me detektivin për të luftuar një gjeni kriminal, profesor James Moriarty. Rrota Progressive Jackpot shkon në 2 milionë euro. Por kjo nuk është e gjitha sepse ka një ton misteresh për t'u zgjidhur. Në këtë rast, zbarkimi i 5 Mystery Simbols aktivizon Mystery Respins, Wilds dhe simbole të tjera speciale.

Përmbajtja shtesë e lojës

Më 8 mars, lojtarët do të lundrojnë në ujërat e paeksploruara në Pirate's Quest të ofruar nga Gong Gaming Technologies. Lojtarët mund të mbledhin anije dhe thesare ndërsa vazhdojnë të lundrojnë drejt shumëzuesit 10x.

E ardhmja më 11 mars është Basket Ball Star on Fire nga Pulse 8 Studios. Më 30 mars, ju do të shijoni më shumë lojëra me paqëndrueshmëri të lartë nëpërmjet Faltores Mystic të Amber Sterling nga Fortune Factory Studios. Por para kësaj, më 17 mars, do të lundroni në hapësirën e thellë me Solar Wilds nga All41 Studios. Dhe po, ju mund të kënaqni shijet tuaja me Bushi Shushi me temë ushqimore japoneze më 29 mars.

Ndërkohë, hidhini një sy Terminator 2, i lëshuar më 2 mars. Ky slot video krenohet me disa nga temat më interesante përreth dhe tani është i disponueshëm në kazinotë celulare.

Së fundmi, fansat e Microgaming do të shijojnë disa përmbajtje partnerësh të palëve të treta. Së pari, më 3 mars, Eyecon do t'ju argëtojë me Fluffy Favorites Megaways. Më pas, më 8 mars, Big Time Gaming do të prezantojë Popin, duke ju dhënë një përvojë emocionuese bregdetare amerikane.

Gjithashtu në bibliotekën e gjerë të Microgaming më vonë gjatë muajit (24 mars) është edhe Starlar Ways i 1x2gaming. Duke u nisur drejt perëndimit, do të dëgjoni kafshimet kërcitëse të kaubojve në Gimme Gold! Megaways. Dhe përmbyllja e muajit më 29 Mars është Toi Planet nga MGA. Në përgjithësi, do të jetë një muaj tjetër i suksesshëm për Microgaming!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme